Skocz do zawartości
gkoti

Modem Hex2 I Problem Z Hsfconfig

Rekomendowane odpowiedzi

jest taka sytuacja: zainstalowalem sterowniki poprzez make install, wszystko ok, wedlug instrukcji mialem uruchomic hsfconfig, byl on w katalogu scripts w miejscu z ktorego instalowalem sterowniki. i tu sie zaczyna problem. gdy wpisuje mu sh hsfconfig i pojawia sie cos takiego:

 

LINUX HSF softmodem drivers vr 4.06..06.02

grep: /proc/ksyms: Nie ma takiego modules arepliku ani katalogu

/usr/bin/hsfsysid: line 99: [:too many arguments

 

No pre-built HSF available for your exact kernel: LINUX-2.6.12-11.0.aur.2-i686-RedHat-11.0

 

Assuming that a C compiler and proper kernel header files are present

on your system, we will now attempt to re-compilethe modules.

 

Where is the directory of C head files that match your running kernel?

[/lib/modules/2.6.12-11.0.aur.2/build]

 

 

i oczekuje zebym mu cos podal a ja nie mam pojecia o co zbytnio mu biega...

 

mam Auroxa 11.0, jedna partycja '/'

 

 

jak ktos moze mial jakies ciekawe sterowniki do hex2 pentagrama to prosilbym o zapodanie do nich linka bo nie jestem pewien czy te co posiadam dzialaja w pelni na 56k.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no connexant ale slyszalem ze po sieci krążą stery do nich no niby płatne ale scrackowane...pentagram ma slabe wsparcie pod [brzydkie określenie na linuksa]a;/...jakby ktos widzial takie stery to prosze o linka...suzkalem kilka godzin ostatniej nocy i nie znalazlem ;/...te platne fakt mozna znalezc w kilka sekund ;/

 

 

no connexant ale slyszalem ze po sieci krążą stery do nich no niby płatne ale scrackowane...pentagram ma slabe wsparcie pod linuksa;/...jakby ktos widzial takie stery to prosze o linka...suzkalem kilka godzin ostatniej nocy i nie znalazlem ;/...te platne fakt mozna znalezc w kilka sekund ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...