Skocz do zawartości
^Xen^

Grafa Agp - Opinie - Do Ok 600zl.

Rekomendowane odpowiedzi

Abit NF7-SL ver. 2.0 , AMD AthlonXP 2500+ Barton, 512 DDR TwinMOS (PC3200 CL 2.5), Seagate Barracuda 160 GB SATA NCQ, Creative Inspire 5.1 T5900, Teac CDRW 8x8x32, Chieftec 360 DF, Savage4 32MB

 

Sprzet mam jak wyzej, potrzebuje grafe na agp. Od razu dziekuje za teksty lepiej wymien sprzedaj i kup cos na PCI Smile nie mam takiej potrzeby..

 

Niestety odpadaja grafy :

POV 6800GS wersja AGP jest niezla grafa ale ta cena.. ok 1000zł. /duzo drozsza od wersji PCi/ tez odpada Smile

X800GT - ???

X800GTO hmm.. firmy Connect 3D i mod na 16.. trudno dostepna i cena..

 

Grafa na AGP cena max ok. 600 zł. Moje zainteresowanie padlo na:

 

1/ nowka GeForce 6600GT Galaxy Ultimate 128MB 128bit (525/1050) ze wzgledu na pamiatki 1,6ns i chlodzenie standardowe w miare ciche, oraz cena ok. 560 brutto. /hmm.. podobno sa zastrzezenia co do jakosci wykonania tej karty.. /

 

2/ nowka Leadtek 6600GT 128MB 128bit za 565 zl. - solidna grafa bez cudow Smile

 

3/ z drugiej reki - Galaxy GF 6800 128MB 256bit AGP Glacier ok. 620 zl. hmm tylko czy takiego zdobede.. Smile

 

4/ Palit X1600Pro GOLDEN pamiatki 1,4 ns -- ciekawa grafa i cena ok. 550 zl. ale ryzykowna.. oj te stery.. dalej brak oficjalnego wsparcia.. i liczne bugi.. I CO NAJWAZNIEJSZE chyba tylko na PCI jest ta wersja.. wiec odpada.. ale moze sie mylę? Smile

 

5/ GF 6800LE - hmm.. tylko modowalna.. inaczej kicha.. Smile heh Leadtek Winfast GF 6800LE 128MB 256bit kosztuje ok. 621 zł. ale czy sie zmoduje..

 

Co byscie wybrali i dlaczego Smile Prosze o opinie Smile

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad 4 - Nowe Radeony X1300, X1600 i X1800 są tylko na PCI-E.

 

Ad 5 - Za duże ryzyko - nigdy nie wiadomo, czy uda się zmodować.

 

Bierz "z drugiej reki - Galaxy GF 6800 128MB 256bit AGP Glacier ok. 620 zl" o ile takiego zdobędziesz. Jeśli nie, to najlepszy będzie Galaxy GF 6600GE - to praktycznie 6600GT Ultimate z obniżonym taktowaniem. Małe O/C i będzie śmigał tak samo.

 

EDIT

Ad 4 - jednak sa na AGP (wprowadzono mnie w blad)

Edytowane przez Gwynbleidd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad 4 - Nowe Radeony X1000, X1300 i X1600 są tylko na PCI-E.

 

Ad 5 - Za duże ryzyko - nigdy nie wiadomo, czy uda się zmodować.

 

Bierz "z drugiej reki - Galaxy GF 6800 128MB 256bit AGP Glacier ok. 620 zl" o ile takiego zdobędziesz. Jeśli nie, to najlepszy będzie Galaxy GF 6600GE - to praktycznie 6600GT Ultimate z obniżonym taktowaniem. Małe O/C i będzie śmigał tak samo.

No tak a to co

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=25654

Bierz co ci radzi Ecuadoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie w[ciach!]iają takie nieżetelne informacje! Wczoraj przeczytałem w gazecie:

 

"Rodzina X1000 podzielona została na trzy serie kart: X1800, X1600 oraz X1300. Przeznaczono je wyłącznie pod interfejs PCI-Express, producent nie planuje układów pod AGP"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sensej17

opcja 1 i 3 byly by najlepsze...

ewentualnie 6800le ale wtedy musisz miec 100% pewnosc ze sie zmoduje. ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Dobra może tak, 6600ge to jest 6600gt z troche niższymi taktami, wyżej sie kręci i jest tańszy. Wystarczy tych faktów??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poluj na to co radzi Ecuadoo. A tak to najlepszym wyborem do tej ceny bedzie Galaxy 6600 GE.

Oczywiscie jest X1600 na AGP, lecz kto bedzie czekal na nowe gry prawie bez teksturowania, w ktorych bedzie sobie lepiej radzil niz w obecnych :rolleyes: A moze X700 ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ziomale cos na manowce mnie sprowadzacie :)

 

Oczywiscie ze jest X1600 na Agp ale nie model Golden o ktorym pisalem.. :)

Jak sie przejrzy testy i wyniki w grach to ilosc klatek ma nawet zadawalajaca.. jak na swoja cene ale stery to jeszcze nie ta bajka.. juz mialem kiedys grafe do ktorej trzeba bylo kombinowac do kazdej gry inne stery, za takie cos dziekuje :)

 

GF6600GE kosztuje chyba 538 zł. a GF6600GT Ultimate 555 zl. no chyba ze z Zalmanem to ok. 590zl. wiec nie ma co kombinowac za ok. 17 zl :)

 

Tylko klina mi zabil gosc z niezlego sklepu komputerowego, ze Galaxy owszem wydajnosc maja oki, ale na serwis idzie tego masa.. :(

 

X700 nie wchodzi w rachube, temu wynalazkowi juz podziekujemy :)

 

Chyba najblizej mi do GF 6800 128MB 256bit AGP :) jesli go tylko zalatwie w przyszlym tygodniu za 620 zl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie nie bierz 6800 galaxy , bo na karcie tak piszczą cewki , że szlak cie trafi i dlatego tego karty chodzą po niskiej cenie , bo nikt tego nie kupuje a jak ktoś kupi to się szybko pozbywa , takie cuda dzieją się tylko na 6800 galaxy każda sztuka się tak zachowuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...