Skocz do zawartości
Szosiuu

Jakie Najlepsze Sterowniki Do Nforce 4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

Sciągnąłem najnowsze ze strony nvidii do nforce 4 (plyta DFI NF4 Infinity Ultra s.939). czy instalować , a może ktoś testował stersze. wypowiedzcie sie na temat sterów do nforce 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze, że temat poświęcony bardzo popularnemu czipowi nF4 wcale się nie rozwija, tylko co jakiś czas powstają nowe pytania o stery do niego, sądze, że tutaj powinniśmy pisać wszystko o sterach.

 

ostatnio stawiałem system na nowo i zainstalowałem stery 6.86, ale coś nie byłem zadowolony z działania kontrolera SATA, system długo się ładował, więc nastepnie poszły stery Remix 9.35, ale sprawa nie uległa poprawie, postanowiłem zainstalować 6.85 i o dziwo system krócej się ładuje a i w HD-Tach mam wyższe wyniki w Burst o około 25 Mb/s a i gry szybciej sie ładują

 

jakie wy macie sprawdzone stery ?, a może ktoś ma jakąś składanke sprawdzonych i najlepszych sterowników ? B)

Edytowane przez .PaVLo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze, że temat poświęcony bardzo popularnemu czipowi nF4 wcale się nie rozwija, tylko co jakiś czas powstają nowe pytania o stery do niego, sądze, że tutaj powinniśmy pisać wszystko o sterach.

 

ostatnio stawiałem system na nowo i zainstalowałem stery 6.86, ale coś nie byłem zadowolony z działania kontrolera SATA, system długo się ładował, więc nastepnie poszły stery Remix 9.35, ale sprawa nie uległa poprawie, postanowiłem zainstalować 6.85 i o dziwo system krócej się ładuje a i w HD-Tach mam wyższe wyniki w Burst o około 25 Mb/s a i gry szybciej sie ładują

 

jakie wy macie sprawdzone stery ?, a może ktoś ma jakąś składanke sprawdzonych i najlepszych sterowników ? B)

rowniez nie polecam 6.86 jesli chodzi o kontroler Sata. sprobuje te 6.85 i bede wdzieczny jesli ktos poleci bezwglednie najlepszy pack(o ile to ogole mozliwe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o 6.85 to rzeczywiście są lepsze w stosunku do 6.86.

U mnie burst w hd tune wzrósł o ponad 30Mb/s, zmniejszyło sie przy tym zuzycie procesora z 4% do 1% w HD-tach.

Miałem jeszcze problem z kilkoma programami na tych 6.86 - na 6.85 problemy zniknęły

Także polecam te sterowniki.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Winter

A skąd te 6.85 ściągnąć? Poszukam na nforcershq.com, może coś będzie. Testowaliście remix 11.06?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...