Skocz do zawartości
LPSzycha

Karta Graficzna Do 130 Zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcialbym kupic jakas karte grafiki do 130 zl najlepiej z obsluga pixel shader itd. Nie mam ochoty grac w jakies tam najnowsze gierki typu Quake 4 czy Doom 3. Chodzi mi tylko aby chodzily gierki z przed 2-3 lat i zeby karta sie w miare krecila :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabiore głoś;) ... z mojego doświadczenia Ci powiem, że trzymaj się z dala od R9200(128bit) lepiej weź FX5200(128bit). Mój egemplarz wogóle jakiś kijowy jest, jak usune sterowniki to ekran mi się zamazuje, zrobie reseta to komp pika i obraz mam czarny, nawet windowsa instaluje z problemami bo się zamazuje już obraz przy instalacji i brak gwarancji(3 miechy to nie jest gwarancja:>). Chociaż R9200 i FX5200 są na podobnym poziomie wydajności to jednak do FX dostaniesz gwarancje, niewiele się zdająca obsługa PS2.0(lepiej mieć niż nie mieć:]) ... chyba, że chcesz mieć dobre TV-OUT to Radosław jest dobrą propozycją, chociaż różnicy znaczącej nie ma.

 

P.S najlepiej to weź zalicytuj jakiegoś jak wyżej wspomnieli inni forumowicze GF4 Ti lub R9550(ciężko będzie, ale może się uda), chyba, że dostaniesz gdzieś R8500 lub R9000.

 

EDIT:

Nie kupuj przypadkiem GF z serii MX:> oraz kart 64 bitowych.

Edytowane przez lori129

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabiore głoś;) ... z mojego doświadczenia Ci powiem, że trzymaj się z dala od R9200(128bit) lepiej weź FX5200(128bit). Mój egemplarz wogóle jakiś kijowy jest, jak usune sterowniki to ekran mi się zamazuje, zrobie reseta to komp pika i obraz mam czarny, nawet windowsa instaluje z problemami bo się zamazuje już obraz przy instalacji i brak gwarancji(3 miechy to nie jest gwarancja:>). Chociaż R9200 i FX5200 są na podobnym poziomie wydajności to jednak do FX dostaniesz gwarancje, niewiele się zdająca obsługa PS2.0(lepiej mieć niż nie mieć:]) ... chyba, że chcesz mieć dobre TV-OUT to Radosław jest dobrą propozycją, chociaż różnicy znaczącej nie ma.

 

P.S najlepiej to weź zalicytuj jakiegoś jak wyżej wspomnieli inni forumowicze GF4 Ti lub R9550(ciężko będzie, ale może się uda), chyba, że dostaniesz gdzieś R8500 lub R9000.

 

EDIT:

Nie kupuj przypadkiem GF z serii MX:> oraz kart 64 bitowych.

 

FX to najgorsza seria niech bierze albo radka jak zdola gdzies wyrwac ale geforce 4 ti 4200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcesz coś z gwarancja to Ti4200 bedzie trudno wyrwać ... Ja ci polece Fx w tej cenie bo nic innego nie znajdziesz chyba ze R9000Pro ;) Przykladowo gra sprzed 2 lat MaxPayne2 chodzi na max 1024x768x32 AAx4 i mam 35-40Fps ;) i ma obsluge PS 2.0 :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile postow tyle roznych opinii :? A przeciez wybor jest oczywisty! Jak sie uda to 9550 potem 4ti nastepnie 8500 jak nie to 3ti=9100 i na szarym koncu 9000pro na wynalazki typu FX (5200)nie zwracaj uwagi ,bo sa wolniejsze od wszystkich wymienionych w tym poscie :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile postow tyle roznych opinii :? A przeciez wybor jest oczywisty! Jak sie uda to 9550 potem 4ti nastepnie 8500 jak nie to 3ti=9100 i na szarym koncu 9000pro na wynalazki typu FX (5200)nie zwracaj uwagi ,bo sa wolniejsze od wszystkich wymienionych w tym poscie :) pozdro

 

no nareszcie ktos madrze poweidzial gratuluje :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...