Skocz do zawartości
Tozi

Acer 3023 I S-video, Jak Uruchomic?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za razdy, ale niestety nic nie dziala, Podlaczylem TV do stacjonarnego kompa i dziala, natomiast nie chce dzialac z lapkiem (acer 3023).

Zauwazylem ze w zakladce EKRANY nie mam w ogole ikonek do przelaczania ekranow (w okienku TV), takich jak sa w okienku "wyswietlacz"

 

Dzieki za razdy, ale niestety nic nie dziala, Podlaczylem TV do stacjonarnego kompa i dziala, natomiast nie chce dzialac z lapkiem (acer 3023).

Zauwazylem ze w zakladce EKRANY nie mam w ogole ikonek do przelaczania ekranow (w okienku TV), takich jak sa w okienku "wyswietlacz"

post-15960-1139135585_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za razdy, ale niestety nic nie dziala, Podlaczylem TV do stacjonarnego kompa i dziala, natomiast nie chce dzialac z lapkiem (acer 3023).

Zauwazylem ze w zakladce EKRANY nie mam w ogole ikonek do przelaczania ekranow (w okienku TV), takich jak sa w okienku "wyswietlacz"

to nie wina komputera czy ustawień ale kabla... wyjscie s-video w laptopie ma inaczej piny i w tym lezy przyczyna problemów. musisz zmienic kabel albo go przerobic samemu. niestety nie potrafie ci udzielic wskazowek gdzie szukac instrukcji jak to zrobic... ale pogoogluj troche i powinno ci sie cos udac znalezc. na forum tez juz cos o tym bylo

powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A probowales uzyc skrotu klawiszowego Fn + F5 i uktywnic wyswietlanie na TV??? :)

Jak nie to gratuuje i na przyszlosc radze czytac INSTRUKCJE OBSLUGI!!!

Jesli probowales, to powyzszy tekst mozesz zignorowac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A probowales uzyc skrotu klawiszowego Fn + F5 i uktywnic wyswietlanie na TV??? :)

Jak nie to gratuuje i na przyszlosc radze czytac INSTRUKCJE OBSLUGI!!!

Jesli probowales, to powyzszy tekst mozesz zignorowac :D

 

Probowalem, nic sie nie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam pewien problem z tvoutem. podlaczylem kabel, wlaczylem tv, ustawile w opcjach wlaczenie tv i pojawia sie problem- OBRAZ NA TV JEST CZARNO BIALY!!! oczywiscie probowalem roznych ustawien w sterownikach, wymienialem stery chyba ze 3 razy probowalem na 4 roznych kablach i 6 roznych telewizorach i obraz dalej jest czarnobialy <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam pewien problem z tvoutem. podlaczylem kabel, wlaczylem tv, ustawile w opcjach wlaczenie tv i pojawia sie problem- OBRAZ NA TV JEST CZARNO BIALY!!! oczywiscie probowalem roznych ustawien w sterownikach, wymienialem stery chyba ze 3 razy probowalem na 4 roznych kablach i 6 roznych telewizorach i obraz dalej jest czarnobialy <_<

W ustawieniach wyświetlania na TV można zmienić żeby był kolorowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o ustawienia na lapie probowalem kazdego

A czy kable które testowałeś działały poprawnie wcześniej (np. z innymi kompami), bo jak raz kupiłem kabel w sklepie elektrycznym to był tak złej jakości że też miałem czarno-biały obraz i w dodatku czasami mi mrugał, ale po zmianie kabla (na dużo droższy) wszystko było ok :) Jak długi masz ten kabel ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miedzy pol metra a metr ze wskazaniem na pol

Proponuje abyś napisał:

1. Model lapka (marka, model)

2. Jaki to kabel ? Długość (to chyba już wiemy ale może lepiej to napisać w razem jednym poscie)

3. Sposób podłączenia (czy bezpośrednio S-video -> S-video, a może stosujesz jakiś przejścówki ?)

4. Jakie masz ustawienia wyświetlania obrazu na TV (tzn. jakie opcje zmieniałeś, bo wszystkie jest pojęciem względnym - o wielu możesz nawet nie wiedzieć)

5. Jakie masz sterowniki (nazwa, wersja)

6. Czy problem ten wystepuje od poczatku jak masz tego lapka czy może kiedyś, gdzieś działało a teraz nie działa tak jak powinno

 

7. Staraj się maksymalnie dokładnie i składnie opisać swój problem (pamiętaj że nas tam nie ma i nie wiemy tego co ty)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. acer 3023 [w temacie jest :P]

2. kabel 69cm

3. podlaczenie: lap->przelotka s-video na chinch od gfa 3-> dalej chinchem do tv

4. wszystko auto jest teraz probowalem wszystkich kombinacji wszystkich pal-X [opcja wyswietl czarno bialy NIE JEST wybrana]

5. stery : najpierw dostarczone z lapem potem jakies noname teraz najnowsze catalysty z ati.com zmodowane na mobile [6.14 chyba]

6 problem wystepuje od zawsze

7. probowalem uzyc innego kabla myslac ze przelotka jest zla, pod reka kumpel mial kabel sv->chinch od gfa 6600 nic to nie dalo, zadnych kabli w pudleku z lapem nie mialem a gniazdko od lapa jest jakies nienormalne, moze powinienem uzywac "specjalnego" kabla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3. podlaczenie: lap->przelotka s-video na chinch od gfa 3-> dalej chinchem do tv

Myślę powinieneś to sprawdzić na kablu s-video -> s-video :) bez żadnych przelotek i na dobrej jakości kablu, jesli nadal tak będzie to tylko wtedy będzie mozna wyeliminowac kabel.

 

a gniazdko od lapa jest jakies nienormalne, moze powinienem uzywac "specjalnego" kabla?

Co to znaczy nienormalne? Jest s-video czy nie jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglada jak s-video kable svideo pasuja ale to nie jest do konca normalne, za godzine bede mial cyfraka dam zdecie, wole sie nie bawic paintem lub ascii :D

To powinno rozwiązać twój problem, następnym razem użyj google http://www.solar.blurp.org/tvout.html

Edytowane przez contradanza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...