Skocz do zawartości
Pioter666

Zestawy WC z republiki.pl

Rekomendowane odpowiedzi

BIEDA nic ciekawego , a ten pojemnik na wode to chypa pudelko na sniadanie do szkoly :D a blok eeeeee szajs

tia .... każdy może napisać do [gluteus maximus] .. piszcie konkrety dlaczego zły itp ...

dla mnie blok jest spoko reszte mozna poszukać lub zbudować samemu

 

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ten bloczek kupiłem za 40 zł i jestem zadowolony w polaczeniu z nagrzewnica o Poltka pompka 250 l/h (jakis shittt) oraz pojemnik na wode 2 litry mam temperaturke na tym co nizej w ilde 30 stopni a w stress 35 max!!!! Szczerze polecam ten blok bierz jak mas zokazje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BIEDA nic ciekawego , a ten pojemnik na wode to chypa pudelko na sniadanie do szkoly :D a blok eeeeee szajs

tia .... każdy może napisać do [gluteus maximus] .. piszcie konkrety dlaczego zły itp ...

dla mnie blok jest spoko reszte mozna poszukać lub zbudować samemu

 

Michał

za malo kanalow, ile ich tam jest ?? z 15? co to jest??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hlodnica muwicie ze nie warta ceny???wiem ze mozna na zlomie kupic za 20zl ale nie wiem czy znajde i czy trzeba tam duzo grzebac przy niej zeby wezyki podlaczyc.co do zbiorniczka na wode to tez nie wiem jaki to ma byc i co temu brakuje zbiorniczek jak zbiorniczek a wiadomo ze za ta kase to nic cudownego nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BIEDA nic ciekawego , a ten pojemnik na wode to chypa pudelko na sniadanie do szkoly :D a blok eeeeee szajs

Super wypowiedź.Pewnie testowałeś ten zestaw cały boży dzień i wiesz o nim wszystko. Może napisz jakie temperatury miałeś i na czym, bo powiem Ci, że wnioski wypada formułować po przedstawieniu wyników testów. Przynajmniej większość serwisów jakie znam tak robi. Na uczelni też mnie tak uczą więc coś w tym musi być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL za 310 pln to mozna zlozyc fajny zestaw z blokiem od mate'a.

Zamiast tej badziewnej i co gorsza aluminiowej chlodnicy kupujesz za 40-50 pln jakas miedziana nagrzewnice i masz o wiele lepsze chlodzenie.

Pomijam juz, ze te pompki to jakies najtansze Aqua cos tam 600l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BIEDA nic ciekawego , a ten pojemnik na wode to chypa pudelko na sniadanie do szkoly :D a blok eeeeee szajs

Super wypowiedź.Pewnie testowałeś ten zestaw cały boży dzień i wiesz o nim wszystko. Może napisz jakie temperatury miałeś i na czym, bo powiem Ci, że wnioski wypada formułować po przedstawieniu wyników testów. Przynajmniej większość serwisów jakie znam tak robi. Na uczelni też mnie tak uczą więc coś w tym musi być.
popatrz jak ten blok wyglada?? nawet daja kawalki miedzi zeby zalutowac dziury :D KABARET :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm co tu powiedziec:) wg mnie z miko warto jedynie bloczek sam kupic bo samemu trudno zrobic a 40 zl to nie az tak wygorowana cena (chociaz to dalej 200% wartosci miedzi :P) a reszte po prostu samemu zkombinowac..i szczere mowiac nie ma sensu bawic sie w bloki o cudnych powierzchniach odbioru ciepla bo dopoki proc nie wydziela 100W to i tak roznicy wiekszej niz 1*C nie zobaczycie..lepiej zadbac o temp wody / chlodziwa. btw kat no popatrz jaka ty masz nagla zmiane zdania:P (idz kup za 50 zeta nagrzewniczke:P moj uczniu:P a btw nie baw sie w 2 chlodnice tylko przeplukaj stara i podlacz wszystko jak bog nakazal:P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm co tu powiedziec:) wg mnie z miko warto jedynie bloczek sam kupic bo samemu trudno zrobic a 40 zl to nie az tak wygorowana cena (chociaz to dalej 200% wartosci miedzi :P) a reszte po prostu samemu zkombinowac..i szczere mowiac nie ma sensu bawic sie w bloki o cudnych powierzchniach odbioru ciepla bo dopoki proc nie wydziela 100W to i tak roznicy wiekszej niz 1*C nie zobaczycie..lepiej zadbac o temp wody / chlodziwa. btw kat no popatrz jaka ty masz nagla zmiane zdania:P (idz kup za 50 zeta nagrzewniczke:P moj uczniu:P a btw nie baw sie w 2 chlodnice tylko przeplukaj stara i podlacz wszystko jak bog nakazal:P)

w poniedzialek bede mial fajna od polodżysa to dopiero zobaczysz :)

Stara musze sprzedac, zmiejsza mi przeplyw o 300% :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popatrz jak ten blok wyglada?? nawet daja kawalki miedzi zeby zalutowac dziury :D KABARET :wink:

OK. Denerwuje mnie tylko jak ktoś pisze szajs, <span style="color:red;">[ciach!]</span>o, tandeta i nie pisze dlaczego. A ten blok rzeczywiście odbiega konstrukcją od tych "wiodących".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

popatrz jak ten blok wyglada?? nawet daja kawalki miedzi zeby zalutowac dziury :D KABARET :wink:

OK. Denerwuje mnie tylko jak ktoś pisze szajs, <span style="color:red;">[ciach!]</span>o, tandeta i nie pisze dlaczego. A ten blok rzeczywiście odbiega konstrukcją od tych "wiodących".

Po 1. zobacz temat

Po 2. zobacz link do czego prowadzi

Po 3. Sam używam bloków od Miko jakiś czas już i są naprawdę dobre zobacz testy bloków na www.mod-case.com są tam tesy bloków ma CPU, GPU, Chipset !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

popatrz jak ten blok wyglada?? nawet daja kawalki miedzi zeby zalutowac dziury :D KABARET :wink:

OK. Denerwuje mnie tylko jak ktoś pisze szajs, <span style="color:red;">[ciach!]</span>o, tandeta i nie pisze dlaczego. A ten blok rzeczywiście odbiega konstrukcją od tych "wiodących".

No wlasnie ludzie tu oceniaja cos po wygladzie, pamietacie blok zrobiony przezemnie? tak? to wam powiem ze jest WYDAJNY, roznica miedzy temp wody i procka to w stersie 4 st C (procek athl XP 1700+ podkrecony do 1750 MHz)

Testy, testy i jeszcze raz testy !!! one mowia cala prawde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jedyną rzeczą do której możnaby się przyczepić w zestawie miko to przewody - kto daje do ciepłej cieczy przewody z PCV ??!!. W dodatku 2 razy droższe niż normalnie.

:lol: :lol: :lol: a kto ci daje inne jak nie PCV wszytkie sa z PCV nawet te od Mate tylko zalezy jaką mają domieszkę :lol: ja też mam z PCV i są cool giętkie i bardzo dobrze podddają sie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...