Skocz do zawartości
psz3mo

Shuttle Ak12-a (ver 3.0)

Rekomendowane odpowiedzi

moj kolega zmieniał w wyzej wymienionej płycie biosa. Plyta ma juz swoje lata, bios byl z 2001 roku. Sciagnal ze strony producenta, pasujący do tej płyty bios z 2003 roku. Flashowanie poszlo bez problemu i tu zaczely sie schody. Windoza wysypywała sie po wczytaniu, albo pochodziła kilka minut i wyskakiwał niebieski ekran, albo reset, albo w ogóle sie nie wczytywała. Skandisk podczas włącznia kompa przechodził a potem zwis, a jeżeli pominął skana to czasem wchodziło do windy. Jak wgrał inny bios (2001 rok) to w ogóle do windy nie wchodził :mur: Nie ma starego biosa. Formatowanie dysku, chyba ze 20 razy nie pomogło, ani zmiana partycji i systemu plików. Podczas instalowania okienek, potrafi sie wysypać i wywalic niebieski ekran (nawet podczas kopiowania plików). Dysk jest sprawny bo mozna bez problemu wgrac winde na innych kompach i smiga. Po podlaczeniu znowu resety, po jakims czasie udalo sie zrobic tak ze win xp chodzil nawet 2-3h ale moznabylo odpalic pasjansa bo jak sie obciazalo procka przez jakis czas to sie wysypywal :mur: Ma ktoś może jakis pomysł co zrobić. Bede wdzieczny za pomoc, ale coś czuje że bez zmiany płyty sie nie obejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz pracuja 2 najwieksze w innym kompie (bo sa tylko 2 sloty) a 3 lezy nieuzywana. Chyba musze ja sprawdzic

 

 

Mi0deK dzięki za pomoc, Twoja sugetia dotyczaca pomocy okazała sie być trafna, wyjełem jedną kostke i wszystko wróciło do normy :D

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...