Skocz do zawartości
huta

Nie Moge Skopiowac Pliku Z Cd Na Dysk

Rekomendowane odpowiedzi

cześc

mam problem... otóż przy probie zgrania filmu z cd na dysk pod koniec kopiowania tzn 10sek przed końcem wyskakuje błąd że nie można skopiowac pliku. I pisze BŁĄD CRC !!!!!!!!!! co to znaczy ??!! co trzeba zrobić ?????:):)

oczywiście poza tym że trzeba wyrzucić komputer do kosza.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześc

mam problem... otóż przy probie zgrania filmu z cd na dysk pod koniec kopiowania tzn 10sek przed końcem wyskakuje błąd że nie można skopiowac pliku. I pisze BŁĄD CRC !!!!!!!!!! co to znaczy ??!! co trzeba zrobić ?????:):)

oczywiście poza tym że trzeba wyrzucić komputer do kosza.... ;)

błąd CRC oznacza ze sektor (jeden lub więcej) na płycie jest uszkodzony i nie można go odczytać, co możesz zrobić np:

pobierz program WinISO zrób binarną kopie płyty do pliku .ISO a następnie rozpakuj plik filmu z tego pliku .ISO

następnie pobierasz jakiś program do naprawiania plików .AVI i naprawisz uszkodzenia które na pewno będą

albo pobierz program do nagrywania płyt CD który ma funkcje szybkiego omijania uszkodzonych sektorów zrób obraz płyty .ISO, potem skopiuj plik na dysk i napraw uszkodzenia w pliku

Edytowane przez Zawadaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

błąd CRC oznacza ze sektor (jeden lub więcej) na płycie jest uszkodzony i nie można go odczytać, co możesz zrobić np:

pobierz program WinISO zrób binarną kopie płyty do pliku .ISO a następnie rozpakuj plik filmu z tego pliku .ISO

następnie pobierasz jakiś program do naprawiania plików .AVI i naprawisz uszkodzenia które na pewno będą

albo pobierz program do nagrywania płyt CD który ma funkcje szybkiego omijania uszkodzonych sektorów zrob obra płyty .ISO, potem skopiuj plik na dysk i napraw uszkodzenia w pliku

 

troche bardzo skomplikowane :]

to możliwe żeby za każdym razem płyta była uszkodzona ??? bo to nie dzieje się z jedną płytą czy dwoma tylko przeważnie tak jest .... ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche bardzo skomplikowane :]

to możliwe żeby za każdym razem płyta była uszkodzona ??? bo to nie dzieje się z jedną płytą czy dwoma tylko przeważnie tak jest .... ;(

to oznacza ze napęd CD jest uszkodzony albo taśma sygnałowa albo kontroler, proponuje zacząć od sprawdzenia taśmy

 

dzieje się tak z płytami tłoczonymi ?

Edytowane przez Zawadaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz o jaki napęd chodzi?

Może juz powoli bedzie ci padał ( możliwe ze jego czas dobiego końca )

Miałem podobna jazde w moim starym kompie i napedzik dlugo nie wytrzymał...

nie wiem co to są płyty tłoczone, natomiast co do napędu to jest to nagrywarka dvd ale nie wiem jakiej firmy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...