Skocz do zawartości
oczko

Prawie Darmowe Chłodzenie Do Grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Prawie darmowe chłodzenie do Grafiki wyposażonej w sam radiator:

Krok 1: Szukamy w polu naszego widzenia starego komputera (486, p166 lub cos takiego)

- rozkrecamy obudowe, lokalizujemy cooler procesora i go demontujemy (sam wiatrak)

Krok 2: Wyciagamy nasza grafike z radiatorem (ja mam geforce 2 mx)

- sprawdzamy czy wiatraczek pasuje do coolera (o kurde! serio pasuje!, a do tego jest zasilany 4 pinowym wtykiem).

- teraz uwaga! radiatory w grafikach maja wązkie żeberka, co uniemożliwia instalacje wiatraczka na radiatorze. Ja wykonałem następujący manewr.

Krok 3: Z jednej strony wygiołem jedno żeberko do środka i wkręciłem na ukos wiatraczek, dla osób które nie zrozumiały tego kroku lub nie mają wyobraźni przestrzennej zamieszczam fotke B)

Dołączona grafika

 

- Chipset graficzny mojej karty pracuje na 222MHz po przetaktowaniu(175 deflaut).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loozik, kazdy musi przeciez od czegos zaczac. Czesci do kompa z odzysku sa IMO najlepsze - wydajnie, jak sie kto postara to nawet i ladnie ...i, co najwazniejsze - tanio, lub nawet za free :P Najwazniejsze, ze dziala i spelnia dobrze swoje zadanie.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...