Skocz do zawartości
dziadek lucek

Co Puścić Na Dyskotece ?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka mam z kumplami robić dyskoteke w gimnazjum. Niewiemy bardzo co takie dzieciaki słuchają. Co możecie polecić jakieś utwory techno może coś wolnego. Pomocy !!! Chce żeby publika była zadowolona. Żeby nie powiedzieli że jakąś wieś puściliśmy. Czekam na wasze propozycje. To ma być serio więc nie chce żadnych głupich pomysłów. Pozdro :blink:

Edytowane przez dziadek lucek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol o0 :|

 

Proponuje 18L, Margaryne, Dode Elektrode i jakieś technopolo co puszczają w esce.

Albo ogólnie eske włączcie.

 

// ja na szczęście na dyskoteki nie chodzę, ale chyba taki szit tam puszczają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej się bawi przy kawałkach w rodzaju disco polo np. "jesteś szalona" "czarne oczy" - zależy od dzieciaków - generalnie młodzież w tym wieku dobrze się bawi przy takiej muzie (chodziło się do gimnazjum ;) ) chyba że 3/4 z nich to dzieci klubów techno - wtedy jest problem. mi osobiście lepiej bawi się przy biesiadach niz przy techno lub czymś innym, większość moich rówieśników też na zabawy woli tego typu muzykę niż łupanę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pusc:

Disco polo (80%) powtorz 5 razy "Jestes szalona"

Mozarta i Chopina (15%)

Bartosza Wrone (5%) i 3 razy powtorz przebuj lata HUGO

 

 

Ps:

Daj techno (C-bool'a ,fidle 2003 mbrothera tiesto) Rocka (Rasmusa moze byc "no fear")

i jakies solowki :P

Likin park

Dode :P

Keen on disco - pasuje do atmosfery :)

I'm talkin' to u -czy cos :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały OT z mojej strony :

KaxxL jak można po 1. dać C-Boola i Tiesto do jednej kategorii, a po 2 nazwać to 'technem'? C-Bool to raczej disco, a Tiesto to trance..

 

Chopin na dyskotece? rotfl

 

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Puścić Na Dyskotece ?

Muzykę

 

A tak na serio to cos w stylu umcy umcy jeb jeb łubudu :lol2: - dance

Dzieciaczki w gim sa bardzo ambitne i rżną dorosłych, dlatego puszczajcie to co wam sie podoba.

Edytowane przez sbchp250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hola hola ^^ ja mam 16 lat i nie robcie z moich rowiesnikow wiesniakow kompletnych ^^. Pusc dobry Amerykanski HH (50cent, Snoop Dogg, Lil John), jakies R'n'B (Ciara, Rihanna), Polski HH tez moze byc, ale belfry sie moga ciepac o przeklenstwa (jak co to przyklady - Płomien81, AbraDab, Pokahontaz, Kaliber44, WWO), mozesz dorzucic SlipKnota, KoRn'a, ATB, Limp Bizkit (obowiazkowo ^^), Scooter (szegolnie kawalek One (Always Hardcore),

fajny zespol to CKy (choc malo znany).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co teraz jest na topie, czyli przejzyj wszystkie TOP listy. Zerknij co teraz leci na listach w mtv, vivie, bravo girl ;d itp... do tego doloz jakies stare hiciory, i ambitne kawalki w typie cialo do ciala... ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 12, chętnie cie poznam... [ lol :) ]

Tak na serio : ostatnio na naszej 'imprezie' narzekaliśmy, że nie było właśnie 'wolnych' kawałków, za dużo tego bumcyk bumcyk :) Weź to pod uwagę, osobiście zrobił bym to tak : 60% bumcykbumcyk i 30% wolnego, żeby można było potańczyć z partnerką..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pusc:

Disco polo (80%) powtorz 5 razy "Jestes szalona"

Mozarta i Chopina (15%)

Bartosza Wrone (5%) i 3 razy powtorz przebuj lata HUGO

Ps:

Daj techno (C-bool'a ,fidle 2003 mbrothera tiesto) Rocka (Rasmusa moze byc "no fear")

i jakies solowki :P

Likin park

Dode :P

Keen on disco - pasuje do atmosfery :)

I'm talkin' to u -czy cos :)

podajac takie utwory to ty chyba masz 16 lat - 10 (opuznienie w rozwoju)=6

 

@dziadek lucek - moje sa calkiem serio, jak chcesz puscic cos wolnego to polecam Krawczyka ^^

 

PS. BRON BOZE NIE PUSZCZAC HH TYPU PEJA ALBO 18L BO TO NIE HH TYLKO HANBA DLA NARODU!!

Edytowane przez lifanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

z tego co wiem, to panienką w tym wieku robi sie mokro w gaciach jak słyszą badziejstwo ala tokio hotel, czy tam inne britney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z przytualanek to polecam coś ze starszych kawałków:

 

BERLIN - TAKE MY BREATH AWAY

 

SINEAD O'CONNOR - NOTHING COMPARES 2 U - dobry kawałek do przytulańca ;)

 

Aerosmith - Don't Want To Miss A Thing

 

Robert Chojnacki - Niecierpliwi - też dobre to przytulańca

 

 

A z nowszych powolnych np:

 

Nelly - Over And Over (Feat. Tim McGraw)

 

James Blunt - You're Beautiful

 

HIM - One last time

 

HIM - Gone with the sin

 

Wybieraj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestes szalona - kicha... najwieksze debile na imprezie zaczna sie wydurniac a zajebiiste laski beda podpierac parapety... jak chcesz zwalic impre to prosze bardzo, ew. mozesz puscic to na koncu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dawaj rapu - nie spodoba się :P wiem bo mam te 16 lat i pomimo tego że słucham go juz kupe czasu to nie bawiłbym się dobrze przy takiej muzyce na dyskotece.

 

Raczej jakieś dobre(nie typowe umc umc) techno, cos pod dance, jakieś disco-polo (osobiście mi nie podchodzi :> ale masa wiary sie przy tym swietnie bawi) i obowiązkowo coś wolnego :D

 

Metalu raczej tez nie puszczajcie bo sie nie spodoba- przy tym też się nie można bawić.

 

Jak chcesz być trendy to poogladaj sobie listy przebojów(na mtv albo vivie) i się dowiesz co jest na topie.

 

Ale jak by nie patrzeć część (nawet czasami całkiem spora) młodzieży w gimnazjum (patrzac po przedziale wiekowym) będzie na % więc jak sie wczują w klimat to się będą przy wszystkim bawić

Edytowane przez slasher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz grac np.

ATB

Tiesto

i inne znane kawałki z top list ;) (pop, dance)

 

Tylko nie zapodaj im discopolo, bo imprezka za długo nie pociągnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

umiesz czytać, czy to potrafią dzieci z Iq > 10 tylko?

jak pisze, przyniesiesz, tzn, że ty, nie ja, nie ś mikołaj, ani jego kochanka, tylko ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolne,

Happysad - wszystko jedno

happysad ma wszystkie piosenki fajne a nowa płyta to juz w ogóle obłęd

 

poszukaj takiego zespołu jak "akurat" płyty "pomarańcza" i "prowincja" powinno sie spodobać

zrób rozeznanie tam jaka muzyke tam kto lubi bo w moim gimnazjum połowa słucha techna, a pozostali jakies madonny tokio hotele i inne shity a niewielka grupa pp+akurat+happysad i tego typu zespoły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie puszczaj za dużo rapu, czy HH - źle się przy tym tańczy - ale trochę musi być (zresztą sam głównie HH słuhałem w tym wieku). Ale lepiej będzie techno z tego co już sporo osób poleciło i generalnie jakieś nowości z tego co zajmuje top10...

 

Ale zacznij od czegoś z disco polo - puść tak z 10-20 sekund a potem wyłącz i powiedz do mikrofonu - "przepraszamy za usterki techniczne" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no więc tak: Jeśli chodzi o hip-hop to możesz puścić tak: "Mleko- 4 łapy", stare dobre "suczki", ogólnie hip-hop to stare mieszane z nowymi [; możesz puścić np. 50 cent- Candy shop, siakiegoś Eminema pare kawałków ;)

 

jeśli chodzi o techno: Musi, ale to musi być na początku i na końcu "2 Darude- Sandstorm" fajna techniawa [;

Wolnych nie napisze, bo tytułów nie pamiętam [;

Metal możesz dać, np. jak kolega pare postów wcześniej wspomniał KorN'a albo B.Y.O.B. ;)

Jak sobie coś przypomne co mieliśmy dobrego na dysce to Ci napisze (ps. mam 14 lat więc mogę jutro w szkole popytać kolegów co by chcieli usłyszeć na dysce ;) ) Ja więcej usłyszanych nie pamiętam bo byłem zajęty moją byłą w kiblu... [; pozdro

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dawaj rapu - nie spodoba się :P wiem bo mam te 16 lat i pomimo tego że słucham go juz kupe czasu to nie bawiłbym się dobrze przy takiej muzyce na dyskotece.

 

Raczej jakieś dobre(nie typowe umc umc) techno, cos pod dance, jakieś disco-polo (osobiście mi nie podchodzi :> ale masa wiary sie przy tym swietnie bawi) i obowiązkowo coś wolnego :D

 

Metalu raczej tez nie puszczajcie bo sie nie spodoba- przy tym też się nie można bawić.

 

Jak chcesz być trendy to poogladaj sobie listy przebojów(na mtv albo vivie) i się dowiesz co jest na topie.

 

Ale jak by nie patrzeć część (nawet czasami całkiem spora) młodzierzy w gimnazjum (patrzac po przedziale wiekowym) będzie na % więc jak sie wczują w klimat to się będą przy wszystkim bawić

młodzierz to powinna siem za ortografiem ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> a nie pic alkochol...

 

nie no a tak na serio:

 

1. jak ktos sie umie bawic to przy (prawie) wszystkim mu to wyjdzie.

 

2. jak ja bylem w gim (oj nie tak dawno temu :P) to z niewiadomych mi przyczyn (podziw, jestes elo bo reprezentujesz biede?!) najwiecej osob sie sie bawilo przy Peji, Ascetoholix i innych hitach prosto z Eski... :?

 

3. wolne, np.:

AEROSMITH - I don't want to miss a thing

BABY BASH - Suga Suga

BRIAN ADAMS - I Do It For You

CELINE DION - All By Myself

CELINE DION - Because You Loved Me

COCA COLA - For the very first time

FAITH HILL - There You'll Be <- Pearl Harbor, fajny kawalek... :wub:

LENNY KRAVITZ - Again

LIONEL RICHIE - Hello

RICHARD MARX - Right Here Waiting

SAVAGE GARDEN - I knew I loved you

SAVAGE GARDEN -Truely Madly Deeply

SHAKIRA - Underneath your clothes

THE SCORPIONS - Wind of change

THREE DOORS DOWN - Here Without You

Toni Braxton - Unbrake my heart

WHITNEY HOUSTON - I will always love you

WHITNEY HOUSTON & CELINE DION - When you believe

 

4. tylko nie skrajne techno (umc umc umc) bo jesli nie jestes na dropsie albo nie lubisz tej muzyki to odechciewa sie tanczyc :P

 

5. co w takim razie puszczac? ogolnie pojete disco/dance, sporadycznie rap, pop.

 

ps. ja sie chetnie przy tym bawilem w gim:

 

AFRIKA BAMBAATAA - Breakers' Revenge

ALI G - Wicked

Barthezz - Infected (Promo Mix)

Barthezz - On The Move

Benny Benassi - Satisfaction

BOMFUNK MC'S - Crack It (Something Going On)

BLUES BROTHERS - Everybody Needs Somebody To Love

Clash - Should I Stay Or Go

DAVE ARMSTRONG - Make Your Move

ELVIS PRESLEY vs. JXL - A little less conversation

Guns and Roses - Welcome to the Jungle

HORNY UNITED - Crazy Paris

HOUSE OF PAIN - Jump Around

J LO - Jenny from the block

James Brown - Sex Machine

JAN WAYNE - Because the Night

JENIFER LOPEZ - Lets get loud

JUNIOR SENIOR - Move Your Feet

KURUPT - Its over now

Linkin Park - Numb

MADONNA - When you call my name

NIRVANA - Smell Like Teen spirit

RIGHT SAID FRED - To Sexy

SAFRI DUO - The bongo song

Snap! - Rhythm Is A Dancer 2003

Snap! - I've Got The Power (remix)

SMASH MOUTH - I'm a believer

Spacejam

WHEATUS - Teenage Dirtbag

 

Ps2. Osobiscie lubie sie bawic przy starszych kawalkach. cos z Alphaville, Bee Gees, Bob Marley, Boney M, Elvis, Pink Floyd, Remember the Titans, etc.

 

pzdr

Edytowane przez enigma_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...