Skocz do zawartości
dziadek lucek

Co Puścić Na Dyskotece ?

Rekomendowane odpowiedzi

To '4ry łapy' to chyba miało tytuł 'kto dogoni psa' tak gwoli ścisłości

 

A tak wogóle to powinieneś sie raczej sugerować wypowiedziami osób w podanym przedziale (np Drunka) widać że zna 'swoje' klimaty i wie przy czym się ludzie w jego wieku bawią, bo jak znam takie dyskoteki to pierwszaków bedzie cała sala prawie :P

 

Enigma: Zdarza mi się nie zastanawiać się przy pisaniu nad ortografia więc jak coś to mnie poprawiać :P

Aha i Ja nie pijam (siłownia robi swoje) :P w takich ilosciach żeby się w klimat wkręcić porządnie,

Edytowane przez slasher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie puszczaj "Jesteś szalona" do tej piosenki trzeba jeszcze troche dorosnąć :D Nadaje się na lekko zakrapiane imprezy :)

Z innych kawałków, to tak jak wszyscy piszą nowości które grają na Vivie, MTV.

Ja proponuje:

 

Sugababes "Push the button"

Uniting Nations "Ai no corrida", "Out of touch"

Max Graham "Owner of a lonely heart"

Vinylshakerz "Club tropicana", "One night in Bangkok"

The Disco Boys "For you"

 

I różne takie podobne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enigma: Zdarza mi się nie zastanawiać się przy pisaniu nad ortografia więc jak coś to mnie poprawiać :P

Aha i Ja nie pijam (siłownia robi swoje) :P w takich ilosciach żeby się w klimat wkręcić porządnie,

no spoko, przeciez to bylo dla zartu. ;-)

a ja pijam i dobrze mi z tym... ;p

Edytowane przez enigma_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K. K. Project - Move it 2001 :]

Do tego faktycznie to, co teraz leci na vivie, mtv i czymśtam jeszcze. Jak byłem w takim wieku to chciałem słuchać nowości.

Poza tym znajdźcie parę wolniejszych kawałków (niekoniecznie nowych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lifanek:

A co Ty wiesz o HH? Przestań bluzgać na część hip-hopu, której nie akceptujesz! Jeśli rockowe kapele mają utwory o szatanie i o miłości na jednym CD, to nie widzę powodu, dla którego w HH nie może być innych tematów niż "siedze pod blokiem i pluje na chodnik". Nie podobają Ci się, to nie słuchaj i tyle! Ja zapewne nie mogę słuchać kawałków, których Ty słychasz, ale jakoś nie bluzgam na np Abradab, którego połowa kawałków zaczyna się od słowa "trawka". Kaliber44 jest za ciężki na imprezy. Zresztą większość HH nie da się tańczyć - np ja wolę go słuchać.

 

Jeśli chodzi o wolne kawałki, to rozbrajajacy jest dla mnie Celine Dion - "Pour Que Tu M'Aimes Encore". Poza tym inne świetne:

Bonnie Tyler - Total Eclipse Of The Heart

Celine Dion - All by Myself

Christina Aguilera - I Still Believe

Elton John - Sacrifice, I Want Love

Oraz ścieżki z filmów/rockowe kawałki:

Creed - With Arms Wide Open, One Last Breath

Chad Kroeger - Hero (SpiderMan)

Ben Moody feat. Anastacia - Everything Burns (Fantastic Four)

No i koniecznie Virgin - "2 bajki".

 

Z szybkich dodam:

Elize - Automatic, No Latino

i wiele innych, które są obecnie na topie

 

Ktoś tu z z trance'm wyskoczył. Wg mnie za wysoka szkoła jazdy.

Disco polo też się może nie sprawdzić. Disco polo jest dobre dla starszych. Jak się upiją, to im się podoba - tutaj chyba tak nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puść coś:

Behemotha

Vadera

Kata

Cradle of Filth ( szczególnie From the cradle to unslave)

hmm może byc tez Burzum,

cokolwiek z fajnym wokalem^^ dzieciaki się wkręcą:P

.

Ps. ostatnio męczy mnie Honor...;]

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy zapominaja, ze dyskoteka to nie filharmonia, wiec po co wam jakas ambitna muzyka. Przeciez wiadomo, ze w takich miejscach jak dyskoteka, pub czy jakies cluby puszcza sie muzyke komercyjna....

 

Zeby nie bylo, ze pisze same offtopy,

w przerwie technicznej mozesz puscic:

 

Mr President - Coco Jambo

X-Ray Vs Cortez Feat Lemonjuice - Murder Boom Boom

Scooter - Weekend

Alex C. feat.Yasmin K. - Amigos Forever

Dr. Alban - It's My Life

Dj Satomi - castle in the sky

DJ Sammy - Heaven

Jan Wayne - Because The Night

Rollergirl - Dear Jessie

Haddaway - what is love

La Bouche - Be My Lover

Topmodelz - l'esperanza rocco

Loona - Bailando (jakis mix)

Edytowane przez luminat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ULISSES - to nie chodzi o to ze ja czegos nie akceptuje, ale to nie brzmi jak HH. Jak se posłuchasz czegos jak Pokahontaz to to jest niebo a ziemia w poruwnaniu z "Mlekiem". Ja sie textu nie czepiam,chociaz... suczki....

A "Push the Button" to tez jest kawal TheBillizmu. A uwierzcie mi... impra bedzie zakrapiana... nawet nie bedziecie o tym wiedzec....

A co do AbraDab'a... to texty sa smieszne, ale przynajmniej porzadnie zrobione.

Edytowane przez lifanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BŁAGAAAAM!! tylko nie takie syfy jak suczki... osmieszacie sie ludzie!! Przeciez to nie jest nawet syf, to jest nieopisane dno!!!

każda muzyke należy szanować przesłuchac nie wolno krytykować rodzaju co najwyżej wykonawców za złe wykonanie(ala mandaryna),tekst(głupawy). bo to co tobie sie nie podoba może sie innym podobac a za to możesz po ryju kiedyś dostać Edytowane przez Mac'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każda muzyke należy szanować przesłuchac nie wolno krytykować rodzaju co najwyżej wykonawców za złe wykonanie(ala mandaryna),tekst(głupawy). bo to co tobie sie nie podoba może sie innym podobac a za to możesz po ryju kiedyś dostać

 

A co ja robie?? Przeciez nie krytykuje HH tylko kawalek Suczki...

A co do tego ze moge w ryj dostac, to kiedys za zywota po ryju dostalem, wiec bywa roznie...

Edytowane przez lifanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ja robie?? Przeciez nie krytykuje HH tylko kawalek Suczki...

A co do tego ze moge w ryj dostac, to kiedys za zywota po ryju dostalem, wiec bywa roznie...

wiem ale to tak żeby sie jazdy nie zaczeły ja nienawidze hh i techno i dlatego nie chodze na dyskoteki

 

a na dyskotece puść jakies tokio hotele itp. jak sie rozkręci to disco polo i bedzie jazda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podam kilka kawałków na szybko np:

-ai no corrida (chyba tak się pisze)

- disco polo koniecznie (jesteś szalona, zimna jak głaz, wstawaj i walcz, eksplozja, biały miś itp)

- mbrotherrs in my heart

-c-bool would you feel, house baby

- akcent kylie (backside in my car hehe )

- nieśmietelny kawałek dla mnie "majorka" :D

 

jeszcze kilka można by wymyśleć, też miałem podobny problem ale komponowałem muze dla starszego towarzystwa :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z reszta rob co chcesz na tej dysce, i tak bedzie to kicha z tego wzgledu ze jest to szkolna dyskoteka. Jedyne co to mozesz lekko naprawic atmosfere, ale napewno nie bedziesz mial wplywu na opinie w szkole na nastepny dzien. Najlepiej jakby ktos z uczniow ci przyniosl dysk z utworami. rozni sa ludzie i kazdy woli inna muzyke, wiec nigdy nie znajdziesz ideału. Fakt jest taki ze duzo ludzi dobrze sie bawi przy "tokio hotelach"...ale...jakbyscie spojrzyli na ich mordy....to widac ze nic madrego nie wyrosnie ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz sprobowac w pozniejszym etapie imprezy (jak juz sie towarzystwo rozkreci) puscic jakiegos klasycznego rock and rolla.

 

Nawet jak nie umieja tego tanczyc, to powinni sie dobrze bawic.

 

IMHO najlepiej jest przemieszac najnowsze hity z takimi troche starszymi - zestaw podany przez luminata jest super. Oczywiscie cos wolnego to obowiazek (propozycji bylo tu co niemiara), byle nie na poczatku - co najmniej w polowie imprezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pusc dobry Amerykanski HH (50cent, Snoop Dogg, Lil John), jakies R'n'B (Ciara, Rihanna), Polski HH tez moze byc, ale belfry sie moga ciepac o przeklenstwa (jak co to przyklady - Płomien81, AbraDab, Pokahontaz, Kaliber44, WWO)

no więc tak: Jeśli chodzi o hip-hop to możesz puścić tak: "Mleko- 4 łapy", stare dobre "suczki", ogólnie hip-hop to stare mieszane z nowymi [; możesz puścić np. 50 cent- Candy shop, siakiegoś Eminema pare kawałków ;)

omg - hip hop to jest kultura, rap muzyka, nauczcie sie wreszcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obstawial jakis 80's dance mix ;) Swietna muzyka do zabawy, Boney M, Madonna, ABBA i tym podobne klimaty.

 

Zadnego rapu ani hiphopu bym im nie puszczal, bo taka muzyka nie nadaje sie do tanczenia - niby jak chcesz sie do tego ruszac?

Dramat..

 

Techno jest meczace i nie wszyscy lubia (ja nie cierpie imprez z taka muzyka).

 

Do wolnych kawalkow np. Nothing Else Matters (Metallica), Wind Of Change (The Scorpions), cos polskiego - "nigdy wiecej, nie patrz na mnie, takim wzrokiem" ;) Mozna sie poprzytulac.

 

to taka szybka playlista na podstawie sobotniej studniowki, na ktorej bawilem sie przednio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich ludzi proponujących Disco z Pola, fakt nigdy w gimnazium nie byłem, ale sory będać nawet wieku gimnazjalnym chodząc na dyski szkolne w ŻYCIU nie słyszałem żeby ktoś ośmielił się puścić na nich DP :blink: , niewiem może za stary już jestem, ale głównie na tego typu imprezach królował jakiś dance, ogólnie pop, ale nigdy nie DP <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do utworów popieram HeatheN'a ale chyba nie przejdzie ;D

 

--> wolne:

Guns n'Roses - Don't Cry, November Rain

Dżem - Tylko Ja i Ty

Scorpions - Wind of Change

Rammstein - Ohne Dich

 

--> inne:

Rammstein - Du Hast, Hallelujah,

Korn - A.D.I.D.A.S.

coś z Big Cyca (nieśmiertelny "Makumba", a z nowości "Moherowe Berety")

może Sweet Noise z Peją lub Edytą Górniak

 

Disco z pola odpada - raczej byłby to kiepski dowcip... a rap jest bardziej do słuchania niz do zabawy i ci, którzy go nie słuchają na codzień (a takich będzie pewnie wielu) raczej nie będą się przy nim bawić (tak mi się wydaje - nie słucham, więc mogę się mylić ;) )

Edytowane przez shaqal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puść jakieś kawałki Tedunia. One sas śmieszne to się pośmieją z teskrtów: Grrrubas, pęknięty jez (ale to jak nauczyciele wyjdą) ;), jakieś kawałki wolniejsze, możesz girillaz zarzucić, dancu troszkę itp.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do utworów popieram HeatheN'a ale chyba nie przejdzie ;D

 

--> wolne:

Guns n'Roses - Don't Cry, November Rain

Dżem - Tylko Ja i Ty

Scorpions - Wind of Change

Rammstein - Ohne Dich

 

--> inne:

Rammstein - Du Hast, Hallelujah,

Korn - A.D.I.D.A.S.

coś z Big Cyca (nieśmiertelny "Makumba", a z nowości "Moherowe Berety")

może Sweet Noise z Peją lub Edytą Górniak

 

Disco z pola odpada - raczej byłby to kiepski dowcip... a rap jest bardziej do słuchania niz do zabawy i ci, którzy go nie słuchają na codzień (a takich będzie pewnie wielu) raczej nie będą się przy nim bawić (tak mi się wydaje - nie słucham, więc mogę się mylić ;) )

hehe:D

 

Co do DP to jasne że to odpada, to się nadaje na wesele itd, bardziej biesiadne imprezy, i wiejskie dyskoteki.

Młodzież dziś w tym wieku nie obraziłaby się na mix dance z techno i tyle.

Jak nie chcesz się męczyć zapuść seta jakiegoś godzinnego^^ i tyle:P

Ale możesz zachaczyć od rocka (najlepiej polski to każdy zna) po przez dance na techno, zreszta ściągnij kilka tysięcy mp3 :)(wszystkie gatunki:D) i puść losowo z winampa^^ obserwuj reakcje ludzi ^^ i tyle;P

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do utworów popieram HeatheN'a ale chyba nie przejdzie ;D

 

--> wolne:

Guns n'Roses - Don't Cry, November Rain

Dżem - Tylko Ja i Ty

Scorpions - Wind of Change

Rammstein - Ohne Dich

i jeszcze Velvet revolver -Loving the alien

 

 

daj coś jeszcze z Fatboy slim i The Trews i The Bloodhound Gang.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Farba - chce tu zostac wszystkim dziewczynom w gim sie podobało. Wolna piosenka dobra to przytulania :D Daj wszystkiego po trochu :D zebys trafil w gust przynajmniej wiekszosci.

Daj im jeszcze Verbe :mur:

Dode

Piosenki Scootera np: Weekend, Posse, How much is the fish

Daj też jakiegoś C-Boola czy innego Hazela :lol: dla ekipy od gwizdków i bialych rekawiczek :D

I patrz przy czym sie najlepiej bawią i to puszczaj.Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z fajnych utworow dodalbym jeszcze Apollo 440 - Stop The Rock.

 

Do przytulania rewelacyjny jest Gordon Haskell - Harry's Bar.

Tak wogole to utworek ten swietnie sie nadaje na sam koniec dyskoteki - po ostatnim utworze, gdy juz jest jasne ze to koniec party mozna to puscic nie za glosno dla tych co chca sie jeszcze poprzytulac, a i koniec imprezy bedzie IMHO milszy z czyms spokojnym grajacym w tle niz nagla kompletna cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z nowych dyskotekowych:

My My My - wykonawcy nie znam

Hi Tack - Say Say Say (radio mix)

The Bloodhound Gang - Uhn This

Kalwi and Remi - Explosion

Akcent- Kylie

Bennasi Bros- Illusion / Hit my heart itd

Elize - Automatic

 

+ to wszystko co jest ograne na radio eska ( oczywiście te przy czym można coż zrobić)

 

+ (patrz post Luminata) stare jest niezle :D

ostatnio niezła jazda była przy Jedzie pociąg z daleka ( ale to liceum wiec nie wiem jak tam gimnazjum)

 

z polskiej muzyki się osstatnio nie orientuje, więc nie wiem co jest teraz ciekawego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...