Skocz do zawartości
ndx

Jak wygląda Wasze stanowisko?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze cieple fotki z wczoraj. :D Wyciagnalem wszystko, bo montowalem brakujace blaszki - mocowania mobo do tej tylnej duzej blachy, a skladac jakos mi sie nie chce - tak ladnie jest. :P Wiatrak na CPU zalozylem cichszy, ba, nawet nieslyszalny (w porownaniu do poprzedniego ofkoz). Niestety nie ma wiatraka idealnego - odczyt z MB to ~42*C w idle, ale na razie nie podkrecam, wiec moze zostac. Wiem, ze plyta zawyza, ale nie mam aktualnie elektronicznego termometru. Nie bijcie za balagan, ale tak juz musi byc, bo przed chwila wszystko to do kupy zlozylem. Przynajmniej komp jest oryginalny i mniej sie grzeje MB i dyski. :)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez jvt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Tak wygląda moje biurko(na nim od czasu przeniesienia do mnie kompa jest zawsze tak czysto), po prawej na 2 szafce nie widać tylko 5 głośniczka, centralnej części mini wieży i książki.

Pozatym na pulpicie zawsze brak tapety i nie ma tych fotek, są tylko ikony podstawowe(Nie lubię zaśmieconego pulpitu i nie lubię motywu z win XP wolę klasyczny).

Według odczytu z czujnika temp. procka to max 45'C(w stresie, zazwyczaj ok 40'C), twardziela 32'C a ogólnie w budzie ok 40'C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czas na moje aktualne foty :)

 

Stanowisko

 

Dołączona grafika

 

Buda

 

Dołączona grafika

 

Moja Maskotka :P

 

Dołączona grafika

 

 

a co do rozmiaru fotek to chyba moglo by byc te 800x600 bo raczej malo kto pracuje juz w rozdzielczosci mniejszej niz 1024x768

Edytowane przez daFojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

,Jul 24 2005, 20:16]Jak tylko bedę miał cyfrówkę pod ręką to zarzuce fotki :)

1564666[/snapback]

Jak obiecałem, tak i robię. Najnowsza wersja mojego stanowiska:

 

Rys. 1: Rzut oka na całe biurko.

 

Dołączona grafika

 

Rys. 2: Biurko w powiększeniu.

 

Dołączona grafika

 

Rys. 3: A na tym słucham muzy ;];

 

Dołączona grafika

Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszczie czas na moje :] Byłem cały weekend w górach (na fotkach mam nawet nie rozpakowany plecak) dlatego mam malutki bałagan, którego nie chciało/nie miałem czasu posprzątać:

Dołączona grafika'

Jak widać mam już klawę Labteca (thx Stolarzz) chcę jeszcze zmienić myszkę i głośniki tak by komponowały się lepiej kolorystycznie ;]

 

Dołączona grafika

No tak krzeslo do wymiany ale nic ciekawego nie znalazłem ;]

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

A to mój złomik ;]

 

Fotki raczej kiepskiej jakości ale nie chciało mi się bawić z ustawieniami aparatu ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...