Skocz do zawartości
ndx

Jak wygląda Wasze stanowisko?

Rekomendowane odpowiedzi

jak na statku w matrixie :lol: rispekt :D można wiedzieć po co Ci tyle monitorów ??

Faktycznie istny Matrix... a po ilosci kompow i sprzetu wokol nich wnosze, ze powazniejsza edycja audio/video wymusza zrobienei sobie takeigo "kącika". :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika Dołączona grafika

Nie licząc tego, że mam nowy monitor, to prawie wszystko po staremu :)

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Mam pytanie do osób posiadających ten monitor, lub model z mniejszą matrycą (2032BW) - czy wam też obudowa (z przodu) się tak kurzy? Muszę codziennie wycierać, ponieważ widać sporą warstwę kurzu (jest to co najmniej dziwne - normalnie taka powinna być po paru tygodniach)
Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zakupie nowego monitora, postanowiłem, że warto by dla niego jakoś uprzątnąć pokój. Oto efekty: :-P

 

Przed:

Dołączona grafika

 

Po:

Dołączona grafika

 

Przed:

Dołączona grafika

 

Po:

Dołączona grafika

 

Przed:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Po:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Łącznie z porządkiem w szafkach itp. zajęło mi to 5 godzin :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stanowisko pracy

 

Dołączona grafika

z prawej

 

Dołączona grafika

z przodu

 

Dołączona grafika

z lewej

 

Dołączona grafika

kalkulator

 

Stanowisko rozrywki:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Wersja alternatywna :)

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kucyk :o

Co to za monit, klawa i glosniki?

Jakis zestaw apple?

Mozesz powiedziec bo szukalem podobnego a nigdzie w necie nie moge znalezdz... (glownie monit)

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja niedawno sie przeprowadzilem i doprowadzilem w koncu do skutku jedno swoje male marzenie. Zrobic sobie samemu biurko... satysfakcja gwarantowana albo... strata pieniedzy ;)

Z poprzednich stanowisk nie bylem dumny, wiec nawet nie probowalem sie nimi tutaj "chwalic".

 

Zaraz po przeprowadzce kisilem sie na takim oto "stanowisku" tymczasowym:

 

Dołączona grafika

 

Jak widac na zalaczonym obrazku bardzo mnie ono mobilizowalo do skonczenia projektu i zabrania sie za nowe biurko. 70 cm szerokosci to nie jest to co tygryski lubia najbardziej :)

 

Spoiler! Kliknij w poniższy kontener by otworzyć.

"Projekt oraz making of..."

HQ rendery sobie darowalem, nie chcialo mi sie bawic, a mialo mi to dac tylko obraz pogladowy jak to bedzie wygladac.

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Nabralem szacunku dla zawodu stolarza, a przy okazji nauczylem sie nowych rzeczy i inaczej juz patrze na meble :)

Efektem 3 dni ciężkich robót jest to:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Prosze o powsciagliwosc w komentowaniu kaloryfera :D (drzwi sa rownie bajeczne...) W tym pokoju kazda czesc zyje swoim wlasnym swiatem kolorow, pozostale meble tez nie pasuja, ale nie moglem zalatwic wszystkiego jednym machnieciem reki.. musze miec cos na deser. Wszystko w swoim czasie.

Biurko wydaje sie duze (160cm), ale po odjeciu segmentu z szufladami (ok 45cm), kompa i "marginesow" po bokach zostaje przestrzeni roboczej na nogi ok 80cm, a to wcale nie jest tak duzo, czasem czuje ze dodatkowe 20-30cm zwiekszylo by swobode, ale z drugiej strony nie wiem czy chcialoby mi sie wtedy jezdzic od szuflad do kompa i z powrotem ;)

A propo kompa to on tez bedzie czarny w tym roku.. zakochalem sie w CM 590 albo CM 690, jeszcze musze doprecyzowac to uczucie :)

Edytowane przez FiDO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...