Skocz do zawartości
ndx

Jak wygląda Wasze stanowisko?

Rekomendowane odpowiedzi

@up

OMFG te głośniki ci głowy jeszcze nie urwały ? XD mogę się dowiedzieć co to za model/marka ?

Stare Tonsil Scherzo 200,miałem je kiedyś sprzedać ale w końcu tu się przydały,jak gram w CoD to czuje jakbym był na prawdziwej wojnie :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to moje:

 

Dołączona grafika

 

Zdjęcie było robione ze dwa miesiące temu po nabyciu monitora.. Teraz mam większy bałagan :P Może niedługo jakaś aktualizacja jak posprzątam ;)

 

Nie mam biurka w akademiku, bo wtedy bym się nie zmieścił ze wszystkim, więc to co widać stoi na stole. Z prawej strony stołu mam jednostkę, a z lewej sub do MC-2020, a na nim stoi drukarka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PelzaK - jesteś bez serca! Gdzie podkładka pod MX`a?

Wszelkie podkładki jakie miałem w rękach sprawiały że jeździło mi się niekomfortowo.. po stole śmiga się najlepiej. W sumie gorzej dla stołu niż dla mxa ;)

 

Chyba została użyta na mod lewego rogu biurka, co by się dziecko nie nadziało. :)

Bumper narożny został zrobiony z kawałka gąbki do ocieplania rur centralnego ogrzewania. Wszystkie te kupne zabezpieczenia powodują jedynie że siniak jest większy. Moje rozwiązanie gwarantuje ochronę przy prędkości 10km/h :D

 

PelzaK fajna obudowa ;)

Kurde to są jeszcze krainy, w których nie znany jest bioreaktor? :twisted: Ależ jestem zepsuty do szpiku :lol:. Dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co kupiłeś monitor ktory Ci sie na biurku nie miesci :blink: ?

spokojna głowa kolego biurko już jest inne ;) poza tym nie bardzo rozumiem co masz na mysli, gdyz moje biurko poprzednie jest/było dedykowane tylko do gratów komputerowych i nic innego przy nim nie wykonuję ...a miescił się monitor całkiem dobrze ;) ja siedzę przed kompem trochę bokiem bo lubię sobie nogi na blacie wyciągnąć do góry ;)

 

PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. Akademik? ;)

Mało płynu do naczyń Ci ubyło :P

Akademik. Nikt Ci nie stoi nad głową i nie powtarza w kółko, że masz posprzątać, więc tak to się zwykle kończy...

 

A płyn? Używany tylko w ekstremalnych przypadkach. Na co dzień po studencku - bieżąca gorąca woda przez dwie godziny może zdziałać cuda :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...