Skocz do zawartości
ndx

Jak wygląda Wasze stanowisko?

Rekomendowane odpowiedzi

Chodniczek -3 do komfortu / +2 do irytacji od haczenia kółkami ;)

Jakoś tego nie odczuwam ;)

+8 do komfortu psychicznego - przynajmniej podłogi nie porysuję :P

 

Tylko że nawet położenie "kolumn" na biurku nie jest optymalnym rozwiązaniem ;)

Próbowałem różnie. Na ziemi się nie sprawdzały, były za nisko. Mam za mało miejsca poza tym wokół stołu, żeby inaczej je ustawić. Z lewej strony ukośny sufit, z prawej grzejnik i okno. Nie dogodzisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie udalo mi sie skompletowac i urzadzic wlasny kat. Az sie chce pracowac :)

Super zestawik. Nie ma to jak Dual Setup z tych samych jednostek. :razz:

Biureczko śliczne, gdzie kupiłeś? Czy może robione na zamówienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szawel

Akurat pepsi byla pod reka, spasowalo idealnie musze rzec na chwilowy stojak :)

 

@Finchy

Spokojna Twoja rozczochrana ;) kontrast 55-60 i jasnosc 0, i jest dobrze, cala noc pracowalem i nad ranem oczka nie bolaly

 

@toms

biurko w google sketchup -> stolarz miejscowy :) Ksztalt bardzo ergonomiczny - dobry dostep do szuflad i wszedzie reka dostaje na biurku. No i musowo kluczyk hehe

 

A z duali ze takie same, fakt - dobrzes radzil :) Jakby byly inne to kompozycja byla by zgola odmienna. Nawet te srebrne fragmenty nozek della sie komponuja dobrze.

Edytowane przez ilear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dało rady wyrwać biurka o na tyle godnej powierzchni blatu i cywilizowanym wyglądzie, żeby był na moją kieszeń, więc wszystko stoi sobie na starej ławie. Kłóci się to z moim wrodzonym pedantyzmem i perfekcjonizmem, ale co tam...

Hehe mialem kiedys dokladnie taka samo i tez na niej komp stal. Tylko , ze wtedy jeszcze z wypas 15" crt to byl koszmar odetchnalem z ulga jak kupilem nowe biurko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba yooo, mój kumpel ma taką w gotowcu made in Auchan z 2003 roku, w komplecie z zasilaczem Codegen 300 (albo Megabajt)

 

Hmm jak tam wolisz ale ja bym chyba go dał w poziomie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość <account_deleted>

 

powiedzmy "warsztat" - pięknie nie jest, ale prznajmniej nikt nie narzeka że się dywan ubrudził ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały update : ) od jakiegoś czasu mam nowe siedzisko, wreszcie znalazłem coś, co trafiło w moje gusta ; P i portfel ; ) Widzę, że ilear też jest właścicielem tego fotela : )

 

Dołączona grafika

 

Bardzo wygodny, no i przy dłuższym przesiadywaniu, dzięki oparciu z siatki, człowiek się tak nie poci : )

 

Sry tak w ogóle za 'chaos' na zdjęciu, ale wakacje mamy, nie? ; P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość <account_deleted>

@tomazzi

przytulnie B-) Pusta obudowa dobrze sie kontrastuje na tle roznych czesci porozmieszczanych w pokoju ;)

Na drugim końcu pokoju jest znacznie mniej prztulnie - ehh kiedy ja to posprzątam... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt wygodnie też jest ułożona mysz która ma małe pole manewru i leży tuż na obrzeżach deski. Chociaż zależy kto co lubi, ja np dla wygody muszę mieć podkładkę 40x40 cm ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...