Skocz do zawartości
ndx

Jak wygląda Wasze stanowisko?

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w trakcie szukania jakiegoś, a ten "zastępczy" co mam to szkoda gadać ;)

jak cos mam Marcus z ikei i sobie go cenie. Tylko to nie fotel dla wygodnych, jest ok ale to nie mieciutka skora :] za to do pracy swietny bo prostuje fajnie i mnie wogole plecy nie bola, siateczka tez na lato swietna sprawa

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedna to twoja, na ktorej pracujesz, a na dwoch pozostalych jednoczesnie instalujesz systemy na zlecenie np :) nigdzie nie napisalem ze to wszystko moje :D rownie dobrze gdyby byly moje te 2 starocie mogly by byc serwerami jakimis czy cos...co powiesz na to? :) Obsluguje stanowisko jeden koles i wszystko ma potrzebne, fotka z innego forum zagranicznego, 12 serwerow plus swoj desktop

Dołączona grafika

Edytowane przez ilear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak to wygląda u mnie, kierownica G25 przeniesiona do drugiego pokoju do PS3, nowa mysz Logitech G500.

Jakie to słuchaweczki ?

Miejsce pracy przy którym trace najwiecej z dnia ;)

Zazdroszczę miejsca pracy :wink: Koledzy też mają tak 'odpimpowane' stanowiska ? :rolleyes: Edytowane przez rafwlkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beyerdynamic DT770 80Ohm

Wybacz za OT, masz profi słuchawki a standardowo siedzisz na głośnikach Logitecha, nie wkurza Cię ta przepaść dźwiękowa? :) Sam mam Sennheisery z najwyższej serii i niestety też wiem co to znaczy słuchać z głośników Logi/Creativa... :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

absolutnie nie, nie ma żadnej wielkiej przepaści, Logitechy grają bardzo ale to bardzo dobrze w połączeniu z Audigy 2 ZS i chwale je sobie bardzo za jakość dźwięku, nie wiem jakich modeli słuchałeś Logiego ale Z-680 naprawdę dają rade grają dynamicznie niezwykle czysto aż sie gęba cieszy po podkręceniu mocy taki sam efekt na słuchawkach :) a dodam ze mam dobry słuch.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to najprawdopodobniej słuchawki nie pokazują swojej pełnej mocy z tym źródłem, ale jak widać po Twoim zadowoleniu jest to i tak optymalny zestaw. Z-680 są chyba bezpośrednim przodkiem Z-5500, więc takim np. X530 czy innym budżetowym 2.1 to do nich daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy też mają tak 'odpimpowane' stanowiska ? :rolleyes:

Troche mi zajeło dorobienie się tego, teraz niestety mam tylko jedno biurko, bo jeszcze do niedawna 2 skrecone razem :(

 

w całej firmie tylko jeden kumpel ma podobne do mnie stanowisko a reszta zazdrości :rolleyes:

 

Żeby nie było, pod stołem stoi C2D 2.4@3Ghz, 4GB Ramu i 8600GT, jak na maszynke biurową nie jest źle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...