Skocz do zawartości
ndx

Jak wygląda Wasze stanowisko?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pigmej

LCD... ma 46' cali , i jest tak wysoko bo robi za monitoro/TV, po drugiej stronie pokoju jest kanapa z ktorej ogladam filmy, lub przestawiam klawe i play w CoD ;)

To po każdym filmie masaż karku chyba. TV powinieneś mieć na wysokości oczu jak siedzisz. No chyba że tak Ci odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LCD... ma 46' cali , i jest tak wysoko bo robi za monitoro/TV, po drugiej stronie pokoju jest kanapa z ktorej ogladam filmy, lub przestawiam klawe i play w CoD ;)

Ja mam 80", a i tak ekran nie wisi pod samym sufitem. Optymalnie powinno być tak jak wspomniał kolega wyżej: poziom oczu, ewentualnie ciut wyżej, ale nie aż tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej powiedzialem na kanapie, jak sie siedzi jest spoko.... Dla mnie jest , moze Wy to tak widzicie na zdjeciach jak by byl nizej przeszkadzlaby mi przy biurku, i czesto sie zdarze ze ja pracuje przy kompie a ktos inny na nim cos oglada... Tak jest ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Mój kolega zakupił sobie taki TV tyle, że 32' do pokoju 3x2 i tam po każdym oglądaniu czegokolwiek na nim masaż karku. Skończyło się na tym, że w TV cały dzień gra jakaś stacja muzyczna i praktycznie się nie ogląda (poza meczami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 3 LCD są podpięte do jednej karty graficznej ? Ale jak ?

 

 

Aktualnie to wygląda u mnie tak:

 

Dołączona grafika

 

 

Sporo jeszcze zostało do wymiany. Przede wszystkim zmianie ulegnie biurko. Coś w podobnym stylu tyle, że ładniejsze. To ma już swoje lata i miało przeprowadzkę już 2 razy (inne mieszkanie). Do tego oczywiście ponowne malowanie ścian na jakiś inny kolor. Niedawno co się wprowadziłem do innego mieszkania i po pierwszym kapitalnym remoncie widać jednak przebicia na ścianach, więc trzeba będzie pomalować raz jeszcze. Myślałem tez nad usunięciem jednak tej półki nad monitorem na głośnik centralny. Sam głośnik byłby zamontowany nieco niżej na ścianie.

 

p.s. zdjęcie robione telefonem ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Te 3 LCD są podpięte do jednej karty graficznej ? Ale jak ?

 

 

Aktualnie to wygląda u mnie tak:

 

http://img24.imageshack.us/img24/4254/p140210150601.jpg

 

 

Sporo jeszcze zostało do wymiany. Przede wszystkim zmianie ulegnie biurko. Coś w podobnym stylu tyle, że ładniejsze. To ma już swoje lata i miało przeprowadzkę już 2 razy (inne mieszkanie). Do tego oczywiście ponowne malowanie ścian na jakiś inny kolor. Niedawno co się wprowadziłem do innego mieszkania i po pierwszym kapitalnym remoncie widać jednak przebicia na ścianach, więc trzeba będzie pomalować raz jeszcze. Myślałem tez nad usunięciem jednak tej półki nad monitorem na głośnik centralny. Sam głośnik byłby zamontowany nieco niżej na ścianie.

 

p.s. zdjęcie robione telefonem ;)

masz rozdzielacz czy za każdym razem przekładasz kabel do xboxa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz rozdzielacz czy za każdym razem przekładasz kabel do xboxa?

 

Na razie przekładam. Nie myślałem jeszcze o żadnym rozdzielaczu ( o ile takowy istnieje). Bardziej mnie interesowała naprawa X360. Dopiero co ją dostałem z naprawy. Trzeba będzie czegoś poszukać. Na Allegro są jakieś rozdzielacze , ale zwykle to jest DVI+VGA. Nie wykorzystane VGA to ja mam w monitorze. Ale pod VGA wolałbym nie podłączać X'a. Nieco gorszy obraz od HDMI/DVI.

 

 

Znalazłem coś takiego na Allegro:

 

http://www.allegro.pl/item908383133_adapte..._5_f_65053.html

 

 

Ale jakby to miało działać ? Znaczy jak będzie z wyborem sygnału gdy będę miał włączone oba urządzenie naraz i podłączone do jednego wejścia DVI w monitorze. Chciałbym podczas grania na X'ie przełączyć sygnał na PC w każdej chwili. Bez wyłączania konsoli. Taki rozdzielacz mi to umożliwi ? Co prawda mogę wybierać w monitorze sygnał wejściowy, ale tylko pomiędzy VGA, a DVI. A jak wspomniałem wyżej VGA odpada zarówno do PC i X360.

 

Proszę o szybką odpowiedź, bo to jedyna taka aukcja jaką znalazłem z tym Adapterem i do końca zostało kilka godzin. Potem mogę mieć problem z dostaniem tego adaptera.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie tego powinienes szukac. To co podales sluzy do podlaczenia dwoch monitorow do jednego zrodla i uzyskanie wysokich rozdzielczosci (DVI-I), a nie dwoch zrodel do jednego portu w monitorze. Potrzebujesz switch http://www.allegro.pl/item918133861_5_wejs..._z_pilotem.html Poszukaj takiego urzadzenia, ale na DVI czy co tam chcesz.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No poszukałem chwile i nigdzie praktycznie nie ma w naszych sklepach. Jedynie zagranicznych i to zresztą nie tanio. To już wolę przełączać kabel. Ale jak ktoś znajdzie tanio taki switch to niech poratuje linkiem ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mowil, ze bedzie tanio, ale tak to rozwiazanie funkcjonuje. Sam musialem wybulic 300 zeta na switch HDMI, ale bardzo sobie chwale mimo ceny ;)

 

Tfu. Nie switch, ale splitter. Ale funkcja podobna.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grobel szukałem właśnie na Allegro. Ale wszystkie tam dostępne mają porty VGA ;) Mnie interesuje przełącznik DVI. Poszukam jeszcze, albo sobie daruje.

To dajesz dwie przejściówki dvi-vga B-)

Jakość obrazu dostanie, ale lepsze to niż nic.

Ewentualnie sprzedajesz monitor, dokładasz kwotę przeznaczoną na kmv obsługujący dvi i kupujesz nowy monitor z dvi i hdmi ;]

 

doh.

Dopiero teraz przeczytałem, że masz wolne VGA w monitoru.

W takim razie ja bym poświęcił któreś z urządzeń i podłączył je właśnie pod ten port. Sam miałem klocka podpiętego przez VGA i tragedii nie było. Trzeba się tylko wykosztować na firmowy kabel VGA.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dajesz dwie przejściówki dvi-vga B-)

Jakość obrazu dostanie, ale lepsze to niż nic.

Ewentualnie sprzedajesz monitor, dokładasz kwotę przeznaczoną na kmv obsługujący dvi i kupujesz nowy monitor z dvi i hdmi ;]

 

doh.

Dopiero teraz przeczytałem, że masz wolne VGA w monitoru.

W takim razie ja bym poświęcił któreś z urządzeń i podłączył je właśnie pod ten port. Sam miałem klocka podpiętego przez VGA i tragedii nie było. Trzeba się tylko wykosztować na firmowy kabel VGA.

 

Ok zamówiłem BigBena. Jakoś to przetrawię. Liczy się też wygoda, a nie tylko jakość obrazu. Siedzę i tak dostatecznie daleko jak na tak mały monitor, więc nie powinienem nawet dostrzec różnicy.

 

Rozumiem, że po tym kablu normalnie uzyskam 1680x1050 na x-klocku?

 

Sorry za małe OT, ale mimo wszystko tyczy się to tematu stanowiska. Tak aby było najwygodniej ;)

 

Dzięki za rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...