Skocz do zawartości
ndx

Jak wygląda Wasze stanowisko?

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja przejsciowa:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Biurko pod kompa i stolik pod TV w kolorze glosnikow bedzie next week. Jakas polka nad kompa rowniez... co do reszty to sie cos wymysli z czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały update nad półką ze sub'em ;)

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

 

 

 

Jeszcze tylko ten pokój odpicować i będzie git. Jak urządzę salon to też popstrykam zdjęcia. Ale to wszystko po remoncie. Ogólnie ten pokój jest do grania na co dzień, więc pewnie będę przenosił konsole do salonu obok jak wpadną znajomi.

 

 

P.S Sorry za duże zdjęcia.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Mardok że dałeś to zdjęcie bo już od paru dni się głowie jak wytrzymam 60cm od 24'' monitora, ale chyba mało w życiu widziałem patrząc na Twoje stanowisko ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Mardok że dałeś to zdjęcie bo już od paru dni się głowie jak wytrzymam 60cm od 24'' monitora, ale chyba mało w życiu widziałem patrząc na Twoje stanowisko ;]

 

Jak ja daję radę z 30" to na pewno poradzisz sobie z 24" ;) BTW ten kawałek monitora co widać to po prawej to akurat 24" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maniakalny, już wiem, skąd ten nick... :rolleyes:

 

Ale ja wiem po co Ci tyle tych monitorów... wystarczy spojrzeć w Twój profil ; ) Już wiemy u kogo znajduje się centrum monitoringu tej części Krakowa :lol2: ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maniakalny jestes SZALONY!! ^_^

 

 

Ja bym się wstrzymał z tą diagnozą. Dopiero jak pozbawi monitory obudów, wtedy będziemy mogli zacząć się poważnie martwić o naszego 'kolegę' :D :wink:

 

 

Bez ramek, to by było naprawdę coś... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to do czego?

do gierek :lol:

 

http://www.youtube.com/watch?v=XDDm2IholP8

 

Jeee, pozdrawiam Maniakalnego :) Choć pięc to troszkę dużo jak na mój gust :) Trzeba się nieźle naruszać głową przy trzech (co jest poczatkowo trudne do przywyknięcia) a co dopiero 5 :) OMG

 

post-110226-1267633710,22_thumb.jpg post-110226-1267633736,15_thumb.jpg

 

 

Titan Quest

post-110226-1267633757,95_thumb.jpg

 

 

Grid (choć lepiej się gra z widokiem z maski)

post-110226-1267633750,73_thumb.jpg

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem Twoje filmiki z Dirta (@Maniakalny) i nie wiem, czy to mnie się wydaje, czy to może kąty patrzenia i miejsce gdzie kamera stoi, ale lewy skrajny monitor znacząco odstaje kolorami od swojego "sąsiada" po prawej, a może się mylę?

 

Bo w sumie to trzeba pewnie bardzo się namęczyć, żeby je dobrze pogrupować, bo jak to bywa na pewno się od siebie różnią, mam rację?

Edytowane przez Tony Soprano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Maniakalny - daj film z jakąś grą odpaloną na 5 monitorach ;> Bo na tym co dałeś to tylko początek jest, chcemy więcej :wink:

 

Mam pytanie do osób, które korzystają z 3 lub więcej monitorów - a ile godzin dziennie siedzicie na kompie? Nie boli was potem szyja?

 

 

Jeszcze moja aktualna klitka (2x3m :D)

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boczne monitory pewnie są w 16 bitach, bo magistrala ledwo zipie przy takiej ilości danych.

Tu troszkę info na ten temat. D3D Bandwidth Test

 

Jak się okazuje, wcale nie trzeba TripleHead2Go za kilkaset złotych ani eyefinity, któremu z resztą brakuje kilku opcji, które ma darmowy SoftTH (m.in wycięcie tego co jest pod ramkami). EOT

 

w zależności od dnia 2-10 godzin. Szyja nie boli. Boczne są w sumie okazjonalnie używane, choć lepiej jest gdy się trochę rusza szyją niż ma byc ona cały czas w jednej pozycji.

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jacież nie... ;)

 

Gameplay by się przydał. :)

 

5 monitorów jakoś dziwnie wygląda :P

 

Zastanawiam się nad 3ema, ale chyba jednak jeden duży (30") w moim wypadku będzie dobry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gameplaya jako takiego nie dam rady zrobić bo mam bardzo maly pokoj i musze lewdo juz moge objąc te 5 monitorów, kamerą

 

co najwzyej replaya

 

niestety fraps nie dziala z softTH i filmiki oraz screny wychodzą w rozdzielczosci 5040x1050 tylko, dlatego zostaje robić fotki aparatem, bo robiąc prt scr i wychodząc do windowsa, gra jest automatycznie zamykana (uroki softTH niestety)

 

@djsilence

na wszystkich jest 32 bitowa gama kolorow (na 99%)

 

 

i fotka z fallouta3

Dołączona grafika

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co masz w

secondaryFormat=RGB16D

uploadMethod=blit

force16bitDepth=0

 

A może to po prostu katy widzenia tak zmieniły kolory?

Podejrzewam jednak, że obraz który masz na środkowych trzech jest jednym obrazem, a zewnętrzne mają inny odcień ze względu na to jak softth je tworzy:

Dołączona grafika

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co masz w

secondaryFormat=RGB16D

uploadMethod=blit

force16bitDepth=0

 

A może to po prostu katy widzenia tak zmieniły kolory?

Podejrzewam jednak, że obraz który masz na środkowych trzech jest jednym obrazem, a zewnętrzne mają inny odcień ze względu na to jak softth je tworzy:

http://www.kegetys.net/SoftTH/diagram.png

 

hmmm teraz nie sprawdze

ale moze faktycznie rgb16

 

tak czy inaczej nie przeszkadza mi to ;)

i roznicy tak czy inaczje pewnie nie zauwazyłbym

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość shoxeh

Imo lepiej by bylo gdyby ati uporalo sie w koncu z DOWOLNA konfiguracja monitorow i daloby sie zrobic 30cali w srodku i 2x 22cale w trybie portretowym po bokach. Wtedy masz jeden duzy, głowny ekran np, z celownikiem i wiekszoscia obiektow oraz ekrany pomocnicze rozszerzajace widok. A jesli juz to nie 5x22, tylko 3x26 ;) 5x 22 to juz na pewno musisz ostro ruszac glowa na boki, w dynamicznej strzelance w necie - dead. wystarczy zwykly css ;) Swoja droga.... ciekawe jak wygladalby cs:s :P

Edytowane przez shoxeh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo lepiej by bylo gdyby ati uporalo sie w koncu z DOWOLNA konfiguracja monitorow i daloby sie zrobic 30cali w srodku i 2x 22cale w trybie portretowym po bokach. Wtedy masz jeden duzy, głowny ekran np, z celownikiem i wiekszoscia obiektow oraz ekrany pomocnicze rozszerzajace widok. A jesli juz to nie 5x22, tylko 3x26 ;) 5x 22 to juz na pewno musisz ostro ruszac glowa na boki, w dynamicznej strzelance w necie - dead. wystarczy zwykly css ;) Swoja droga.... ciekawe jak wygladalby cs:s :P

 

jak to?

juz dawno widzialem filmiki z eyefinity 22" + 30" + 22"

 

W strzelanki wlasnie gra sie bardzo dobrze bo "HUD-a" mozna przeciez przesunąc na srodek. Na boczne monitory wcale nie musisz patrzeć, ale kątem oka zawsze widac cos na tych skrajnych, wiec napewno nie gra sie gorzej niz na jednym czy trzech ;)

 

No i ciekaw jest jak gierki chodzą na tylu monitorach ;) Ja tam osobiście wolałbym jednak 3 średnie zamiast 5 małych. 3x26 było w sam raz właśnie.

 

Dirt2 na detalach HIGH + 2xAA 8400x1050 chodzi komfortowo na kompie za 1500zł wiec nie jest źle, grid niestety wywala sie do pulpitu w czasie ładowania wyscigu wiec nie sprawdze, fallout dziala na medium gładko.

 

Jakby jeszcze podkrecic grafe i procka do granic to pewnie daloby rade zwiekszyc detale czy AA, poza tym softTH spowalnia dzialanie gier o okolo 30% juz w rozdzialce 5040x1050 (testowane eyefinity vs softTH w dirt2

 

co do monitorów i rozdzielczosci to 3x 23" samusnga 2343BW (2048x1152 res) to chyba optimum biorąc pod uwage jakosc/rozdzielczośc/cene

 

za 5 sztuk 22" dalem jakeis 1200zł wliczając wysyłki wiec teoretycznie i praktycznie pobawie sie 2-3 miesiace albo i dluzej i sprzedam bez zadnej straty ;) i zakupie moze 3x TV 37"

:lol:

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...