Skocz do zawartości
ndx

Jak wygląda Wasze stanowisko?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 3844A704

nie chce tu wywoływać burzy w szklance wody, ale imo cały efekt psują ramki monitorów.

 

Nie wywolujesz. Ramki naprawde są do [gluteus maximus], więc albo monitory z naprawde malymi ramkami, ale troche mniej troche wiekszych monitorow i problem troszke by sie rozwiazal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no hdmi ogolnie są tansze bo karta z hdmi (mowa od 5450) ma obsluge tylko dwoch monitorow, a modele z DP są tylko chyba 4 i najtaniej ma powercolor i sapphire

xfx i asus +50zł

 

u mnie 5450 tez tylko 2D wyswietla ale licze ze odpale na niej wormsy na 3 lcdkach w drugim budzetowym kompie

 

 

tymczasem

łobrazek

 

Dobra zamówiłem HD4350 jak by co zawsze mogę go wsadzić do innego komputera w domu a sobie sprawić inny model ale póki co powinien wystarczyć. Dokładnie przejrzałem pliki INF sterowników mojego HD5870 czy jest tam wyszczególnione HD4350 aby nie było zaś problemów jak z X1950Pro którą mam obecnie, karta jest chłodzona pasywnie i do tego Low Profile no i najważniejsze nie wymaga dodatkowego zasilania przez co nie będą mi się kolejne kable walać po obudowie bo już jest tam wystarczająco ciasno. W razie czego zawsze można dokupić kolejne HD4350 na forum ATI widziałem kolesia co miał takich kart 7 w jednym komputerze :D

 

PS. Może warto się zastanowić nad założeniem tematu o konfiguracjach wielo-monitorowych, bo ludzi tutaj to zaczyna chyba drażnić sądząc po uszczypliwych komentarzach ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda też, że widać spore różnice w jasności i kolorach. Sam zastanawiam się nad 4x1. Jednak w moim przypadku było by to podwieszone na ścianie w sprytnej konstrukcji bez ramek.

 

nie chcialo mi sie regulowac ustawien monitorów

 

co do demontazu ramek, mnie nie przeszkadza poza tym monitor niestety akutrat ten modele/ nie wiem jak w innych otwory vesa mają w plastikowej obudowie z tyłu od wewnątrz wzmocnione metalowymi blaszkami + dodatkowo matryca nie jest przymocowana do tylnej puszki z elektroniką wiec dodatkowo rzeżba :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chcialo mi sie regulowac ustawien monitorów

 

co do demontazu ramek, mnie nie przeszkadza poza tym monitor niestety akutrat ten modele/ nie wiem jak w innych otwory vesa mają w plastikowej obudowie z tyłu od wewnątrz wzmocnione metalowymi blaszkami + dodatkowo matryca nie jest przymocowana do tylnej puszki z elektroniką wiec dodatkowo rzeżba :(

 

i Ty mówisz że nie da się zrobić ?

:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś jak patrzę na konfiguracje wielo-monitorowe to raczej mnie odrzuca jak przyciąga, te ramki wyglądają katastrofalnie już lepiej kupić plazmę albo lcd 50" pewnie wyjdzie taniej jak 6 monitorów a wygląda dużo lepiej

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś śledził wątek a nie tylko wpadał i pieprzył to by wiedział iż Maniakalny kupił okazyjnie te monitory. Więc może sobie darujemy posty w stylu "już lepiej..." albo "ja bym zrobił to tak".

 

Maniakalny - ostatni cfg widać że już dopieszczony. Pierwsze posty były chyba pisane pod wpływem emocji z ułożonymi monitorami tak by po prostu działały. One są na uchwytach?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo większe masz rachunki za prąd? Tak z ciekawości, znaczy pewnie widać to będzie jak już jakiś czas popracują.

 

to jest config do gier

2-3h w tygodniu pracuje :D

 

jak narazie tylko 6 monitorow moge odpalic w ukladzie 3x2 i 7 w ukladzie 7x1

 

docelowo 9x1 lub 5x2 :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten układ i tak jest zwalony biorąc pod uwagę że satelity są z przodu. No chyba że to takie stereo.

A sub faktycznie nie dość że w złym miejscu to jeszcze na biurku .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sub na razie tak sobie stoi ale jak się uporam z natłokiem kabli to będzie pod biurkiem a głośniki (ten jeden na zdjeciu bo drugi stoi przy ścianie za plecami) rozstawiam jak zasiadam przy kompie do jakiegoś filmu lub gry ze względu na miejsce i to żebym się o kable nie potykał :lol2:

Edytowane przez amp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widzisz, wg mnie sub na biurku nie zdaje egzaminu. Uważam że wtedy całość nie gra za dobrze. Jak chcę mieć suba na full to nie będę specjalnie sprowadzał go na podłogę, a znowu na biurku będzie mi drgał. Podłogę uważam za najlepszy kompromis, no ale może masz inne upodobania. Zresztą niektóre suby jak np mój są zdecydowanie za duże na biurko - to tak już na marginesie ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widzisz, wg mnie sub na biurku nie zdaje egzaminu. Uważam że wtedy całość nie gra za dobrze. Jak chcę mieć suba na full to nie będę specjalnie sprowadzał go na podłogę, a znowu na biurku będzie mi drgał. Podłogę uważam za najlepszy kompromis, no ale może masz inne upodobania. Zresztą niektóre suby jak np mój są zdecydowanie za duże na biurko - to tak już na marginesie ;)

 

No i dochodzimy do meritum sprawy...

Taki wyrób pseudo subo podobny to na biurku może leżeć, prawdziwy sub jednak nie zda egzaminu i tyle..

 

ps. ja i tak nawet ten pseudo sub ustawilbym w rogu, lub pod biurkiem co by podbic nieco pasmo (bas jak na lekarstwo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejsce suba jest tam, gdzie gra najlepiej. Jeżeli wypada akurat na biurko, to nikt mi nie wmówi, że na podłodze będzie dobrze.

 

Gabarytowo małe suby można postawić sobie nawet na kolanach jeśli się to komuś podoba. Jeżeli chodzi np. o coś takiego (Logitech Z2300):

 

Dołączona grafika

 

to raczej bym go na biurku nie stawiał. U mnie stoi ładnie na podłodze i tam jest jego prawowite miejsce :) Taka mała pierdziawka z Creative IMO i tak lepiej nie będzie grać czy się go ustawi na ziemi, czy na biurku.

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...