Skocz do zawartości
ndx

Jak wygląda Wasze stanowisko?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie miałem po co. Biurko na prowadnicę na kable pod blatem samo z siebie. Niemniej porządek jest ciężko zaprowadzić bo z racji laptopowatości kable muszą mieć zapas długości, a ładowarka najzwyczajniej w świecie musi sięgać bez większych kombinacji także do łóżka, bo jak wiadomo to najlepsze biurko do laptopa ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maniakalny, Ty masz jakąś promocję na te monitory ? Są Twoje czy wypożyczone ? Nie próbowałbyś zdjąć im ramek i złączyć jakoś idealnie wyświetlaczy ? Np. na ścianie ?  Ja bym to wrzucił na ścianę w układzie takim samym (5x3) i na codzień miał włączony 1/2/3 monitory a jak coś to full view. ;) Bo tak myślę, że jakby ramkę zdjąć to można to "szkło" (plastik?) z LCD idealnie przyłożyć do siebie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maniakalny, Ty masz jakąś promocję na te monitory ? Są Twoje czy wypożyczone ? Nie próbowałbyś zdjąć im ramek i złączyć jakoś idealnie wyświetlaczy ? Np. na ścianie ?  Ja bym to wrzucił na ścianę w układzie takim samym (5x3) i na codzień miał włączony 1/2/3 monitory a jak coś to full view. ;) Bo tak myślę, że jakby ramkę zdjąć to można to "szkło" (plastik?) z LCD idealnie przyłożyć do siebie. :)

 

 

Maniakalny, skąd i za ile masz te monitory (jeżeli można zapytać)?

 

razem mam 23 sztuki :lol2:

ale powoli sie wyzbywam ;)

 

chcialem tylko te 15 odpalic(zobaczyc czy sie da) i heja

 

a kupowane na lolegro (pierwszey/drugi kupilem dokladnie 1 stycznia 2010, wiec skompletowanie prawie rok czasu zajelo) jakby policzyc srednią to 100zł za monitor góra płaciłem

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze coś takiego u siebie z G25 w komplecie. ;) Ale to za jakiś czas, kiedy będę miał osobny pokój w mieszkaniu na takie ciach!ły. :D Cieszy, że jest taka możliwość. BTW, ponawiam pytanie, da się zdjąć ramki ? Chociaż na dwóch ? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze coś takiego u siebie z G25 w komplecie. ;) Ale to za jakiś czas, kiedy będę miał osobny pokój w mieszkaniu na takie <span style='color: red;'>[ciach!]</span>ły. :D Cieszy, że jest taka możliwość. BTW, ponawiam pytanie, da się zdjąć ramki ? Chociaż na dwóch ? ;) 

 

ramki sie da zdjąc, chociaz mnie one nie przeszkadzają, powiem tak ze wypzedzam swoje czasy, za 3-4 lata kazdego bedzie stac zeby cos takiego złozyc

 

u siebie w mieszkaniu zrobie pewnie taki config 15 lub 21 monitorowy kiedys (tylko narazie wielomonitorowe grafy są drogie wiec nie oplacalne, taki hd5770 zwykły kosztuje 130$, wersja E5 220$, za rok obstawiam bedzie warta mniej niz polowe tego co teraz)

 

Dla RAMKO HEJTERÓW polecam montory samsunga z serii MD (model MD230 kosztuje okolo 450eur, 23" fullhd, dp itp)

 

PS

Przy DISPIO i tak wypadam blado :lol:

Jedna z największych instalacji Dispio to ściana złożona 72 monitorów 40"

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się ramek Maniakalnego, a przecież on to dla fanu robi. Jakby sobie chciał to powiesić, to pewnie by się ich pozbył. A on raz na biurku, potem na podłodze, a i tak je sprzedaje ;)

Jakbym miał trochę grosza do zamrożenia na jakiś czas też może bym sobie takie coś złożył i pobawił się z miesiąc.

 

Póki co nie mogą pogodzić laptopa (1280x800) żeby dobrze współgrał monitorem (1280x1024).

 

A jakbyś je Maniakalny wszystkie w Pivocie dał jeden nad drugim to może być do końca wierszy w excelu dojechał :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze coś takiego u siebie z G25 w komplecie. ;) Ale to za jakiś czas, kiedy będę miał osobny pokój w mieszkaniu na takie [ciach!]ły. :D Cieszy, że jest taka możliwość. BTW, ponawiam pytanie, da się zdjąć ramki ? Chociaż na dwóch ? ;)

 

A nie lepiej, tak po prostu- dobry projektor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej, tak po prostu- dobry projektor?

 

A będę mógł "zawinąć" materiał na którym będzie obraz, tak żeby mieć z boku widok boczny ? ;) Chciałbym zrobić sobie 360* i tu niestety projektor mi na to nie pozwala, projektor będzie w sali kinowej z maszyną do popcornu :lol: (ah te moje marzenia). :lol: 

 

Gdybym nie myślał o 360* to jasne, że projektor. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz oczy w d*pie, że 360 chcesz ;) ? Nie dałoby się jakoś softowo odpowiednio rozciagnąć obrazu z projektora i wyswietlać tego na półkolistym ekranie projekcyjnym, żeby mieć okragy, a nie "iluśtamkątny" ekran ;) ?

 

Dla mnie rozwiązanie wielo-monitorowe odpada, ze wzgledu na ramki. Nie wiem jak na żywo, ale to co widze na zdjeciach i filmach mnie drażni. Jedyna fajna opcja to 3 monitory i widok z srodka kabiny, wtedy ramki tworza praktycznie "słupki" w samochodzie.

 

A może kupic zlom za 5k i pobawic sie w WRC w pobliskich lasach :D ?

Edytowane przez MaSell
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz oczy w d*pie, że 360 chcesz ;) ? Nie dałoby się jakoś softowo odpowiednio rozciagnąć obrazu z projektora i wyswietlać tego na półkolistym ekranie projekcyjnym, żeby mieć okragy, a nie "iluśtamkątny" ekran ;) ?

Nie wiem jak Ty, ale ja jeszcze używam lusterek jeżdżąc samochodem. ;) A uwierz mi, że środkowe i boczne bym zrobił :lol: .

 

A może kupic zlom za 5k i pobawic sie w WRC w pobliskich lasach :D ?

 

Mam na oku 200SX i się mocno zastanawiam. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Ty, ale ja jeszcze używam lusterek jeżdżąc samochodem. ;) A uwierz mi, że środkowe i boczne bym zrobił :lol: .

Byłem pewien, że chcesz te 360, żeby lusterek nie używać, tylko sie patrzeć przez ramie ;)

 

BTW Masz już pomysł jak używać wycieraczek :lol: ?

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te ramki serio wnerwiają, tym bardziej jeśli akurat są w miejscach, gdzie na ekranie jest HUD i inne takie. Osobiście wolałbym 32-40" TV ;)

 

Ja bym wolał to:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=2yT6OuGXmGo

Edytowane przez Grinch
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam do wykończenia pokój średnio-małej wielkości. Będzie tam komputer, telewizor i ogólnie będę tam spędzał najwięcej czasu.

Gdzie w necie mogę zobaczyć przykłady wykończenia / umeblowania pokoju? Taki katalog czy coś... żeby ogarnąć wszystko przed wizytą Ikei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...