Skocz do zawartości
ndx

Jak wygląda Wasze stanowisko?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zminusowali, a to, że ten 47 ma taki input lag, że granie (szczególnie po sieci) nie jest możliwe to jest fakt....

 

ruszasz myszką, a po sekundzie widzisz reakcje na ekranie... i bynajmniej nie jest to wina myszki..

Edytowane przez catch22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam

Dlatego ja mam P46G20E :) wole wypalenia i false conture niż laga...^^

 

ps. ale mam tez normalny monitor lcd, do zastosowan stricte windows samej plazmy nie polecam^^

ps.2. prosze kyle o powstrzymanie się od komentarza ^^ to jest dosc zartobliwy post, nie chce sluchac o wyzszosci jednej daremnej technologii nad druga daremną:)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ruszam myszką i widze reakcje odrazu, nie wiem moze stary jestem? poza tym to nie jest to uzytku na codzien chociaz mam juz to 24godziny i nie chce powoli sie przyzwyczajam, ale i tak jutro zmienie na eizo 23 bo do pracy jest wygodniejsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzisz bo non stop siedzisz na LCD pewnie

Odpal sobie jakiegos CRT, posiedz tam pare godzin i spojrz potem na tego LED....

Ja w robocie mam crt, w domu 2 lcd i plazme.... i uwierz mi widze roznice w inputlagu

 

Czlowiek sie przyzwyczaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzisz bo non stop siedzisz na LCD pewnie

Odpal sobie jakiegos CRT, posiedz tam pare godzin i spojrz potem na tego LED....

Ja w robocie mam crt, w domu 2 lcd i plazme.... i uwierz mi widze roznice w inputlagu

 

Czlowiek sie przyzwyczaja...

 

na crt moje oczy wytrzymują góra 20minut

 

edit//

po dwoch dniach zmienilem spowrotem na 23" i......... LIPA - nic nie widac :lol: , oczy bolą, małe pixele :lol:

nie polecam testowac 47" blisko oczu a potem zmieniac na mniejszy :lol2:

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Fajny sprzęcik, tylko strasznie ciasno. Ja bym nie wytrzymał z kolumnami przy uszach, a te wyglądają dość porządnie.

 

RP-4000 też mam, tyle że do odsłuchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny sprzęcik, tylko strasznie ciasno. Ja bym nie wytrzymał z kolumnami przy uszach, a te wyglądają dość porządnie.

 

RP-4000 też mam, tyle że do odsłuchu.

 

Solóweczki bardzo dobrze sie sprawdzaja na bliski odsłuch, mialem przesiadac sie na mackie mr8, ale narazie stwierdzilem ze nie warto :>

ps. na codzien sprzecik jest przykryty, winyl i pokretelka nie lubia kurzu :>

Edytowane przez NeonPPC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry tekst by uzasadnić burdel:)

spróbuje tego z moją żoną:D i skarpetkami:D:D

 

Ja ostatnio odkryłem, że to wcale nie pralka pożera skarpetki, ale podejrzewam, że to te nasze wredne kobiety ;) je pojedynczo wyrzucają w odwecie za to rzucanie na podłogę. Jeszcze nie mam dowodów, ale pracuję nad tym.

 

@Bonusso3

Przez ponad rok miałem w podobny sposób "zamontowanego" drugiego kompa w liceum. Tylko wszystko w szufladzie, co było o tyle praktyczne, że zasuwałem i się nie kurzyło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie sie troche pozmieniało, kupiłem nowe biurko, dałem inne głośniki i teraz wygląda to tak:

Dołączona grafika

Zrobiłem też oświetlenie nocne (głównie do filmów) z taśmy LED:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, jak mawiają na pewnym szacownym portalu- "jest fcpga, jest okejka" :lol:

Sam bym sobie takie coś zrobił, gdybym miał miejsce na ścianie.

 

Fajne oświecenie dla rybek ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma nic szczególnego, jestem miłośnikiem utylitaryzmu ;) i pokój ciasny :| Kolumienki stoją tu z konieczności, nie było gdzie ich postawić, do grania i tak używam słuchawek. Poza tym nie gram ostatnio zbyt często, nie mam czasu. Lampa przypomina mi o kilku projektach które miałem zrobić/skończyć już od... lat.

 

Sorry że z flashem i szeroki kąt, inaczej się nie dało.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Yaevinn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...