Skocz do zawartości
ndx

Jak wygląda Wasze stanowisko?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam zdjęć ze środka, normalnie zasilacz to stary S12II, bez odpinanych kabli, a to model z czasów kiedy w zasilaczach było po 12 molexów Dołączona grafika trochę kabli tam jest, ale zasilacz jest stosunkowo krótki, więc miejsca jest też więcej. Dyski to 2,5'', ssd i jeden wd blue na dane, cisza, brak wibracji, 3,5'' w tej obudowie mocuje się pod płytą, i zasłania on cały ten prześwit którym wypuszczam kable, więc to by dodatkowo komplikowało.

 

Koszt, tutaj nie ma w zasadzie nic ekstra, tylko obudowa, która jest już od dłuższego czasu niedostępna. Kwestia znalezienia kogoś kto ją ma, i negocjowania ceny (nowe chodziły po 220-250). Oploty na kable, to z 30zł, z tym że dużo roboty z własnoręcznym oplataniem. Jakbyś chciał kupić zestaw przedłużek, i zwyczajnie to podłączyć, to wychodzi ze 130pln za takie kable. Więcej tutaj modyfikacji nie ma, obudowa i kable, reszta to gotowe klocki, chłodzenie na gpu ze 100zł, na cpu wyszło coś 130 o ile pamiętam, wentyle z 5 dych.  

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podoba, elektronika na wierzchu obudowy przywodzi na myśl skojarzenie ze wzmacniaczami lampowymi. Schludnie poprowadzone kable nie szpecą całości, mógłbyś tylko wrzucić kable sata w takie same oploty, jak są zasilające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałbym tam cooler z wentylatem na górze i krótką grafe (typu gtx760 gaming itx)

PS
monitory z postu 7 stycznia 2013 kupione za bezcen, rowno po roku zostaly upłynnione, (w sumie 70% drozej niz ja za nie zaplacilem)

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by temperatury trochę skoczyły :D

Krótka karta fajnie, ale nie będę wymieniał z tego powodu karty. Zresztą dobry cooler na tych mini 670 od asusa nie pasuje (pcb nietypowe) a suszarki stockowej nie chcę. Wszystkie sensowne karty, nawet z nowszych są długie, nic się nie da zrobić w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie jestem z pod Biedronki i też mam chlewik i budę:

 

Chlewik:

 

post-207152-0-60549200-1392473947_thumb.jpg

 

Buda:

 

post-207152-0-54790100-1392473980_thumb.jpg

 

Instrumenty:

 

post-207152-0-90401500-1392474012_thumb.jpg

 

Posprzątałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za duży był :) Ten drugi monitor to jest do monitoringu, jakiś irc, czytnik rss, czy streamy, nie potrzebowałem 1080p. 

A taki lg na tn, led, ciągnie 5w i można dostać za 100zł, sprawdza się idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

 

 

Za dużo nie widać ale telefonem lepszych zdjęć nie potrafię cyknąć. :) Jak widać nie same megapixele się liczą. :)

Monitor LG, amplituner Harman Kardon, obudowa Zalman Z9 U3, głośniki Wharfedale, Logitech G9x, PS3 40gb, pożyczony pad od Xboxa i nawet giarka + piec znalazły się przypadkowo na zdjęciu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...