Skocz do zawartości
ndx

Jak wygląda Wasze stanowisko?

Rekomendowane odpowiedzi

to i ja sie pochwale a co

od razu chcialem zaznaczyc ze zgubilem gdzies fotke z widokiem wprost na komputer :/

w kazdym badz razie w pokoju mam troche równie ciekawych eksponatów

 

 

Dołączona grafika

 

jest to niezwykle ergonomiczna, super-poslizgowa, extra wydajna super hiper bayer podkladka azur exel jak sama nazwa wskazuje ulatwia prace w exelu i wogule jest fajna o czym mowi napis azur. niezwykle seksowna modelka kusi swoimi wdziekami, az zal zdejmowac z niej reke. na podkladce widnieje tez niezwykle istotne i wazne dla kazdego czlowieka motto zyciowe czyli looking good feeling good.

 

Dołączona grafika

 

tu zas widac niezwykle skuteczne tlumienie halasu wydobywajacego sie z obudowy. 480 warstwowa oslona z ksiazki od po wytlumilaby nawet halas silnego ruchu ulicznego, przy okazji zabezpiecza tez przed szkodliwym promieniowaniem elektromagnetycznym, wlasciwie zaslania przed wszystkim jak przystalo na pozadna kasiazke od po. dodatkowo ksiazka od polskiego i matmy do wypchania dziur (obie dosc szczelne i grube). temp stres 25 stopni celcjusza, temp idle nieznana ( z zainstalowanym windowsem xp komputer praktycznie caly czas byl w stresie ).

 

Dołączona grafika

 

tutaj niezwykle romantyczny widok smietnika wraz z przyleglosciami

 

upadate bedzie jak zrobie porzadek albo cos w tym stylu

 

 

 

[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja pokażę miejsce, gdzie spędzam większość doby (z przerwami na zajęcia i posiłki).

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Może i nie ma sie czym chwalić, ale to mój kąt, za moje ciężko zarobione pieniążki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc biorąc pod uwage sugestie co do mojego poprzedniego stanowiska zrobiłem mały - chociaż nie - duży upgrate:

- żaluzje (nie straszne mi juz słońce) :lol:

- nowe biórko (bardziej stół) i komp wreszcie na podłodze

- zero widocznych kabli (no może kilka widać, ale już nie rzucają się tak w oczy)

- skombinowałem fotel, którego nie wstyd pokazać ;)

- no i nowe głośniczki (wymieniłem te pierdziawki od Megaworksów na satelitki Pioneera 5x80W - zasilacz w subie radzi sobie z nimi znakomicie)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedys pokazywalem swoja "norę" to sie dziwili wszyscy, ze czysto. Zeby nie bylo, ze jestem jakis dziwny - tą panorame zrobilem jakis tydzien temu (a teraz mam jeszcze wiecej roznych pudelek): http://members.lycos.co.uk/plis/panorama.mov

 

Wymagany jest QuickTime od Apple, url: http://a1540.g.akamai.net/.../saba/us/win/...meInstaller.exe

 

A świeżo po przeprowadzce wyglądało to tak: http://members.lycos.co.uk/plis/panorama1_med.jpg

 

Aż miło popatrzeć :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...