Skocz do zawartości
ndx

Jak wygląda Wasze stanowisko?

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualne fotki z 08.09.2004 22:32

http://www.gdynia.mm.pl/~donio/stanowisko/IMAG0016.JPG

heh, jak ja uwielbiam takie zdjecia... zastanowmy sie nad krociutka analiza.

 

autor najprawdopodobniej pracuje naraz na dwoch komputerach (zeby nie bylo ze nie mam notebooka).

autor najprawdopodobniej co 15 sekund cos filmuje - co sugeruje "przypadkowo" nieuprzatnieta kamera (zeby nie bylo ze nie mam kamery cyfrowej).

autor jest amatorem slawnego od niedawna piwa z zielem - butelka na pierwszym planie oczywiscie pozostawiona przypadkowo (zeby nie bylo ze nie jestem cool i trendy)

 

spoko, widze ze etap chwalenia sie burdelem w pokoju przeistoczyl sie w chwalenie sie czego to ja wogole nie mam (mimochodem rzecz jasna).

 

no dobra, czepiam sie... ale pytanie brzmi - gdzie tu tytulowe "moje stanowisko". sam fotel widze. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz Komputer Swiat ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no subek na krzesle cos tu nie tak :D

No, a gdzie go miałem wg Ciebie postawić :?:

Na podłodze nie bardzo, bo tam jest router i modem kablowy. A ich, z kolei, na suboofer'ze umieścić nie można ze względu na promieniowanie magnetyczne.

Już próbowałem. Co mi za komedie wyczyniał wtedy router to historia.

Na biurku nie postawiłem, bo mi się mój minister Kasia zbuntował. Nie miała się gdzie rozłożyć ze swoimi papierami - jest nauczycielką i potrzebuje dużo powierzchni biurkowej. I tak dobrze, że udało mi się wcisnąć skaner i satelity. :P

BTW, to nie krzesło, tylko stołek. I to robiony na zamówienie, aby do reszty mebli pasował. Stołek pod deklem ma folię zbierającą promieniowanie. W systemie, niestety, producent nie przewidział czegoś takiego, jak stołek pod suboofer - zupełnie tego nie rozumiem. :wink:

Wlacz antialiasing bo cos ząbki sa :)

A gdzie Ty te ząbki widzisz :?: 8O

Fotka jest taka sobie, bo została przycięta do wymogów forum.

BTW, antialiasing mam włączony. :P

Sikor mam identyko biurko. Mam zatem pytanie. Czy masz jeszcze tą płyte co jest za kompem ?? U mnie poleciał szybciej niż ją tam wkleiłem. :)

Szczerze powiedziawszy, to biurko przyjechało złożone ze sklepu. I nic się z nim nigdy nie działo. Płyta jest.

BTW, ten system mebli wybraliśmy ze względu na to, że nie trzeba od razu kupować całego zestawu. Można go sobie kompletować, w miarę możliwości finansowych i kaprysów wizualnych. Nasz pokój biurowy wyposażaliśmy w sumie około trzech lat. I wcale nie uważam, aby to był koniec - mam już kilka nowych pomysłów. A że kupuję w jednym sklepie, mam coś w rodzaju card of resident i składają mi for free.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualne fotki z 08.09.2004 22:32

http://www.gdynia.mm.pl/~donio/stanowisko/IMAG0016.JPG

heh, jak ja uwielbiam takie zdjecia... zastanowmy sie nad krociutka analiza.

 

autor najprawdopodobniej pracuje naraz na dwoch komputerach (zeby nie bylo ze nie mam notebooka).

autor najprawdopodobniej co 15 sekund cos filmuje - co sugeruje "przypadkowo" nieuprzatnieta kamera (zeby nie bylo ze nie mam kamery cyfrowej).

autor jest amatorem slawnego od niedawna piwa z zielem - butelka na pierwszym planie oczywiscie pozostawiona przypadkowo (zeby nie bylo ze nie jestem cool i trendy)

 

spoko, widze ze etap chwalenia sie burdelem w pokoju przeistoczyl sie w chwalenie sie czego to ja wogole nie mam (mimochodem rzecz jasna).

 

no dobra, czepiam sie... ale pytanie brzmi - gdzie tu tytulowe "moje stanowisko". sam fotel widze. :wink:

Fotel tez sie zalicza do stanowiska ;)

Laptop stoi bo zgrywałem na nim film z kamery.

 

PS. No wiesz trzeba się jakoś dowatościować w tych cięzkich czasach ;)

 

Przepraszam jeżeli cię w jakiś sposób uraziłem moge zrobić inne fotki mojego stanowiska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widz ze nie tylko ja przemodelowalem stanowisko :)

 

Dołączona grafika

 

afrodyta: alez oczywiscie ze bogini moze chleptac piwko z pospolstwem :) ja sie pisze bardzo chetnie ;P

 

PS zmiana ta jest pod wplywem postow ze wygodniej miec monitor przed twarza - postanowilem sprobowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam dwa minitory to nic :]...nie ma to jak dwa komputry :D

 

moje centrum dowodzenia swiatem :]

 

http://www.1000lecie.pl/~vip/komp1.jpg

http://www.1000lecie.pl/~vip/komp2.jpg

http://www.1000lecie.pl/~vip/komp3.jpg

 

ten maly desktop z P3 czeka na lepsze czasy :] (komp awaryjny,planuje go delikatnie zmodowac :] )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja pokaze gdzie spedzam bardzo duzo czasu z mojego zycia :)

Jako, ze jestem jeszcze nieletni, a cos nazekaliscie na stojace piwo u kogos, wiec u mnie stoi sobie woda, hehe :) A tak na serio, to przypadek :)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez n4rcyz3|<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...