Skocz do zawartości
ndx

Jak wygląda Wasze stanowisko?

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku denerwowałem się, ale po roku z haczykiem też byś się przyzwyczaił. W sumie to daleko mam "fotel" (- imitacja tylko -.- ) od biurka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biurko "homemade", mały quiz zgadnijcie z czego są zrobione podpórki pod półkę z drukarką :]

Półka po zakupie fotela okazała sie ze nisko umieszczona więc ją sobie darowałem.

@ Quiz Nie to nie część żadnego mebla :]

 

@Basik Brawo! Tons of internets for you god Sir!

post-127959-1233918737_thumb.jpg

Edytowane przez Stolar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakieś nogi od stołka/stołu?

 

Już zdarzyłeś urwać półkę na klawiaturę? :D

 

 

---EDIT---

To musiała być niezła miotła :D

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie z zadnego mebla? hymm... nie mam pomyslu xD

 

A do mojego stanowiska cos macie? B-)

Dołączona grafika

To tylko chwilowo - musialem jakis stary sprzet na strychu odpalic xD

 

A tak na codzien:

Dołączona grafika

a gdzie komputer...?

Dołączona grafika :lol:

/ten kolor mnie juz dobija :mur:

//widze ze wiecej osob ma taki monitor xD

Edytowane przez domban214

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglada stanowisko Radiooperatora czyli Krótkofalowca :

Dołączona grafika

 

Wspomagam sie w czasie pracy komputerem.

 

Całosc Burdello :

Dołączona grafika

 

Łedit : Acrobat13 urzadzenia radiowe musza byc pod kontrola....

Edytowane przez Kwazor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc ja mam monitor 24 cale benq juz od ponad roku teraz to juz powinien byc chyba standart ale zawsze mnie to dziwi ze niby wypasiona karta nawet 280 podlaczona do 19 albo jeszcze lepiej crt, gdzie tu logika???????

 

alo np monitor ustawiony bokiem do biurka i klawiatury, skolioza gwarantowan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc ja mam monitor 24 cale benq juz od ponad roku teraz to juz powinien byc chyba standart ale zawsze mnie to dziwi ze niby wypasiona karta nawet 280 podlaczona do 19 albo jeszcze lepiej crt, gdzie tu logika???????

 

alo np monitor ustawiony bokiem do biurka i klawiatury, skolioza gwarantowan

 

A gdzie tu sens grania na 24' calowym monitorze przy rozdzielczosci 800x600 w gry typu CS/COD na multi?

 

Mam CRT 17 i HD3870x2 i nie widze specjalnie jakiegos sensu grania na rozdzielczosci 1600x1200. Mam na testach Eizo HD2442W i nie widze potrzeby zmiany mojego F520 na taki wielki monitor, bo poprostu wielkosc mi nie pasuje. Nalogowo filmow nie ogladam, a jak juz mam to podlacze sobie 21' telewizor i mi styka.

 

Zreszta co ma wypas grafa do wielkosci i rodzaju monitora?

Edytowane przez Reaktiv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc ja mam monitor 24 cale benq juz od ponad roku teraz to juz powinien byc chyba standart ale zawsze mnie to dziwi ze niby wypasiona karta nawet 280 podlaczona do 19 albo jeszcze lepiej crt, gdzie tu logika???????

A taka, ze nie kazdemu jest niezbedny do szczescia ogromny monitor.

 

Sam mam 88GTX praktycznie od premiery oraz 19" i do momentu zakupu Xboxa (i graniu siedzac na kanapie) nie czulem potrzeby wymiany. Siedzac na wprost monitora przy biurku 24 calowe monstra sa zbedne.

 

EDIT: Ehmm. Widze, ze niepotrzebnie komentowałem. Z niektórymi nie ma sensu dyskutować...

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda to tak :

 

Dołączona grafika

 

Sorki za jakość, ale ręce mi się trzęsły po godzinie upinania kilometrów kabli, żeby nic zbędnego nie walało się pod biurkiem ;p

 

Dołączona grafika

 

A tu zamiast małego białego podstawkowego serwerka na compaczku postał nowy ;) w chieftecku ;) muszę mu lepszą miejscówkę wymyślić :P

 

Dołączona grafika

Edytowane przez BuMeL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za info :) Biurko 1. klasa ale ma bardzo delikatną powierzchnię i łatwo je zarysować, w związku z czym taka szybka byłaby optymalnym rozwiązaniem.

Edytowane przez qrvich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Czas posprzątać ? :rolleyes:

@ 2.00 am :blink:

 

EDIT: uprzedzając pytania dlaczego tak ustawiony monitor... najlepsza pozycja do tworzenia czegoś w PS'ie... Normalnie jest dosunięty pod ściane ;)

Edytowane przez rafwlkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w niektórych monitorach wystarczy dać kontrast na 0 ;)

Nie prawda ;) Mialem ten monitor, wymienilem po 2 dniach uzytkowania, lipny jest i tyle. Matryca jest tak skopana, ze nie da sie praktycznie nic zrobic z kontrastem i kolorami. Kupilem model wyzszy, drozszy o 150 zl, i jest zajebisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jak kupujecie monitory ;) Ja sobie wybrałem te co polecali na PPC i na goglach, poszedłem do vobisu, mówię, włączaj Pan te trzy modele, bede testował ;) 10 minut zabawy i wybrałem najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jak kupujecie monitory ;) Ja sobie wybrałem te co polecali na PPC i na goglach, poszedłem do vobisu, mówię, włączaj Pan te trzy modele, bede testował ;) 10 minut zabawy i wybrałem najlepszy.

Jak się kupiło go pół roku za mniej niż bezcen to byś nie wybrzydzał :) A w codziennej pracy jest nawet przyjemny, jedynie właśnie przy zastosowaniach typu PS itd. daje sobie średnio radę. A odległość była taka bo wycinałem wkurzający render...inaczej tego robić nie umiem :) Ale koniec już tego OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

metal pr0 fota, pr0 stanowisko...ogólnie pr0 to wszystko wygląda :) Nie ma porządku...taki codzienny 'burdel' :] Oj bardzo mi się podoba biureczko...muszę pomyśleć nad czymś tego typu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biurko 'złapane' :wink: w ikea, tylko zostało ono zakupione parę lat temu, więc dokładnie takiego biurka już w ofercie ikea nie ma. teraz ono wygląda tak. w sumie to tylko kosmetyczne różnice, prócz wycięcia w blacie które, że tak powiem, dość fajnym 'bajerem' jest a w obecnie dostępnej wersji jak widać go już nie ma /;

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...