Skocz do zawartości
ndx

Jak wygląda Wasze stanowisko?

Rekomendowane odpowiedzi

absolutnie nie, nie ma żadnej wielkiej przepaści, Logitechy grają bardzo ale to bardzo dobrze w połączeniu z Audigy 2 ZS i chwale je sobie bardzo za jakość dźwięku, nie wiem jakich modeli słuchałeś Logiego ale Z-680 naprawdę dają rade grają dynamicznie niezwykle czysto aż sie gęba cieszy po podkręceniu mocy taki sam efekt na słuchawkach :) a dodam ze mam dobry słuch.

No wałśnie na tych Logi, w porówaniu do zestawu Denona to duża kicha ;) a słuchawki mogą już coś w tej kwestii podobnego zaoferować. Tak jak przedmówca, widać słuchawki nie grają tak jak powinny, skoro zadowalają Cię Logi. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wałśnie na tych Logi, w porówaniu do zestawu Denona to duża kicha ;) a słuchawki mogą już coś w tej kwestii podobnego zaoferować. Tak jak przedmówca, widać słuchawki nie grają tak jak powinny, skoro zadowalają Cię Logi. :) 

na pewno nie kicha, mam zestaw kina Onkyo z duzymi kolumnami i w kinie w nie dużym pokoju Logi wcale dużo nie odstają, w muzyce juz bardziej ale tez jest dobrze i nie ma kalectwa, trzeba tez brać pod uwage cene dobrego ampli + kolumn a ceny zestawu Logiego.

Duzo osób patrzy na sam rozmiar kolumny i po tym wnioskuje ze jak mała kolumna to słabo gra, wystarczy zobaczyć ze tak wcale nie musi być swietnym przykladem jest np. zestaw mini kolumn B&W MT-30.

 

Co do źródła dla Beyerów to nie powiedziałbym ze A2ZS jest wąskim gardłem, podpinałem je pod amplituner Onkyo TX-607 i grają identycznie, czyli rewelacyjnie ostro krystalicznie, z mocnym podreslonym wokalem, z potężnym bassem, czyli nie sądze ze da sie jeszcze cos z nich wycisnąć może wzmacniasz słuchawkowy ale wątpię.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy w czym kicha w kinie domowym/grach na pewno nie kicha, mam zestaw kina Onkyo z duzymi kolumnami i w kinie w nie dużym pokoju Logi wcale dużo nie odstają, w muzyce juz bardziej ale tez jest dobrze i nie ma kalectwa, trzeba tez brać pod uwage cene dobrego ampli + kolumn a ceny zestawu Logiego.

Duzo osób patrzy na sam rozmiar kolumny i po tym wnioskuje ze jak mała kolumna to słabo gra, wystarczy zobaczyć ze tak wcale nie musi być swietnym przykladem jest np. zestaw mini kolumn B&W MT-30.

 

Co do źródła dla Beyerów to nie powiedziałbym ze A2ZS jest wąskim gardłem, podpinałem je pod amplituner Onkyo TX-607 i grają identycznie, czyli rewelacyjnie ostro krystalicznie, z mocnym podreslonym wokalem, z potężnym bassem, czyli nie sądze ze da sie jeszcze cos z nich wycisnąć może wzmacniasz słuchawkowy ale wątpię.

Mylisz się i to bardzo - to są wymagajace słuchawki i nie zadowolą się byle czym. Zarówno podłączanie pod kartę Creative jak i budżetowy wzmacniacz nie jest w stanie z nich zbyt dużo wykrzesać. Podłączyłbyś pod porządny wzmacniacz słuchawkowy albo chociaż wzmacniacz stereo pokroju Denon 1500AE to byś zobaczył ogromną różnicę ;)

Mam głupie Philipsy SHP 8900 i po zmianie źródła z Pioneera 817 na Yamahę RXV-1900 jest różnica w średnicy i dynamice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^juz sie tak nie wymądrzaj dobrze wiem o co chodzi :) tylko ze mi w zupełności wystarcza ampli Onkyo gra rewelacyjnie zarówno w stereo jak i w kinie, a dodatkowego wzmaka stereo nie potrzebuje, co do słuchawek to kupie w przyszlosci wzmak słuchawkowy i sie zobaczy choc cudów na pewno nie będzie w porównaniu z obecną jakością.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^juz sie tak nie wymądrzaj dobrze wiem o co chodzi :) tylko ze mi w zupełności wystarcza ampli Onkyo gra rewelacyjnie zarówno w stereo jak i w kinie, a dodatkowego wzmaka stereo nie potrzebuje, co do słuchawek to kupie w przyszlosci wzmak słuchawkowy i sie zobaczy choc cudów na pewno nie będzie w porównaniu z obecną jakością jestem tego pewien.

 

Zwłaszcza jak dalej będziesz siedział na A2ZS. ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

budżetowym wzmacniaczem Onkyo TX-607 za ~3k bym nie nazwał :) to raczej średnia półka, skoro tak to moze pomyśle o wzmaku słuchawkowym.

To jest budżetówka, czy tego chcesz czy nie ;) Do średniej półki może aspirować 707, ale 607 ze swoim brzmieniem? Niee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

budżetówką to można nazwać 307, modele 607 707 to srednia półka. 807,907 to już wyższa półka, zresztą co ja bede Ciebie przekonywać jak 607 i 707 bedą grać tak samo na wyjściu (te same przetworniki, elektronika itd tylko mniejsza troszkę moc i brak pre-outa) a juz na pewno nie z różnicą słyszalną na słuchawkach.

 

 

Zwłaszcza jak dalej będziesz siedział na A2ZS. ;)

na kompie sie nie tylko słucha muzyki także A2ZS sprawdza się wyśmienicie w grach w filmach a i muzyce jest b.dobrze, niczym nie odbiega od X-Fi, a nawet gdzieś czytałem ze ją przewyższa w muzyce takze długo jej jeszcze nie wymienię bo to świetna karta muzyczna, jak juz bede wymieniać kiedys tam karte to na jakaś z wyjsciem HDMI aby mozna bylo przesyłac bitstream'a z filmów Blu-Ray do ampli, ale sie nie pali narazie ma sie PS3 :)

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie się sporo pozmieniało, nie ma jako takiego stanowiska pracy...

 

 

jedna część to rozrywka, czyli xBox, tv, filmy, muzyka czyli ściana:

 

 

 

a 2ga część to net, praca przy lapku, ogólnie można nazwać to ławą hehehe:

 

 

 

tak to teraz wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slavok tv z ambilightem czy tez za tv masz listy z diodami? z tego ujecia zdaje mi sie ze to drugie jednak moge sie mylic ;)

 

otoczenie kompa juz wczesniej wstawialem teraz nadszedl czas na sypialnie czyli kacik filmowo rozrywkowy;) Niestety aparat to jakis marny kodak i ziarno az sie leje ze zdjec przy slabym oswietleniu.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Mini kolekcja DVD + Blu Ray

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może, ale od poprawnego grania to mam słuchawki. Przy Pioneerze Altusy przynajmniej są porządnie napędzane, do metalu i rocka te kolumny są dla mnie idealne, naprawdę potężny dźwięk, na jakichś onanistycznych kolumnach w tej cenie bym napewno takiego efektu nie uzyskał. Większość ludzi wypisujacych bzdury na temat Altusów nawet nie słyszała ich z porządnym źródłem/dobrze napędzonych. Ja jestem zadowolony. I tak od razu odpowiadając na zaczepki i pytania, to wiem co to dobry dźwięk, ale brzmienie Altusów naprawdę mi odpowiada. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiem, że Tonsil jest z Wrześnii :D:D:D

 

Tonsil miał dobre i złe momenty, generalnie to bardzo ciekawą historię oraz jest doskonałym przykładem jak nienależy zarządzać prężnie działającą firmą, lub jak doprowadzić do jej upadku. Szkoda, że mając linię produkcyjną na takim poziomie, że produkowali i składali m.in. dla Wharfedale, skończyli w ten sposób, że nawet nie wiem czy jeszcze istnieją. A moje Altusy kupowałem już od "ProTonsil'a".

 

Co do TLC - dużo za dużo kosztują/kosztowały żeby je wogóle brać pod uwagę, ale może to służyć za doskonały przykład, że jak chcieli, to potrafili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze ja czesto sprzątam wiec rozlaczam wszystko a jak bedzie w jednej wiązce to za każdym razem trzeba bedzie spinać itd moze jakies maskownice sa ciekawe bo ja żadnych interesujących nie znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...