Skocz do zawartości
ndx

Jak wygląda Wasze stanowisko?

Rekomendowane odpowiedzi

qrde no rozśmieszają mnie te biurka z 3ma monitorami :) rozumiem, że możecie tego do pracy potrzebować, ale jak sobie wyobrażę takiego ziomka co siedzi przed biurkiem i gapi się cały dzień w 3 monitory to mi się jakoś dziwnie kojarzy :D

 

no offence oczywiście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrde no rozśmieszają mnie te biurka z 3ma monitorami :) rozumiem, że możecie tego do pracy potrzebować, ale jak sobie wyobrażę takiego ziomka co siedzi przed biurkiem i gapi się cały dzień w 3 monitory to mi się jakoś dziwnie kojarzy :D

 

no offence oczywiście :)

to poczekaj jeszcze troche bo chce kupic jeszcze 3 :lol: :lol:

 

przy 12h przy kompie dziennie naprawde sie przydają

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można prosić o praktyczne przykłady wykorzystana 3 monitorów w domu? :wink:

 

no offence ale też tego nie rozumiem po co ich tyle w domu ;)

Edytowane przez g00dMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 ++ monitory? Chociazby edycja grafiki, montaz filmow ( soft do dzwieku, obrazu na oddzielnych ekranach ... i inne badziewia na pozostalych ? ) i ogolny komfort powierzchni, nie musisz machac mysza tylko spojrzec 30 cm w bok :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym szedł w rozdzielczosc, a nie ilosc, 2560x1600 byloby ok :) . Przez dlugi czas 1280 pikseli szerokosci bylo dla mnie w pełni satysfakcjonujace. Po przesiadce rok temu na 1920x1200 (które uwazam za minimalne optimum :P ), uzywanie cokolwiek mniejszego objawia sie ogromnymi problemami :lol: . Pomyslec ze przygode z komputerami zaczynalem od 800x600 :blink:

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Ci sie wydaje MaSell, tez mialem podobnie o ile nie pracowalem.

Jak zaczalem prace to nie ma nawet monitor z 2560x1600 nie pomoze, 2 monitory to podstawa. Bez problemu maksymalizujesz w obrebie wybranego monitora.

 

Co do pracy to ja chcialbym docelowo miec 3: pierwszy - eclispe, drugi - przegladarka, trzeci - firebug/fiddler/paint.net

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GoLY, 768x1024:

 

Dołączona grafika

 

 

Całkiem fajnie masz z tymi pułkami to rozwiązane, tylko te kufle 'nad głową' :oops: Mam nadzieję, że nie mieszkasz na śląsku, ani przy bardziej ruchliwej drodze :D :wink:

 

 

A co do wielomonitorowości ; ) to w sumie nie jest to takie głupie... tylko te boczne ramki / : Niech producenci wykombinują ich demontowalność [ ; aby można było je ładnie łączyć w systemy wielomonitorowe :wink: :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielomonitorowość suuper jest :D

Zrobiłem mały update swojego stanowiska...

I mocowanie już przeszło w fazę beta... [są już regulację wszystkich potrzebnych parametrów :D]

Dołączona grafika

Edytowane przez ArturMaly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GoLY, 768x1024:

 

Dołączona grafika

 

 

Całkiem fajnie masz z tymi pułkami to rozwiązane, tylko te kufle 'nad głową' :oops: Mam nadzieję, że nie mieszkasz na śląsku, ani przy bardziej ruchliwej drodze :D :wink:

Akurat mieszkam na slasku bo w Tychach ;) ale kufelki nie pospadaja! predzej terraria by spadły ale pólki sa zawieszoen na mocnych kołkach i daje rade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem jak ktoś pracuje na 3 monitorach na zasadzie jedna aplikacja jeden monitor. Ale za cho...rę nie jestem w stanie pojąc wygody takiego rozwiązania przy rozciągniętym pojedynczym ekranie na 3 monitory.

Przecież by mnie krew zalewała 2 razy na s jakby mi ekran dzieliła na części taka kilkucentymetrowa kreska w pionie (ramki monitora). To już wolę jeden duży monitor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...