Jump to content
ndx

Jak wygląda Wasze stanowisko?

Recommended Posts

61 cm.

Szczerze mówiąc przeszedłem męczące boje z tym biurkiem. Docelowo miało to być 80cm + monitor na ścianie. Niestety dziwnym cudem moja kobieta zmieniła w ostatniej chwili wymiary sądząc że chyba cofnę się do 15'' ekranów ;]

Jak jest teraz? Dopiero teraz czuć 24'' :lol2: jak muszę w poszukiwaniu komórki w Excelu kręcić głową.

@ Rikki - ten hack... myślałem że zęby zjem. Niby najtańsza możliwość dostania Leona, ale dziwnym trafem okazywało się że zawsze miałem coś w kompie co jest niekompatybilne. Dzięki temu dostałem nowy dysk, sieciówkę, napęd dvd i się chyba szykują dalsze zmiany, ale nie żałuje. System kapitalny.

... kamień jest na królika. Urzęduje w drogiej drugiej części pokoju. Sra gdzie popadnie i trzeba strzelać do niego zapachem.

;]

Edited by poca

@ Rikki - ten hack... myślałem że zęby zjem. Niby najtańsza możliwość dostania Leona, ale dziwnym trafem okazywało się że zawsze miałem coś w kompie co jest niekompatybilne. Dzięki temu dostałem nowy dysk, sieciówkę, napęd dvd i się chyba szykują dalsze zmiany, ale nie żałuje. System kapitalny.

Gratuluję zdrowego podejścia do sprawy - ocenę systemu a nie tego, że jest od Apple'a. Ja również próbowałem instalacji hackintosha ale właśnie kompatybilność mnie wykończyła (miałem lapka) i skończyło się... MacBookiem.

Szukam jakiegoś ciekawego pomysłu rozmieszczenia w pokoju systemu głośników s systemie 5.1 Chodzi mi głównie o to, że niezbyt satysfakcjonuje mnie ustawianie głośników na biurku/stole a rozmieszczenie ich na podstawkach lub wieszanie w rograch pokoju też średnio mi się podoba.

Maniakalny musisz wyprać podkładkę, bo brudna.

A kot świetny, taki puszysty :)

Widzę, że leży koło włączonego kompa bez obudowy - nie było przypadków, żeby wlazł i coś popsuł?

z kotem zdjęcie z przed 1,5-2 tyg

nowe aktualne, zrobilem przed wrzuceniem

a co do psucia to nie psuje, za młodu wlozyła łape do 120mm @ 2000 rpm :lol: i od tej pory nie próbuje

edit

Oj tam, oj tam. Tyle, że ma więcej kolorów i trochę lepszy aparat :P

aparat ten sam, pierwsze auto, drugie manual

Edited by Maniakalny