Skocz do zawartości
Ghost

Upgrade?

Rekomendowane odpowiedzi

Zestaw mam taki jak podpisie. Jesli mieli byscie do dyspozycji $800-900 to co byscie w nim zmienili. Kompa uzywam glownie do gier i internetu. Chcialem sie dowiedziec czy mozna w moim zestawie jeszcze cos ulepszyc czy poprostu pozostawic go tak jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeżeli nie chcesz zmieniać płyty, to może pomyśl o lepszym monitorze? Może coś 21 calowego?

 

A jak nie to kup sobie np. rower, bo w kompie nic oprócz grafy nie opłaca się zmieniać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie tylko kartę opłacałoby się zmienić (X1900XTX) lecz wtedy też na płytkę sporo by poszło.

Proponuję tak jak przedmówca kupić jakiś niezły monitorek 21 cali. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Zmień grafe na x1900, płyte główną na dfi albo epoxa żeby dało sie pokręcić proca, a zasilaczyk imo wytrzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz do dyspozycji 800-900$, ale dolicz jeszcze kasę, za którą sprzedasz dotychczasową kartę. Ja bym polecał GeForce 7800GT, DFI LanParty nF4 Ultra lub SLI-D, Tagan 480W. Ew. możesz jeszcze sprzedać procka i kupić Athlona X2 3800+ (dwurdzeniowiec).

Pozdrawiam B)

 

PS: Według mnie nie opłaca się inwestować w mocniejszą kartę, gdyż i tak jak narazie żadna gra nie wykorzysta jej potencjału.

Edytowane przez Mariusz Wróblewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...