Skocz do zawartości
BLANTMEN

Kurs Obsługi Komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie no mi czy do prowadzenia takich kursów potrzebne są jakies kwalifikacje ? Chciałem w ten sposób sobie conieco dorobić :P Wiadomo, że niektórzy nie znają się wogole na obsłudze komputera, nie umią poradzić sobie z najprostszymi problemami (chociażby mój wujek :wink: ). Chciałbym takich ludzi nauczyć teorii, podstaw no i trochę więcej, żeby sami mogli radzić sobie z problemami, za które płacą w serwisach po 50 zł + :? Dostęp do sali komputerowej z 20 stanowiskami mogę sobie załatwić, tylko muszę wiedzieć czy jest szansa żeby bez rzadnych papierków to robić ? Dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kursów komputerowych jest teraz cała masa a czesc z nich jest dofinansowana przez fundusze UE, swego czasu tak było...

Z drugiej strony jezeli chcesz kogos nauczyc podstawowych rzeczy odplatnie, to nie ma problemu, chocby nawet za pomoca umowy zlecenia, zobowiazujesz sie do np. przekazania podstawowych umiejetnosci obslugi komputera za ustalona w umowie kwote i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Moze brak papierka nie zachecilby do kursow, ale jakbys np. zrobil cos takiego, ze 1 lekcja za darmo, takie wprowadzenie aby ludzie zobaczyli ze znasz sie na rzeczy i tyle. Przeciez np. wiele osob na allegro sprzedaje rozne rzeczy, nie maja firmy (papierka :D), a jakos dorabiaja, wiec mysle ze bez papirka sie obejdzie tylko trzeba zadbac o ciekawa oferte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ecuadoo - gadałem z Sikorem w tej sprawie i powiedział mi, że gdybym podpisywał umowę z każdym z osobna to bym się w nich utopił :wink: Popytam się jeszcze znajomych czy coś wiedzą na ten temat. Ew. zrobie tak, że 1 lekcja gratis :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uprawnienia musisz miec np jakys chcial prowadzic kursy produktow MS i chcial podpisywac sie pod ich logo. jesli tylko chcesz ludzi podszkalac z ogolnego traktowanaia sprzetu to nie powinno byc problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...