Skocz do zawartości
elmo141

Laptopy 12-calowe - Opinie I Rady!

Rekomendowane odpowiedzi

@meehoo - tu masz reckę avarteca http://www.notebookreview.com/default.asp?newsID=2991

 

lucjan1948 - jak chcesz nam jakieś zdjęcia pokazywać, to rób to w jakiś logiczny, uporządkowany sposób. Bo wrzucasz wszystko jak leci. Napisałbyś co to za Soniak, z czym jest on porównywany. Każdy widzi, że to Dell i IBM, ale co to za modele, tego już chyba nikt się nie domyśli?! Oddzieliłbyś jakoś enterem tego Alienware'a od reszty, bo wszystko takie pomieszane! No i czemu służy ten screenshot z Airbusem?

Mi się wydaje, że zdięcja są czytelne i widać jakie firmy przedstawiają (cel był tylko taki porównanie wielkosci).

Co zauważyłem, że na tym i nie tylko na tym forum jesli wszystko wyłożysz od A do Z to nie będzie żadnej polemiki.

Uczestnicy przeglądają (być może nawet dużo ale to wygląda na mowę do sciany).

Ten Airbus jest tu własnie tym enterem jak to Ty okresliłes.

Teraz dla rozrywki - proszę okreslić , który z prezentowanych notebooków ma najlepszą matrycę.

Modele od lewej:

Sony T250P, DellX1, SonyTX651P, IBMX41T, Dell X1, SonyTX651P.

Model na samym dole: jasnosć 1000cd/m2, kontrast 1000:1

post-134788-1150637372_thumb.jpg

post-134788-1150637411_thumb.jpg

post-134788-1150637501.gif

Edytowane przez lucjan1948

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz dla rozrywki - proszę okreslić , który z prezentowanych notebooków ma najlepszą matrycę.

siódmy od prawej na zdjęciu po lewej

.

.

co to znaczy najlepsza matryca? to ta "najszybciejsza"?

po za tym robienie zdjęć telefonem komórkowym w celu porównania matryc nie jest najlepszym pomysłem :-|

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siódmy od prawej na zdjęciu po lewej

.

.

co to znaczy najlepsza matryca? to ta "najszybciejsza"?

po za tym robienie zdjęć telefonem komórkowym w celu porównania matryc nie jest najlepszym pomysłem :-|

Czy to ważne czym były robione-najważniejsze, że w tym samym czasie i jednakowe tło obrazu.

Wyrażnie widać w różnicy matryc.

Spójrz wyżej trochę uzupełniłem w opisie.

Edytowane przez lucjan1948

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...