Skocz do zawartości
mostom

6800 Gs Czy X850 Pro ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od dłuższego czasu przeglądam forum - chcę sobie wymienić grafikę. I mam coraz większy mętlik. Mam do wydania około 1.000 zł i zastanawiam się nad tym:

PoV 6800 GS 256MB 350/1000MHz AGP SELEKCJA 16p/6v lub

Connect3D X850 PRO 256MB 1,6 ns 500/1000 ViVo AGP.

 

A może warto coś innego brać? Zastanawiałem się jeszcze nad X800 XT - ale na razie nie mogę takowego znaleźć w rozsądnej cenie.

Czy lepiej brać tego 6800GS czy może coś ze stajni ATI go prześcignąć (w podobnej cenie)? Oczywiście cały czas mowa o AGP.

Będę wdzięczny za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6800gs, w tym przedziale cenowym lepszy tylko x800gto2=>x850xt pe po podkręceniu...

no i geforce ma sm 3.0

X800GTO2 na AGP nie ma (chyba, że X800gto z możliwością modowania na 16 potoków) - ale ciężko to teraz dostać. Więc chyba faktycznie najlepszym wyborem będzie 6800GS. Zawsze miałem ATI i byłem zadowolniony z tych kart - ale czas spróbować czegoś innego - a jak ma się wyjście na TV w tych kartach? Słyszałem, że jest troszkę gorsza jakość. Bo oprócz giercowania potrzebne mi też jest w miarę dobre wyjście na tv coby filmy oglądać :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

nom 6800gs @ 16p/6v jest lepszy wg mnie nawet od x800xt pe czy 850 xt pe bo ma shadery 3.0 i przechodzi całego samrka 06 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom 6800gs @ 16p/6v jest lepszy wg mnie nawet od x800xt pe czy 850 xt pe bo ma shadery 3.0 i przechodzi całego samrka 06 ;)

No co do tego właśnie to są różne opinie - gdybym w tej cenie miał możliwość kupienia x850XT PE (ewentualnie x850 pr z możliwością zmodowania do x850 XT PE) to chyba bym jednak wybrał radeona, ale na razie jest on o 400 zł droższy od 6800GS :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...