Skocz do zawartości
RepsOn

Kfc

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko prosze tu bez tekstów "a wiesz z czego to robione ??" :P

 

 

Ja osobiscie uwielbiam KFC..gdy z ojcem tam lądujemy to zazwyczaj bierzemy największy kubełek + powiekszenie o jeszcze kilka nóżek i jazda :P ... jak czegoś nie zjemy..to na drugi dzień sie zje...nic sie nie moze marnować, no nie ? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi smakuje Longer ;] i ten zwykły i ten pieprzowy tylko, że "longer" jak nazwa mówi powinien być długi a ze starej reklamy wynikało że i duży ... a takto muszę zamówić 5-6 Longerów aby się najeść :) a tak to cud miód ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też lubię KFC (kentucky from Cats) :P Ostatnio jadlem duzy kubeł na kilka osob, troche rozszerzony to sie ruszac nie moglem ;p ogolnie dobre...

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blisko mnie jest KFC z Pizzą Hut na Sadybie (ul. Powsinśka)

Frytki z KFC i pizza z Pizzy Hut ROX :)

Kukurydza (ta na kolbie) też niezła ;)

Jaka jazda do KFC "chodziłem" też na Powsińską. Mieszkam na skrzyżowaniu Bonifacego z Sobieskiego. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jazda do KFC "chodziłem" też na Powsińską. Mieszkam na skrzyżowaniu Bonifacego z Sobieskiego. :)

W takich domkach jednopiętrowych? ;)

 

Ja mieszkam w Wilanowie

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem, to jest temat o KFC, a nie o domach w Wawie :-P

Kurze nozki, frytki i colesaw r0x! ;] TacoQura juz mi tak nie smakowal. Jedynie naklejki sie na kompa przydaly :lol: Longera jeszcze nie probowalem i nie kusi mnie jakos specjalnie.

Ogolnie mozna sie najesc wieksza iloscia, ale drogo maja dosyc <_< Pozatym najblizszy KFC mam dopiero w Katowicach, odkad w Gliwicach zamkneli. Nie szkoda mi tego jednak, bo ostatnio rzadko chodze jesc poza domem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem, to jest temat o KFC, a nie o domach w Wawie :-P

Kurze nozki, frytki i colesaw r0x! ;] TacoQura juz mi tak nie smakowal. Jedynie naklejki sie na kompa przydaly :lol: Longera jeszcze nie probowalem i nie kusi mnie jakos specjalnie.

Ogolnie mozna sie najesc wieksza iloscia, ale drogo maja dosyc <_< Pozatym najblizszy KFC mam dopiero w Katowicach, odkad w Gliwicach zamkneli. Nie szkoda mi tego jednak, bo ostatnio rzadko chodze jesc poza domem.

..też jestem z Gliwic...ja jezdże do KFC do Bytomiu..blizej chyba niż do Katowic..no i po bytomskim KFC nigdy biegunki nie mialem :rolleyes:

 

a Longera polecam ;]

Edytowane przez RepsOn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm IMO zarcie w KFC jest dobre ,ale jak zjem tego za duzo to odczuwam na zoladku dosc bolesnie. :wink: Zwlascza jak jem Hot Wings. Lubie bardzo Zingera i Twistera :) Czesto jak pracowalem blisko Wroclawskiego Rynku to chadzalem w przerwie wlasnie po zingera lub twistera. Odrazu lepiej mi sie pracowalo ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KFC rlz duzy kubel, a McDonalds i Pizza Hut sux :)

Jak na razie 2 razy bylem w McDonaldsie. W Pizza Hut i KFC nigdy :blink: najlepsze jest jedzonko, ktore sie samemu pichci :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm... ja osobiscie wole kfc przedewszystkim dlatego ze nie lubie mielonego miesa(nie lubie, a dodatkowo nie ufam)... a przy okazji uwielbiam drób :) ostatnio jedlismy z dziewczyna maly kubelek, ten najmniejszy. ja sie nazarlem, ona sie nazarla i jeszcze do domu przynieslismy... i z tych trzech: McD, KFC i PzH, kfc naprawde jest najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..też jestem z Gliwic...ja jezdże do KFC do Bytomiu..blizej chyba niż do Katowic..no i po bytomskim KFC nigdy biegunki nie mialem :rolleyes:

 

a Longera polecam ;]

Kwestia czasu! :lol: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W KFC jadam tylko Longera x 6 (bo za mały ::lol:)

 

W MCD jem jak jestem zmuszony bo raz miałem nieziemskie doznania po ich czisburgerze :/

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie kfc macdonaldy to dziadostwo nieraz zoladek nawala cos wiem o tym bo w tygodniu zyje tylko na tym zwykla bulka jest duzo lepsza i zdrowsza

.ja o dziwo jeszcze nigdy nie miałem sensacji zoladkowych ani po kfc, ani po mcdonaldzie, burgerkingu i niewiadomo czym jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.ja o dziwo jeszcze nigdy nie miałem sensacji zoladkowych ani po kfc, ani po mcdonaldzie, burgerkingu i niewiadomo czym jeszcze

Sraczki nie masz, ale zostawia to zmiany w żołądku i wątrobie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sraczki nie masz, ale zostawia to zmiany w żołądku i wątrobie..

Wyjdź....a jak wpierdzielasz wieprzowine to myslisz ze co ?? ...wiesz co swienie jedza ?? ...jak wpierdzielasz paróweczki to co ??..tez se pewno sprawy nie zdajesz z czego to...szczerze wali mnie to jakie zmiany pozostawia..gdybym byl jakims francuskim pieseczkiem to nic bym nie jadl bo wszystko beee, genetycznie modyfikowane, z konserwantami, ogolnie niezdrowe itp itd

 

a zmian w organizmie nie musi powodowac fastfood...wystarczy zwykle obzarstwo

Edytowane przez RepsOn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...