Skocz do zawartości
wariacik

Internet Bait ?

Rekomendowane odpowiedzi

no i ma ktos lacze tego providera? z tego co czytalem na necie to ludzie chwala sobie to lacze, ale widzialem tylko 3-4 opinie. moglby ktos sie wypowiedziec cos wiecej na temat tego lacza? czy to jest radiowka czy co? jak pingi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pytania. Też mnie zainteresowali, już do nich pisałem by się dowiedzieć czy maja u mnie zasięg.

 

Szczególnie interesują mnie pingi i utrata pakietów między 15 a 24. Jakby ktoś miał jakieś info to będę bardzo wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm bardzo ciekawa alternatywa zwlaszcza dla air bitsu, przylaczam sie do pytania, odstraszaja co prawda ceny instalacji ale lacze z opisu jest bardzo przyzwoite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciag z cennika (na samym koncu): http://www.bait.pl/cennik.php

 

Usługi przez nas oferowane wyróżniają się:

Brakiem limitów na pobieranie i wysyłanie danych.

Brakiem limitów na programy typu P2P.

Serwerm proxy przyspieszającym przeglądanie stron www.

Firewallem zabezpieczającym sieć lokalną.

Ciekawe jak sie ma publiczne IP i brak blokad do tych dwoch ostatnich (proxy + firewall)...

 

Moze niech sie wypowie ktos bardziej obeznany z tematem, bo tez nie chce jakich bredni wyglaszac.

 

EDIT: a teraz wyciag z regulaminu:

 

7. Komputer posiadający publiczny adres IP NIE JEST CHRONIONY przez "ścianę ogniową" Operatora, za wyjątkiem blokady portów wykorzystywanych przez sieć Microsoft Windows® w szczególności - TCP/135, UDP/137-139, TCP/445, TCP/5000.

8. Operator zastrzega sobie prawo do stosowania serwerów PROXY dla usługi dostępu do witryn WWW.

Edytowane przez costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesujące ale:

 

1. Jaki dają modem? Jaka to jest technologia? DSL ?

2. Co z tym proxy? Średnio mi leży proxy na www ?

 

Zadzwonei tam dzisiaj i się dowiem, pewnie i tak jak się znam na życiu nie moge zainstalować tego u siebie. Bo generalnie przy opcji 2mbit - płąci się w bloku 99 groszy za podłączenie i 130 PLN miesięcznie. Nie tak dużo - za stałe IP i to co dają.

Dowiem sie i powiem co i jak ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciagi kolejne:

 

 

Zabrania się:

a) Udostępnianie połączeń internetowych dla nie zarejestrowanych u Operatora Komputerów osobistych;

B) Instalowanie i udostępnianie programów typu mail-relay, open-proxy, anonimizerów;

e) Rozsyłania "listów-łańcuszków" lub zachęcanie do ich wysyłania;

x)Wysyłania do grupy dyskusyjnej wiadomości, które nie dotyczą problematyki poruszanej przez grupę;

Lol,to juz lancuszków nie mozna wysylac,a jak bym tu o krowach zaczal pisac,to bym regulamin providera złamał:)

 

edit:

No tak,ale na gorchowie nei mają dostępu,pomimo że ich plakaty wiszą w okolicy.

Dziwne:/

Edytowane przez Doopan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystałam z usług baita ostatnie 5 lat . Nie dlatego że byłam tak zadowolona , ale dlatego że nie mamy w naszym bloczku wyboru. Jest tu tylko 12 mieszkań , kameralny budynek i żadna duża firma nie chce nas okablować. No więc został nam cudowny wynalazek - internet Bait.. Powiem krótko , oprócz tego że wystarczy mocniejszy wiatr lub deszcz żeby internet znikł , to jeszcze obsługa jest tak powolna i ma się wrażenie że mają Cię naprawdę gdzieś. Oni doskonale wiedzą jaką dają usługę wiec kolejny telefon w stylu "nie ma internetu juz 4 raz w tym tygodniu " nie robi na nich wrażenia. O ile w ogóle uda Ci się dodzwonić , co graniczy z cudem . Internet potrafi znikać co chwilę, nie wiedzieć czemu, i nic z tym nie możesz zrobić bo np po 16:00 już nikogo nie ma w biurze. Więc zajmą się ( o ile zajmą) twoją sprawą następnego dnia. Siedzisz więc całe popołudnie i wieczór bez internetu.

Na szczęście sprzedałam mieszkanie i wyprowadzam się do normalnego bloku z okablowaniem i wyborem dostawców internetu ;) A moment złożenia wypowiedzenia do Baita był bezcenny =) Z całego serca wszystkim dobrym ludziom odradzam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc

zauwazylem sam ostatnio dokladnie ten sam problem

niestety ogolnie zasada jest taka ze dobrze dzialaja tylko te polaczenia ktore jakby malo zaleza od bajta np firmy ktore maja lacze bezposrednio w plix (ovh z francji, leaseweb z holandii, itd)

jak cos idzie przez 46.28.244.37 euro-transit albo ntt net no to wiesz ze mozesz sie tylko pochlastac tak te trasy wygladaja

przez anglie do norwegi, przez niemcy a potem czechy do francji albo przez pol swiata np do finlandii czy estonii no to norma niestety teraz

ja sie wyprowadzam stad niedlugo wiec mnie to juz malo obchodzi ale w sumie tez sie nie dziwie jak sie popatrzy na te opinie w necie no to raczej klientow im nie przybywa wiec nie ma kasy raczej na porzadnych dostawcow u nich tak samo

 

a bywa nawet tak ze w ogole nie dochodzi np do serwerow nls.es ruch z bajta nie dochodzi wcale tak to jest poj*** teraz wszystko

sprawdzcie sobie np 213.149.245.92 wszedzie dziala w bajce ni ch*** haha

Edytowane przez Willi Bohn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

ja gram właśnie w CSa i CSGO i mam możliwość założenia tego internetu od bait zamiast UPC. Czy jest sens? Kolega mówił mi, że na polskich serwerach pingi są bardzo dobre, ale z tego, co widzę za granicą to jakaś masakra :/. Nadal jest tak źle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...