Skocz do zawartości
YogiCK

Szybkie Pytanko

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje szybkiej odpowiedzi (najlepiej do czwartku):

 

Czy do chłodzenia AMD Athlona 800 przy standardowym taktowaniu bedzie wystarczył aluminiowo-miedziany boxowy radiator z durona 1600 + Arctic FAN Pro TC?? Siostrze zlozylem ostatnio komputerek na takim procesorze i jako chlodzenie zalozylem stary radiator z mojego durona. Niestety okazal sie bardzo glosny. Dlatego wpadlem na pomysl zmiany wentylatora na tego Arctica. Napiszcie wiec szybko czy bedzie on wystarczyl.

Prosze o szybka odpowiedz poniewaz musze do czwartku wiedziec czy go kupowac (moge go miec za 7 zl) czy szukac zegos innego.

 

Z gory thx.

Yogick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym taki pewny nie był, bo ma on słaby przepływ, a jeśli radiator będzie ciepły wbudowany czujnik zwiększy prędkośc wentyla, jak ne będzie dawał rady, szybkość sietak zwiększy że wreszcie będzie on nie do wytrzymania;) ale do tego daleko, żeby osiągnął pełną moc na 12v;) ja bym polecił coś innego;) silverstone 92mm montowany w 80mm, doinwestuj te 9zł:) i regulator obrotów

 

poza tym przesmaruj go dobrą pastą;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da rade... ja u dziewczyny na duronie 950 zamontowalem ten wiatrak na zwyklym aluminium... W budzie narazie nic nie wtlacza powietrza a wyciaga jedna 80 i zasilacz! Temp 33-36 'C a wiatrak maxymalnie kreci sie 1500'C Ten sam wsadzilem do zasilacza tam dochodzi do 1800 ale dalej jest cicho....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...