Skocz do zawartości
scibi

512 DDR SAMSUNG - POMÓŻCIE!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, mam mozliwosc kupienia takich pamiatek SAMSUNG za cene 450zł - opłaca się?? Jak chodzą?? Jakie timingi?? Ile mhz max?? no i czy beda dzialac z moim no name PC2100 CL2.5... czekam na w miare szybka pomoc!! Podaje oznaczenia:

SAMSUNG

0251

KOREA

PC2700U - 25330 - B2

M368L6423OTM - CB3

512MB DDR PC2700 CL2.5

pozdroofki dla wszystkich i HAPPY NEW YEAR!!

acha i czy na kosciach powinno byc cos napisane (np. samsung), bo te sa jakby kompletnie gole, i czy istnieje mozliwosc przeklejenia naklejki... najlepiej zobaczcie sami:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=9507790

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. jezeli to samsung to na bank pojda z twoimi no name na cl 2,5

2 timingi cl 2-2-2

3 na kosciach byc cos napisane ale poprostu tego nie widac , lub moga to byc samsungi na kosciach no name ( o ile takie wogole samsung robi )

OGOLNIE :

jak to samsung na kosciach samsung to nie zastanawiaj sie i lykaj !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena......... Opłaca się mam takie same 256mb (333mhz) o tych samych oznaczeniach na P4 suną świetnie wyciskają 430mhz. Na kościach muszą być napisy samsung i oznaczenia. tak a propo cena jest atrakcyjna ale kupno pamieci przez allegro to duże ryzyko. Gdy sie okaże że nie będą działać to mozesz być pewien że długo ich nie zobaczysz....... Ja już 3 razy próbowałem kupić po "atrakcjnych" cenach żadna z nich nie działała.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena......... Opłaca się mam takie same 256 o tych samych oznaczeniach na P4 suną świetnie wyciskają 430mhz. Na kościach muszą być napisy samsung i oznaczenia. tak a propo cena jest atrakcyjna ale kupno pamieci przez allegro to duże ryzyko. Gdy sie okaże że nie będą działać to mozesz być pewien że długo ich nie zobaczysz....... Ja już 3 razy próbowałem kupić po "atrakcjnych" cenach żadna z nich nie działała.....

maaaaa DDR PC2700 ( 266 ) dzialaja ci na 430 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha i należy uważać bo pełno jest cwaniaków teraz co bawią się w przyklejanie tych naklejek na kości ddr266 lub nawet wogule na inne moduły innych producentów.

dokładnie

 

nic trudnego przekleic że to 2700 a faktycznie mogą byc 2100

 

pamieci jak nie zobacze to nie kupuje-za duze ryzyko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli mam rozumiec ze polecacie te pamitaki, jedyne "ale" to ryzyko... hmmm jeszcze sie zastanwoie, ale pewnie je wezme :D:D ma jakiegos pozytywa z dzis od kolesia za te pamieci (kupil 28grudnai) wiec chyba uczciwy. WIELKIE DZIEKI za porady!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, mam mozliwosc kupienia takich pamiatek SAMSUNG za cene 450zł - opłaca się?? Jak chodzą?? Jakie timingi?? Ile mhz max?? no i czy beda dzialac z moim no name PC2100 CL2.5... czekam na w miare szybka pomoc!! Podaje oznaczenia:

SAMSUNG

0251  

KOREA  

PC2700U - 25330 - B2  

M368L6423OTM - CB3  

512MB DDR PC2700 CL2.5  

pozdroofki dla wszystkich i HAPPY NEW YEAR!!

acha i czy na kosciach powinno byc cos napisane (np. samsung), bo te sa jakby kompletnie gole, i czy istnieje mozliwosc przeklejenia naklejki... najlepiej zobaczcie sami:http://www.allegro.pl/show_item.php?item=9507790

też wylookałem te pamiątki, ale jakoś mi sie ten gość nie podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale moze mi ktos powie cos o tych TwinMos'ach bo zamierzam kupic - help :)

TwinMos 2700 są super, każde idą na 200, a nawet 210-220 zależy od modułu tylko na jakich timingach. Mówię o modułach 256MB.

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem ta pamiec na allegro, we wtorek bede mial ja chyba w kompie koles mi podał dokladne oznaczenia z kosci SAMSUNG 250

K4H560838D-TCB3

Jak czytalem na zagranicznych servisach nie sa to najlepsze kosci ani najgorsze - moze zalezy od sztuki generalnie max chodzo kolo 190Mhz natomiast te z oznaczeniam SAMSUNG 250

K4H560838C-TCB3 C zamiast D chodzą znacznie lepiej ale z C nie ma kosci 512MB :(

jak dostane we wtorek to napisze jak chodza narazie moj OCZ PC3000 chodzi mi na 433Mhz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tylko ze tutaj do konca ta cenka i tak podskoczy na 610zl :D a ja mam od reki za 450zeta, wiec na pewno taniej :)

Po co ściemniasz, trzeba było od razu powiedzieć, że ten sam gość na allegro inną ofertę na te same pamięci z opcją "kup teraz za 449zł" :!:

:arrow: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=9553172

Cena całkiem fajna, ale jednocześnie bardzo podejrzana, gdyż w sklepach te pamięci chodzą po około 750zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tylko ze tutaj do konca ta cenka i tak podskoczy na 610zl :D a ja mam od reki za 450zeta, wiec na pewno taniej :)

Po co ściemniasz, trzeba było od razu powiedzieć, że ten sam gość na allegro inną ofertę na te same pamięci z opcją "kup teraz za 449zł" :!:

:arrow: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=9553172

Cena całkiem fajna, ale jednocześnie bardzo podejrzana, gdyż w sklepach te pamięci chodzą po około 750zł.

co cie boli?? co sciemniam?? Przecierz od poczatku mowie ze kupuje za 449zl, przeczytaj wszystkie posty i potem sie odzywaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...