Skocz do zawartości
scibi

512 DDR SAMSUNG - POMÓŻCIE!!!

Rekomendowane odpowiedzi

to jak zwykle ja mialem jakiegos pecha...wrrrrrrrr. ale spoko :D juz sie pozbylem i luzik guziik :F teraz trzeba tylko te sprzedac... a wlasnie. za ile moze mi sie udac sprzedac moje 128mb no name ddr pc2100?? mam okazje sprzedac za 100-110zl - oplaca sie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok z innej beczki. Co myslicie o tym.

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=9834806

 

DDR 400 samsung 339 zł ????

 

Gość jest bankowo pewny, kupilem od niego procesor 1700xp aiuga, pisalem o tym na forum wlozylem go na asusa a7v i balem sie ze sie zjarał, odeslalem i prawdopodonie przysle nowy. A te pamieci, ceny dosyc niskie albo po prostu to ja jestme nie doinformowany, lub cos przeoczylem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglada na ciekawa oferte. Ja juz jestem full przekonany do allegro :D Czlowiek za ta cene 256ddr pc400 to jak najbardziej bierz, albo lepiej doluz 100zl i kup te kosci co my i podkrec je na 400mhz... nasze ida na: 418mhz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym ze planuje epox`a 8rda+ wiec przypuszczam ze bede potrzebowal 2 razy kosci powiedzmy 256 Mb. Albo dwa razy 128 Mb zalezy ile kasy mi zostanie. Bo chcialbym skorzystac z tego dual - ddr dodatkowo :-) bede myslec jak juz bede miec pape. Poki co dzieki :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...