Skocz do zawartości
scibi

512 DDR SAMSUNG - POMÓŻCIE!!!

Rekomendowane odpowiedzi

piter ale kupiles dokladnie te co ja od tego goscia?? ja tez dostane we wtorek :D:D oby bylo wszystko ok bo szczerze mowiac troszke sie boje... ale sie zobaczy...

hehe ja tez wziołem od tego gostka, we wtorek podobno mają być brrrrrrr mam złe przeczucia chociarz gosc wydaje sie ok, tylko ta cena niska troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem cenka dobra, ale koles jest chyba OKI, rozpakuj przy kurierze paczke i zobacz czy dostales dobry towar, koles wydaje sie OKI, znajomy od niego bedzie prawdopodobnie brał 100sztuk tylko narazie negocjuja z cene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow czyli koles jest juz slawny :D oby to bylo to co ma byc :) gadalem z nim przez telefon i wydaje sie byc jak najbardziej wporzo :D:D ale cenka - hmmmm - 300zl taniej niz w sklepie... do mnie tez maja we wtorek dojsc :D czekam na ten dzionek z niecierpliwoscia :D a ja mam taki patencik ze dam kurierowi lapoweczke (10zl) i poprosze zeby poczekal 10min, ja szybko wsadze pamiec sprawdze czy dziala jakims programem do testowania pamiatek - o wlasnie - jaki polecacie?? i jak cos nie tak bedzie to oddam kurierowi, a uwierz ze kurier polasi sie na takie 10-20zl :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow czyli koles jest juz slawny :D oby to bylo to co ma byc :) gadalem z nim przez telefon i wydaje sie byc jak najbardziej wporzo :D:D ale cenka - hmmmm - 300zl taniej niz w sklepie... do mnie tez maja we wtorek dojsc :D czekam na ten dzionek z niecierpliwoscia :D a ja mam taki patencik ze dam kurierowi lapoweczke (10zl) i poprosze zeby poczekal 10min, ja szybko wsadze pamiec sprawdze czy dziala jakims programem do testowania pamiatek - o wlasnie - jaki polecacie?? i jak cos nie tak bedzie to oddam kurierowi, a uwierz ze kurier polasi sie na takie 10-20zl :D:D

tylko scibi pod warunkiem ze tak otworzysz przesyłke zeby sladu nie było- a w to raczej watpie by było to mozliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem cenka dobra, ale koles jest chyba OKI, rozpakuj przy kurierze paczke i zobacz czy dostales dobry towar, koles wydaje sie OKI, znajomy od niego bedzie prawdopodobnie brał 100sztuk tylko narazie negocjuja z cene.

 

niestety rozpakowanie przy kurierze jest niewykonalne juz chciałem to kiedyś zrobic to powiedzial mi że tylko komisyjnie napoczcie moge jak coś ! :roll: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mial kilka sztuk i sprzedal?? jak nie zauwazyles to juz wystawil kolejna partie tych pamieci - 10sztuk... wiec kupujcie ludziska!! a to fakt że kto nie ryzykuje ten nie zyskuje... :D:D za 300zl w kieszeni to ja lubie ryzykowac!!!! :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co cie boli?? co sciemniam?? Przecierz od poczatku mowie ze kupuje za 449zl, przeczytaj wszystkie posty i potem sie odzywaj...

Spoko stary, bez obrazy :) Natomiast jeśli chodzi o testowanie pamięci różnymi programami, to taki teścik (np. testmem86) może przejść pomyślnie, jednakże podczas normalnej pracy pod windows może się okazać, że wychodzą krzaki. Spowodowane jest to tym, że programy testujące nie uwzględniają rzeczywistych warunków kiedy do pamięci oprócz CPU ma także dostęp karta graficzna AGP oraz urządzenia PCI (bus mastering), i czasami dochodzi do takich niekorzystnych sytuacji, że nastąpi skrócenie czasu oczekiwania na dane np. o pół cyklu zegara i wtedy nastąpi odczyt/zapis fałszywych danych. Normalnie wszystko będzie OK, takie efekty mogą się dopiero pojawiać przy podkręcaniu.

Gdy otrzymasz przesyłkę to koniecznie napisz jak się sprawują (i wyglądają) te pamiątki. Jak chcesz to mogę Ci przesłać wyraźną fotkę (skan) podobnej pamięci samsunga, z tym że 256MB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mial kilka sztuk i sprzedal?? jak nie zauwazyles to juz wystawil kolejna partie tych pamieci - 10sztuk... wiec kupujcie ludziska!! a to fakt że kto nie ryzykuje ten nie zyskuje... :D:D za 300zl w kieszeni to ja lubie ryzykowac!!!! :D:D

a ty juz zdecydowales sie na te pamiatki kupujesz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do testowania pameici to MEM Test

A co do samych pamieci to koles podobno moze załątwic kazda ilość, znajomy bedzie od niego brał prawdopodobnie 100sztuk i powiedział ze nie ma problemu z taka iloscia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zastanawaim wlasnie dzieli mnie od tego 1 klik :P hmm glupio potem rezygnowac z aukcji :)

Poczekaj niech ktos otrzyma te pamieci, przetestuje i wtedy kupuj bo jak okaza sie kiblowate ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czlowiek nie zastanawiaj sie !!! bierz!! takie okazji nie bedziesz miec!! zastanow sie!!! 300zetka w kiesoznce!!! ja zaryzykowalem i jak czytalem po tym forum jeszcze duuużo innych osób kupiło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e chyba poczekam z tym do jutra nie ucieknie :)

Widze ze tez jestes z Gdańska wiec poczekaj, znajomy moze bedzie od niego kupował to Ci pogoni jedna kostke - nie bedziesz pąłcił za przesyłke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to baardzo zle?? vertex shader - coś ppoważnego i ważnego?? jak sądze bardzo, ale to bardzo psuje mi fps'y RAM :( jest go poprostu za malo... porownaj sobie z nowym wyniczkiem we wtorek :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...