Skocz do zawartości
scibi

512 DDR SAMSUNG - POMÓŻCIE!!!

Rekomendowane odpowiedzi

to baardzo zle?? vertex shader - coś ppoważnego i ważnego?? jak sądze bardzo, ale to bardzo psuje mi fps'y RAM :( jest go poprostu za malo... porownaj sobie z nowym wyniczkiem we wtorek :D:D

Oki nie ma problemu, we wtorek bede mial juz pewnie moja grafe jakies GF4 lub ati9700 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze dobrze podkrecony gf3 ti200 i tak starczy na dlugo ;]

 

A co do pamieci to dajcie znac dokladne info o nich - stabilnosc, overclock, wydajnosc itd...

 

Mialem niedawno stycznosc z Samsungami ddr333 i jakos niebylem nimi oczarowany.

 

W moim prywatnym rankingu na 1miejscu sa w tym momencie

 

Kingstony DDR266 CL2 na kosciach Infineona -> chodza bardzo ladnie i wydajjnie na 370mhz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czlowiek nie zastanawiaj sie !!! bierz!! takie okazji nie bedziesz miec!! zastanow sie!!! 300zetka w kiesoznce!!! ja zaryzykowalem i jak czytalem po tym forum jeszcze duuużo innych osób kupiło :)

hehe pracujesz w reklamie ??? ;-) dostales juz do lapki i dzialaja ze reklamujesz zakup innym userom - jak sie natniesz i nie beda dzialac to co powiesz tym ktorym rekomendujesz ten zakup he ??? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja pracuje w skarbowce i wkrotce odwiedze Cie z chlopakami w granatowych mundurkach za nie oddawanie podatkow do Skarbu Panstwa ;-P a za reklame goscia handlarza pamieciami jestes winien ekipie moderatorow - skrzynke piwa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e chyba poczekam z tym do jutra nie ucieknie :)

Widze ze tez jestes z Gdańska wiec poczekaj, znajomy moze bedzie od niego kupował to Ci pogoni jedna kostke - nie bedziesz pąłcił za przesyłke :)

hmm "moze" :) heh a gdzie dokladnie z gdanska jestes ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolesiowi cos ta druga partia 10sztuk juz nie schodzi tak ladnie... czekaj shakur troszke - zapewne jeszcze obnizy cenke lub zrezygnuje z aukcji... a ja sie bede we wtorek juz cieszyl z RAMMY - mam nadzieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobrze popatrz jakich negatywów... one sa od sprzedajacych, ma jeden "powazny" megatyw od kupujacego, koles pisze cos o tym ze zostal naciety na kilka set zlotych czy cos... tylko ze ma rowniez 30 pozytywnych, a ten negatyw jest od jakiegos czubka co sam ma zero... ja tam ufam kolesiowi, zadzwon ara do niego i pogadaj - sam sie przekonasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolesiowi cos ta druga partia 10sztuk juz nie schodzi tak ladnie... czekaj shakur troszke - zapewne jeszcze obnizy cenke lub zrezygnuje z aukcji... a ja sie bede we wtorek juz cieszyl z RAMMY - mam nadzieje...

myslisz, ze bedzie sprzedawal jeszcze taniej nie sadze :) nie oplacaloby sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdz teraz na ta aukcje i zobacz, koles dostal w piatek i w sobtoe kolejne dwa pozytywy wlasnie za ta pamiec... kolesie odberbrali i wszystko git :):) jak juz sa to juz musi byc dobrze :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mozliwe :D tam nawet jest taki komentarz: wygladaja jak z kradziezy z niemiec" :D ale mi to naprawde nie przeszkadza :) moga byc z kradziezy i z czego tam chca :):):)

hiehie mi tez to wogulnie nie przeszkadza byle by dzialały :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no wlasnie, ja tez myslalem o 2 ksociach, ale teraz jedna, potestuje, pobawie sie i jak bedzie luziok guzik to poczekam, stanieja jeszcze do 370-400zl (mam nadzieje) i wezme sobie :):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisalem maila do jednej z osób która kupiłą tą pamiec i odpowiedziałą mi :

Pamiec m1 chodzi na 390 oraz powiem ci tylko tyle ze cas na 2 reszta to 3 3 3 i chyba 5 badz 6 nie mam

jak teraz zobaczyc bo komp mi liczy animacje .a sprzet to ASUS P4PE chipset

845pe , PENTIUM 4 2,53 @2,9..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...