Skocz do zawartości
scibi

512 DDR SAMSUNG - POMÓŻCIE!!!

Rekomendowane odpowiedzi

pisalem maila do jednej z osób która kupiłą tą pamiec i odpowiedziałą mi :

Pamiec m1 chodzi na 390 oraz powiem ci tylko tyle ze cas na 2 reszta to 3 3 3 i chyba 5 badz 6 nie mam

jak teraz zobaczyc bo komp mi liczy animacje .a sprzet to ASUS P4PE chipset

845pe , PENTIUM 4 2,53 @2,9..

hmm, powoli zaczynam sie przekonywać do tego goscia :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co koles jeszcze w mailu napisał:

 

..reasumujac mialem sciagac pamieci z USA

ale wyszly by drozej ..wiec kuplilem na Allegro ..zreszta moj dobry

przyjaciel polecal mi tego goscia sprzedajacego ze jest OK ..i sie

potwierdzilo :) zreszta w najlepszych serwisach www wlasnie ta pamiec

SAMSUNG DDR 2700 jest na pierwszych miejscach w rankingach .....pozdrawiam

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co koles jeszcze w mailu napisał:

 

..reasumujac mialem sciagac pamieci z USA

ale wyszly by drozej ..wiec kuplilem na Allegro ..zreszta moj dobry

przyjaciel polecal mi tego goscia sprzedajacego ze jest OK ..i sie

potwierdzilo :) zreszta w najlepszych serwisach www wlasnie ta pamiec

SAMSUNG DDR 2700 jest na pierwszych miejscach w rankingach .....pozdrawiam

Bartek

huuhh thx mnie tez uspokoiłeś :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja juz jestem teraz tez spokojny, jak to przecyztalem :D ja nie musze jakis super agresywnych ustawien miec, wazne zeby bylo dobre, szybkie i stabilne :D CL2 sobie wrzuce moze tmingi lepsze tylko fsb mniejsze i pojdzie :D poprobuje, ale to sopiero za dwa dni :( juz sie nie moge doczekac :(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja juz jestem teraz tez spokojny, jak to przecyztalem :D ja nie musze jakis super agresywnych ustawien miec, wazne zeby bylo dobre, szybkie i stabilne :D CL2 sobie wrzuce moze tmingi lepsze tylko fsb mniejsze i pojdzie :D poprobuje, ale to sopiero za dwa dni :( juz sie nie moge doczekac :(:(

scibi spox

 

kumpel ma podobne ( cl2,5) tylko troszke inna seria i chodzą na cl2 do 200mhz- z tymi mam nadzieje ze bedzie podobnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widze ShAKuR ze sie zdecydowales :D dzwoniles do goscia?? powiedzial ze kiedy dostaniesz pamieci?? we wtorek?/ to jest juz nas dwoch :D

nie chce mi sie spoko ;) jutro wysle do niego mejla i chcialbym miec te pamiatki na piatek :) i bedzie ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj no to teraz masz juz kompa full wypas :D podkrec tylko proca na AXP2100+, graficzke podkrec na gf4 ti4600 ;) 768mb DDR pc2700, hohohoh. teraz jestem ciekaw jaki bedziesz miec wynik w 3dmarku, a wlasnie: ile masz obecnie na tym configu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ale te pamieci beda napewno gorzej chodzily od tych 256MB 333 SAMSUNG, gdyz 512MB sa na innych kosciach z literka D a 256 sa z litera C.

te z C w tescie jak gdzies czytalem chodzily nawet 220 (Mi OCZ na tych Samsungach chodzi nawet 438) natomiast te z D podobno do 180Mhz, wszystko zalezy od płyty głównych - timingów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kaske juz mialem tylko czekalem na okazje :D wlasciwie to te pamieci na gwiazdke dostaje jeszcze dodatkowo :):) teraz bede kase na nowego deck'a zbierac a potem na jakiegos gf4 ti4200 jak dojdzie do 450-500zl :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj no to teraz masz juz kompa full wypas :D podkrec tylko proca na AXP2100+, graficzke podkrec na gf4 ti4600 ;) 768mb DDR pc2700, hohohoh. teraz jestem ciekaw jaki bedziesz miec wynik w 3dmarku, a wlasnie: ile masz obecnie na tym configu??

prawie 12k ja proca podkrece na 1650 mhz a grafe na 280/580 na nie podkreconym sprzecie nei pamietam ale jakies 10k powinno byc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ale te pamieci beda napewno gorzej chodzily od tych 256MB 333 SAMSUNG, gdyz 512MB sa na innych kosciach z literka D a 256 sa z litera C.

te z C w tescie jak gdzies czytalem chodzily nawet 220 (Mi OCZ na tych Samsungach chodzi nawet 438) natomiast te z D podobno do 180Mhz, wszystko zalezy od płyty głównych - timingów.

ale te na allegro sa z literka C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoczko ale jak juz pisalem mi to w niczym nie przeszkadza i jeszcze tylko jutrzejszy dzien trzeab przezyc :D acha, a czy one beda dobrze pracowac na pc333?? widzialem cos na foprum ze trzeba asynchronicznie czy cos??o co chodzi?? co musze zrobic zeby byly pc333??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoczko ale jak juz pisalem mi to w niczym nie przeszkadza i jeszcze tylko jutrzejszy dzien trzeab przezyc :D acha, a czy one beda dobrze pracowac na pc333?? widzialem cos na foprum ze trzeba asynchronicznie czy cos??o co chodzi?? co musze zrobic zeby byly pc333??

asynchronicznie beda chodziły jak inne bedą mhz dla proca a inne dla pamieci np. proc na 133 a pamieci na 166

 

najlepiej zrobisz jak dasz synchro-proc i pamieci na 166

tylko czy masz antka 0.13 czy palomino nieodblokowanego???

 

jak masz 0.13 to dajesz np.10.5 x 166 , 166 dla pamieci i full wypas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam palomino i to zablokowany :( wiec proc musi byc na 133 a pamieci musza byc 166 wiec w tej sytuacji mam ustawic to cos asynchronicznie??

jak dasz tak jak piszesz to juz nic nie robisz -masz -asynchro

 

odblokuj antka-bo szkoda marnowac pamieci 333

 

albo

 

sprzedaj swojego np, na allegro i kup 1700b 0.13 aiuga

 

na giełdzie są po 260zeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...