Skocz do zawartości
Gość Rocca

Napoje Energetyzujące

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rocca

Jakie dopalacze pijecie? :D Ja pijam Burn'a. Po prostu cudo :!: Red Bull się chowa w krzaki... :lol:

Pijam głównie w firmie, bo się nachlać można do upadłego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burna nie piłem.

Jak byłem na słowacji to popijałem na basenach Powerader. Nawet dobre. I po basenach w supermarkecie kupiliśmy Red Bulla i coś taniego za 3 złote. Mniam. :D

 

Ile kosztuje Burn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje tzw. ICE BULLA, i tu uwaga naprawdę bez ściem, ma o 200% więcej tauryny niż Red Bull. Jest w 1L butelkach. Oczywiście nie jest wskazane wypicie całej butelki naraz. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Rocca

Polecam napoje Powerade: Jagodowy, Cytrynowy oraz Grejpfrutowy w limitowanej serii.

Jagodowy jest moim zdaniem najlepszy. Burn - puszka 0.25 kosztuje od [cena sugerowana, ustalana kanałowo] 5.79 do kilkunastu złotych [w pubach, klubach, restauracjach]. Nie ma po nim tzw. zespołu czasowego znużenia. Jakiś czas temu, w trakcie pracy wypiłem w ciągu 8 godzin... 25 puszek. O dziwo: miałem więcej siły i czułem to 'coś' w sobie, po drugie nie czułem się zmęczony po wypiciu. Ogólnie jest OK. Nie polecam Ice Bull'a i Red Bull'a, ja bynajmniej jestem po nich śpiący i wolniejszy. Burn górą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako koneser taniego przyspieszania zdradze wam sekret leklerka ;)

 

1,5L 5-6zł, toche ciężki smak (mocniejszy) i wolno wchodzi (nie ma po nim błyskawicznego orzeźwienia) ale jak walnie. ajajaj :). Max power się nazywa

 

icebull - Taaak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko na stacjach benzynowych to jest [; Jet/BP/Shell/Statoil , na Orlenie nie widzialem , ale pewnie tez jest :lol:

 

Od razu zaznaczam , ze to nie jest dobre . Powiem wiecej , to jest ochydne -> ale stawia na nogi , ze hej :lol:

 

Jakis miesiac temu mialem taka sytuacje , ze musialem byc codziennie na 2 rano w jednej pracy a potem na 7.30 jechalem do drugiej , w ktorej bylem do ~16-17 , potem konczylem remont mieszkania i tak o 23 kladalem sie spac... Po dwoch dniach RedBulle itp przestawaly dzialac :lol: Ale jak siadalem za kierownice to wlasnie buteleczka No Sleep i przynajmniej dawalem rade do domu dojechac w miare bezpiecznie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powerade'y rozne pilem i:

:arrow: nie smakowaly mi

:arrow: nie odczulem ich dzialania...

 

Ogolnie takich dopalaczy malo spozywam, ale ostatnio dostalem od znajomej matki z roboty za free American Bull'a do przetestowania :P Nazwe pierwsze slyszalem, ale ponoc to Frugo robi. Takie zielone mazidlo inside czarnej puchy ...ale dobre nawet ;] Kiedys sie jeszcze przejde po sklepach za tym, albo do niej wpadne na lyksa :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powerade'y rozne pilem i:

:arrow: nie smakowaly mi

:arrow: nie odczulem ich dzialania...

 

Ogolnie takich dopalaczy malo spozywam, ale ostatnio dostalem od znajomej matki z roboty za free American Bull'a do przetestowania :P Nazwe pierwsze slyszalem, ale ponoc to Frugo robi. Takie zielone mazidlo inside czarnej puchy ...ale dobre nawet ;] Kiedys sie jeszcze przejde po sklepach za tym, albo do niej wpadne na lyksa :lol2:

Phi..

Po 20 zjazdach ze zjeżdzalni (a głupi byłem i zjeżdżałem by było niebezpiecznie) byłem wykończony. Pięć minut po wypiciu powerade byłem "jak nowo narodzony". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaje:

Napój energetyzujący z (jedynką) "POWER" 250ml, gazowany

cena 1,99 w Carefure,

producent: Krynica Vitamin Sp. z o.o.

Tauryna: 400mg/100ml

Kofeina: 32mg/100ml

Wartość energetyvzna: 49kcal/100ml

Inne w 100ml: Niacyna(8,0mg), Kwas Pantenowy(2,0mg), Witamina B6(2,0mg), Ryboflawina(0,6mg), Witamina B12(0,2 mikro g)

Smak: (subiektywnie) smaczny, przypomninajacy red bulla.

 

Jak macie pod ręką inne, to napiszcie to będzie fajne porównanie :)

Edytowane przez grudzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skolei slyszalem wypowiedz lekarza na temat napojow energetyzujacych (RedBull, Burn, Tiger), nie mylic z izotonicznymi (np. Powerade). W skrocie: Kofeina nie daje energii, tylko uwalnia rezerwy energetyczne organizmu, naduzywanie na dluzsza mete wykancza organizm, uzaleznia a po czasie powoduje efekty odwrotne do zamierzonych. Tak obrazowo jeden Redbull to 8 kaw (jesli chodzi o zawartosc kofeiny). Moze troche moralizuje, ale jesli ktos juz koniecznie musi sie wspomagac to lepiej napojami izotonicznymi, uzupeniaja organizm w witaminy, sole mineralne i nie zawieraja kofeiny.

 

A dzisiejsza mode na walniecie sobie Redbulla w trakcie pracy, albo na imprezie aby wiecej wypic uwazam za skonczony kretynizm. Jesli nie mozesz pracowac 14h na dobe, bo ciebie to wykancza, to poprostu proponuje zwolnic, bo moze sie okazac ze na emeryturze nie bedzie juz na to czasu, z prozaicznego powodu...zejscia przed 65 rokiem zycia.

 

Po 6 godzinach na stoku laduje sie wlasnie powerade`m oraz bigosem, na mnie dziala, 3 snickersy tez niezaszkodza.

Edytowane przez Soldier666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z kaloriami w tych napojach?

Tak btw. Czy cukrzyk może pić Red Bulla light?

 

// oczywiście cukrzycy nie mam, pytam z ciekawości. ;)

Edytowane przez mkl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phi..

Po 20 zjazdach ze zjeżdzalni (a głupi byłem i zjeżdżałem by było niebezpiecznie) byłem wykończony. Pięć minut po wypiciu powerade byłem "jak nowo narodzony". ;)

Bo masz młody organizm który nie potrzebuje dużej dawki "mocy" aby się zregenerować.

 

 

Oczywiście to co Soldier powiedział to prawda :] I lepiej zjeść coś czekoladowego ;] (tj. 3 snickersy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...