Skocz do zawartości
Gość Rocca

Napoje Energetyzujące

Rekomendowane odpowiedzi

A powie mi ktoś, dlaczego na opakowaniach napisane jest "nie spożywać z alkoholem”, bo żadnych skutków ubocznych nie zauważyłem, więc nie wiem, o co chodzi z tym ostrzezeniem…

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem z kerfura :P ice cool 5-6zł ma 400mg tuaryny (1 listr). było też coś o nazwie MAX, dalej nie pamiętam, zawiera 4000 mg tuaryny (!!), ale za to 2 litry. też niecałe 6zł. ciekawe jak ze smakiem, zamierzam obrócić całego po południu. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syrop na kaszel tussipect+2aspiryny i kawa.

Będzie lepsze od wszystkich napoi o jakich tu mowa.

PS. Sprawdzacie na własną odopwiedzialność:>

tusi+kawa daje rade , nocka nie przespana, ale nastepnego dnia czuje sie jak bym wczoraj pil

 

A powie mi ktoś, dlaczego na opakowaniach napisane jest "nie spożywać z alkoholem”, bo żadnych skutków ubocznych nie zauważyłem, więc nie wiem, o co chodzi z tym ostrzezeniem…

Zeby ci pikawa nie staneła?

 

Osobiscie jadlem z mocna kawa tauryne Olimpu Mega Caps i z czy bez bylo to samo, wogle nie bylo czuc czy sie ja wzielo czy nie. Samych napoi nie stosowalem bo nie byly mi az tak bardzo potrzebne, lecialem tylko i wylacznie na kawie. Jedynie 2x wzialem tussi bo musialem zerwac nocke.

 

Powerade dobry na kaca :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie kupujcie tego czegoś w biedronce - coś tam max za niecałe 2zł

 

obrzydliwe :mur:

co ty gadasz pijam co tydzien po 2-3 i jest fajnie i el0 ;) po 5 już coś czujesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czysta kofeina w małej buteleczce

http://www.i-apteka.pl/go/_info/?id=1396

Wszystkie dopalacze wymiękaj przy tym cudzie...

Dawka zwykła to około 20 kropli (jednak że zaprawiony w bojach jestem biore więcej, ok. 40 kropli) daje to niespotykanego kopa i jest prawie całkowicie obojetne dla organizmu, tzn. np wypłukuje wapń z kości i w wypadku wziecia zbyt dużego można dośtać kołotania serca ale te objawy przy tym co robią z organizmu wszelakie dopalacze typu PoerRade oraz RedBullo pochodne to pikuś

Zachęcam i polecam, od 6 do 8 zł w aptece bez recepty

 

P.S ze względu na to że kofeina jest dość goszka polecam mój sposób spożywania jej, 30-40 kropli na łyżeczke z cukrem B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skład:

1 ml kropli zawiera 100 mg niketamidu, 100 mg kofeiny i 0,25 mg strychniny.

Niezły srol :lol:

Edytowane przez BiF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko, ale na pierwszy "rzut okiem" można złapać niezłe śmiechy ;] "Boziu, to ma strychninę" :blink: :lol:

 

BTW, dzięki za wiadomość kamilo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)stosowana w lecznictwie (dawka 0,5 - 3 mg) pod postacią azotanu jako środek pobudzający w zaburzeniach krążenia, oddychania i osłabienia. Jest substancją o wybitnie gorzkim smaku. Stężenie w wodzie 1 ppm jest już wyczuwalne jako gorzki smak. Była także stosowana jako trucizna na szczury.(...)

 

 

 

 

 

 

Boże, często substancje trujące w wiekszych dawkach mają działeanie lecznicze w mniejszych, ale żeczywiście brzmi to zabawnie

 

(...)Była także stosowana jako trucizna na szczury(...)

 

P.S: Radze popróbować z różnymi dawkami cardiamidu bo (wiem z własnego doświadczenia) że mozna przegiąć i wtedy osiąga sie odwrotny skutek, najlepeij zacząć od zalecanej dawki 10 do 20 kropli.

Edytowane przez Al_Azif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest niedziela, ksiądz zebrał z tacy na nowe fele, a ja przecież żartowałem ;) Ja wiem, Ty chciałeś nas pozabijać tą zwielokrotnioną dawką [;

Edytowane przez BiF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu, kofeina w kropelkach - niezle

ale ja wole co chwile kawe sobie robic [;

 

jak juz po aptekarsku, wczoraj czytalem ze NOOTROPIL jest bardzo dobry na koncentracje i kopa, ale tylko na recepte

 

Ja też sobie lubie kawke wypić (chociaż by dla smaku, ale tylko mielona świeżo!!!) Ale co do kawi i jej własciwosci pobudzajacych umysł byłbym ostrożny, kawa wypłukuje magnez który "uczestniczy" w przewodnictwie elektrycznym w mózgu, wiec jak sie troche za duzo kawy wypije to osiaga sie odwrotny skutek od zamioezonego (ja np po duzej ilosci kawy ide spać poprostu :mur:

 

P.S sory za te niefachowe zwroty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie działa jedynie mocna zielona herbata, po kawie śpię, red bulle pobudzają mnie tylko obrzydliwym smakiem co najwyżej do trząchania się, z chemii nootropil faktycznie daje kopa, tyle że jest na receptę i jest ponoć cholernie toksyczny, ginkofar nic nie daje, magnez można brać jeśli się ma jego niedobory (np. przy paleniu) bo tak też nic nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... to tak :P

- wszelkie połer fizy, red bule, enerdżi drinki - mogę pić jak oranżadę, zero efektu

- guarana w proszku - paskudne draństwo, nie da się rozpuścić, nawet w jogurt się nie chce wkomponować - też nie działa

- wszelkie herbatki energetyczne (teraz testuje Dr Stuart's Energy Plus) - takie samo działanie jak herbatki owocowe, żadne

- kawa - o 15, o 18, o 21, o 22 kima :) mogę ją pić jedynie dla smaku

 

Jedyny raz kiedy poczułem jakieś działanie, to była herbatka z żeń-szenia, niby jakaś lepsza (zawartość ginsenozydów). Dobra była i faktycznie coś dała, ale droga... wychodzi chyba ~5zł/saszetka.

 

Może spróbuję tą kofeinę w kropelkach :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze piję energic drink za 3.85 0,5l, smak jak redbull a daje lepszego kopa, niestety mi to daje tylko lekkiego kopa i najwyzej na pół godziny, zawsze jestem po tym strasznie głodny, tez tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powie mi ktoś, dlaczego na opakowaniach napisane jest "nie spożywać z alkoholem”, bo żadnych skutków ubocznych nie zauważyłem, więc nie wiem, o co chodzi z tym ostrzezeniem…

Ja mialem jakis czas temu (nie)przyjemnosc zobaczenia tych skotkow ubocznych.

Co najlepsze dwie osoby calkiem inaczej zareagowaly. Kumple przyjechali na popijawke, musieli wczesnie wstac i machnac niezly szmat drogi. Po drodze popijali sobie redbulla. Wyszlo im po kilka puszek na glowe. Kolo 23 zaczelismy elegancko popijac wodeczke. Kolo 3 nad ranem jeden powiedzial ze idzie spac (wtf te napoje maja pobudzac!!) spal cala noc na siedzaco bo go kulo w klatce. Caly nastepny dzien jego serce bilo diabelnie niesymetrycznie. Kiedy siedzial potrafilo mu bic delikatnie i spokojnie po czym zasowalo tak jakby mial zaraz nam eksplodowac. Towazyszyly mu mdlosci i zawroty glowy.

Drugi kumpel dostal raptem ataku agresji. Rozpierniczal wszystko naokolo po czym uspokajal sie na minute i zaczynal od poczatku. Uwalilismy go zeby nie zrobil sobie krzywdy. On nastepnego dnia tez sie uzalal na dusznosci i lapy lataly mu jak sejsmografy.

 

Wodka chczona nie byla ;] Wiec jej nie ma o co podejrzewac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czysta kofeina w małej buteleczce

http://www.i-apteka.pl/go/_info/?id=1396

Wszystkie dopalacze wymiękaj przy tym cudzie...

Dawka zwykła to około 20 kropli (jednak że zaprawiony w bojach jestem biore więcej, ok. 40 kropli) daje to niespotykanego kopa i jest prawie całkowicie obojetne dla organizmu

dolalem ostatnio koledze do zapojki ok 40 kropel, spal jak dziecko i nie moglismy go dobudzic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...