Skocz do zawartości
Gość Rocca

Napoje Energetyzujące

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaaban

nie na gratuluje wszystkim debilom tak mieszającym trunki energetyzujące z innymi :mur: przecież, że nie będzie po tym normalnie jest niemalże oczywiste?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja już chyba na prawde poza amfa testowalem wszystko co sie da w czasie studiow (zwłaszcza pierwszych lat - medycyna :/).

Prawdopodobnie nie testowałeś jeszcze nowego polskiego energetyka Rex Energy Drink, ale powoli wchodzi na polski rynek.

Mam obawy co do zamieszczania linków i odnosników (wszędzie antyspam i blokady).

Zainteresowanych proszę o kontakt na @ podam link na Allegro gdzie można zakupić zgrzewkę.

 

pozdr@wk@ kedlaw2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie nie testowałeś jeszcze nowego polskiego energetyka Rex Energy Drink, ale powoli wchodzi na polski rynek.

Mam obawy co do zamieszczania linków i odnosników (wszędzie antyspam i blokady).

Zainteresowanych proszę o kontakt na @ podam link na Allegro gdzie można zakupić zgrzewkę.

 

pozdr@wk@ kedlaw2

ejj stary reklamujesz swoj wlasny produkt i robisz z niego nie wiadomo co, poki nikt nie przetestuje to to co o nim napisales jest zwykle subiektywne i nie poparte specjalnie żadnymi wiekszymi faktami. Zobaczymy co napisza o tym ludzie ktorzy to testowali i maja odniesienie do innych energetyzerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ejj stary reklamujesz swoj wlasny produkt i robisz z niego nie wiadomo co, poki nikt nie przetestuje to to co o nim napisales jest zwykle subiektywne i nie poparte specjalnie żadnymi wiekszymi faktami. Zobaczymy co napisza o tym ludzie ktorzy to testowali i maja odniesienie do innych energetyzerów.

Zgadzam się w 100%, ja mam już pogład i odniesienie, z czasem i inni wyrobią sobie zdanie na temat tego napoju.

Jak ze wszystkim na początku :mur: może z czasem przyjdzie na :damage_wall:

 

pozdr@wk@ :damage_wall: kedlaw2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne czego moge życzyć to to żeby to naprawde był udany produkt i taki jak mowisz, jesli tak bedzie to zapewne sie skusze i sam kupię ;]

Skład ma raczej odpowiedni jak na tego rodzaju napój:

Dołączona grafika

 

to

 

Dołączona grafika

 

pozdr@wk@ kedlaw2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi smakował ten co był w edycji kolekcjonerskiej Stalkera, już nie pamiętam nazwy. Ale działał nie powiem, super, pracowało sie również super. Jednym ze składników, był jakiś ekstrakt z herbaty Kambucha, czy jakoś tak. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie tak czytam sobie ten temat i mam pytane. Jako że po maturce ide do roboty (firma zajmuje sie obsługą dużych firm, hal magazynowych i produkcyjnych) oraz hydraulika. Praca jak widac nie jest umysłowa (aczkolwiek namyslec sie nieraz trzeba). Nieraz robi sie po 12 godzin dziennie. Czy Tauryna z OLIMPu ( http://rs22.pl/rs22/towar.php?idtowaru11p=...01e4a821e50d97e ) bedzie dobra przy takiej robocie? Myslałem zeby sobie to zakupic i w dni pracujące brac jedna z rana, kolo 06,30 a drugą kolo 13,00-14,00. Sprawdzi sie to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tauryna z tego co wiem tylko wspomaga przyswajanie np. kofeiny itp. Możesz spróbować Speed8 ale dosyć drogi jest... Kurde ostatnio z Carrefour'a zniknął Ice Cool, który imho był najlepszy zaraz po RedBull'u. Zastąpili go jakimiś sikami made by carrefour :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qbass

Ogolnie robienie 12h dziennie jest meczace (ale czego sie nie robi za dobre pieniadze) wiec zalezałoby mi na czyms:

- nie za drogim

- pobudzajacym organizm (zeby lepiej znosił wysiłek fizyczny przez ten czas)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tauryna z tego co wiem tylko wspomaga przyswajanie np. kofeiny itp. Możesz spróbować Speed8 ale dosyć drogi jest... Kurde ostatnio z Carrefour'a zniknął Ice Cool, który imho był najlepszy zaraz po RedBull'u. Zastąpili go jakimiś sikami made by carrefour :/

[gluteus maximus] , jadlem z kofeina i nic nie pomagalo. Tak jakbym tej tauryny nie jadl.

 

qbass

Ogolnie robienie 12h dziennie jest meczace (ale czego sie nie robi za dobre pieniadze) wiec zalezałoby mi na czyms:

- nie za drogim

- pobudzajacym organizm (zeby lepiej znosił wysiłek fizyczny przez ten czas)

Dobre posliki w przerwach. Duzo wody. Do tego albo np. carbo w czasie pracy od czasu do czasu popijac (to sa weglowany wiec szybko uzupelnia braki w misniach). Do tego na noc kup witamine b6+zinac forte. Super na regenracjie w nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pije najtansze srodki byle by mialy odpowiedni poziom tauryny i kofeiny, a praktycznie wszystkie maja identyczny.

 

Dobre są multivitaminy dla sportowców + taki srodek energetyzujący + swierze powietrze i można zarywać noc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od dzis zaczynam brac tauryne.. za kilka dni moze zdam relacje ;)

Oczywiscie to jak i inne suplementy na mozg .. i reszte ciała, działaja lepiej po spełnieniu warunkow.. Z pewnoscia trzeba sie dobrze odzywiac, bo mozna sobie wrecz zaskodzic. Bowiem wieksza sprawnosc umysłu i miesni nie moze zaistniec z samej checi bycia zdrowszym i silniejszym itd... ;) Ale to jest wiadome.

 

Dziwie sie qbass, ze Tobie nic nie dawała, bo jednak z tego co sie orientuje nie jest to nic działajacy składnik... Moze nastawiałes sie na działanie od innej strony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tauryna z tego co wiem tylko wspomaga przyswajanie np. kofeiny itp. Możesz spróbować Speed8 ale dosyć drogi jest... Kurde ostatnio z Carrefour'a zniknął Ice Cool, który imho był najlepszy zaraz po RedBull'u. Zastąpili go jakimiś sikami made by carrefour :/

Owszem, zniknęły :(

Na 100% są w Żabce i wczoraj widziałem butelki 1l w Auchan :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na dzisiejszą noc rozpiłem już litrowego Ice Cool'a (w sieci sklepów LD kupiłem) + mam w zapasie burna w puszce i wspomagam się kawą... Jutro dzień o być albo nie być <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Od jakiś dwóch tygodni kupuję Max POWER w Biedronce. Skład ten sam co reszta i smak bardzo podobny (mniej słodki od Red Bulla). Cena: 1.59zł :) Jak szaleć to po taniości :P

I jesteś pewny że ma tyle samo kofeiny i tauryny? Ja w zeszłe wakacje potrafiłem walnąć takich 6 tak sobie i jakoś średnie wrażenie to na mnie robiło (dla porównania ice cool czy inny red bull już tak i takich 6 to bym już nie wypił :P)

 

Rok temu kosztował 1.80 albo jakoś tak :blink: power maxy rządzą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Co to za nowy napój? Daje mocnego kopa?

Chodziło o wyżej wymieniony max power z biedronki, po prostu przekręciłem nazwę bo tak ładniej brzmi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jesteś pewny że ma tyle samo kofeiny i tauryny? Ja w zeszłe wakacje potrafiłem walnąć takich 6 tak sobie i jakoś średnie wrażenie to na mnie robiło (dla porównania ice cool czy inny red bull już tak i takich 6 to bym już nie wypił :P)

 

Rok temu kosztował 1.80 albo jakoś tak :blink: power maxy rządzą :D

Skład identyczny :)

 

Właśnie apropo tigerów ostatnio wiele o nich słyszałem od ludzi, i zdają się być stosunkowo tanie. Prubował ktoś z was ich? Są coś warte ?

W sklepie koło szkoły są Tigery Gold o pojemności ok. 295ml są po 2,69zł i smakują nieźle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o wyżej wymieniony max power z biedronki, po prostu przekręciłem nazwę bo tak ładniej brzmi :P

Przyznam szczerze, że pierwszy raz o tym napoju słyszę. Daje kopa? Cena jest niska? Czy wysoka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...