Skocz do zawartości
Gość Rocca

Napoje Energetyzujące

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w Biedronce na początku kosztował 1.89zł, potem 1.65 a teraz 1.59zł :) Ilość tauryny i kofeiny jest taka sama co w innych napojach energetyzujących a smak bardzo podobny - dla mnie idealny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burn - puszka 250ml niedaleko mojej szkoły w supersamie - 5,20zł - ten sam sklep Tiger 1 litr - 4,89 zł [;

 

a przed chwilą kupiłem to oto cudo za 7,99

http://img441.imageshack.us/my.php?image=p1805072254rm5.jpg zdam relacje jak noc przetrwałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja widziałem tigera też za 3,50zł ale... puszkę xD tanio tam jest, no ale niestety mnie by to kosztowało 3,50 + 2,50 (bilety autobusowe) więc wole kupić "po drodze" za 4,89 ;]

 

Hmm... powiem tak - napoje z tauryną lepiej na mnie działają o.0 ten Speed8 wcale nie jest taki super hiper... ma dużo kofeiny nawet, ale jakoś taki senny się przed chwilą zrobiłem... -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie jednolitrówki Tigery i inne Połermaksy smakują jak zlewki, imho nawet jest różnica między Tigerem 1l, a Tigerem w puszcze i to nie tylko w cenie. Najlepszy z 1l był IceCool ale niestety od jakiegoś czasu już go nigdzie nie wiedzę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie IceCool w żabce za 6zł jest.

 

Smakują jak zlewki? Aż tak źle nie jest, chociaż Tiger w szklanej butelce smakuje o wiele lepiej. Między puszką i plastikiem nie widzę aż takiej różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po tigerach zawsze mam kłopoty z żąłądkiem, a potem (nie wiem jak to delikatnie ująć) zmieniam się w eee... fabrykę siarkowodoru? :| Dla tego nie pijam takich wynalazków. Chłodna woda to jest to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Ja po tigerach zawsze mam kłopoty z żąłądkiem, a potem (nie wiem jak to delikatnie ująć) zmieniam się w eee... fabrykę siarkowodoru? :| Dla tego nie pijam takich wynalazków. Chłodna woda to jest to.

Jak chłodna woda daje Ci kopa na posiedzenie 2-3h dłużej niż jesteś aktualnie w stanie to pozazdrościć tylko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...