Skocz do zawartości
robak57

Moje Wc

Rekomendowane odpowiedzi

to zle myslałeś

jak ktoś pryszcza na szyji nosi zamiast głowy to możliwe :D

 

czy bloki wodne z 7900 pasują do 8800??? bo ukłda pamięci jest taki sam i procesora??? tak wydaje mi się ze zdjęć

Edytowane przez robak57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Jakby tak było to sklepy by się tym na pewno pochwaliły.

Sklepy podają specyfikacje producenta a producentowi zależy na opychaniu coraz nowszych bloczków wiec nie sprawdza (lub nie informuje nas czyli klientów) czy dany bloczek pasi na nowsze grafy czy nie. Pogrzebać trzeba w necie i można fajne rzeczy wynaleźć (akurat o bloczkach 7900->88GT osobiście nic nie czytałem). Polecam stronke Inno - blok NV70 to chyba był na 7900 więc druknij szablon i sprawdź czy spasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rostaw pamięci i procka jest na 90 %ten sam tylko wysokości pamięci do procka dlatego zamierzam kupić kartę z radiatorem na całą kartę i zeszlifować wszystkie żebra tak aby była prosta blacha i wtedy przymocuje blok wodny do tej blachy <_< jagby nie pasowało nie kupie nowych bloków wydałem ostatnio 800zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamierzam kupić kartę z radiatorem na całą kartę i zeszlifować wszystkie żebra tak aby była prosta blacha

a gwarancja ?

 

Jak sie zepsuje karta to zaplacisz wiecej niz za firmowy blok.

Edytowane przez gregor666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ale na allegro można kupić i kiedyś oddawałem kartę na gwarancji bez oryginalne chłodzenia i uznali przecież wentylator może się popsuć :-P

 

tak ale na allegro można kupić i kiedyś oddawałem kartę na gwarancji bez oryginalne chłodzenia i uznali przecież wentylator może się popsuć :-P najgorsze że 25 dni temu skończyła mi się gwarancja na karty i wczoraj szlak je trafił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sie dowiedz napewno przed zakupem bo ktos moze chciec fabryczne chlodzenie do realizacji gwarancji, nawet jesli bedzie zepsute a zeszlifowany wiatrak to ingerencja w budowe karty,uszkodzenie mechaniczne z winy uzytkownika i moze byc podstawa do odrzucenia reklamacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oznajmiam wszystkich zainteresowanych że blok wodny na procesor i pamięci na karte graficzną 8800gt 512 mb pasuje z bloku 7800 i 7900 jak ulał :) to ta karta http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/...pelny,id,49434/

i jeszcze pytanko czy skręcając blok tylko na 4 śrubki procesora to wystarczy bo nie ma otworów na pamięci niektóre karty mają ale akurat ta nie ma :cry: nie wiem jak to rozwiązać ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość santa_rosa

LoL tyle powiem żeby blok montować do radiatora a nie do rdzenia karty. Odkrecisz to chłodzenie i masz gw a jak zaczniesz szlifować to już nie będziesz miał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i dziś zalałem komp w końcu wodą blok wodny idealnie pasuje na karte :) teraz pracuje 770/1750/2000mhz

tylko nie wiem jak zrobic aby mi te ustawienia zapamiętało??? bo po każdym restarcie kompa wraca no ustawień fabrycznych :cry: a z procka nic więcej nie dało się wyciągnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.savefile.com/files/1356096

 

sciagnij ;) rozpakuj i kliknij dwa razy xD , później wejdz w ustawienia grafy i tam bedzie opcja z ust. taktowania itp itd :P

 

p.s jest tam tez opcja zeby uruchamialo takie ustawienia przy starcie systemu ;)

Edytowane przez BeCkS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh jesli wgrales ten wpis , to teraz PPM na pulpicie i wejdz we Wlasciwosci/Ustawienia/Zaawansowane/ zakladka ze sterami do grafy i tam powinienes miec "Ustawienia czestotliwosci zegara " tam wszystko ustawiasz

 

 

nie mam ustawień taktów i nawet temperatury?

a ja mowilem cos o temperaturze ?:P

Edytowane przez BeCkS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm nie wiem , możliwe :P ja jade na XP :D

na Viscie nigdy nie sprawdzałem ;) może ktoś używa tego na Viście ( o ile działa na tym g%&@$# )

Edytowane przez BeCkS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest mała pompka na 3/4cala bo inne są na 1cal prędkość jest uzależniona od temperatury obroty same sie regulują jak i wentylatory na chłodnicy do 30st się nie kręcą od 30 do 50st na 5V a powyżej na 12v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam po długiej nie obecności:) znalazłem w końcu moje stare fotki są fatalne :((((no i  fajne forum:)

układ spisał się po tylu latach super jedynie komputer się zestarzał i planuje wymianę więc musze poszukać fajnego zestawu który znów posłuży kilka lat

co do mojego zestawu tylko i jedynie nawalała 2 razy pompka z  CO nie wiem dlaczego ale myślę ze jest za mocna i się przegrzewała co do palenia  układów  to wina jest chyba taka że musi być w obudowie wiatrak który robi ruch powietrza !!!!  u mnie to załatwiło sprawę

chętnie poczytam jaki zestaw wybrać
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...