Skocz do zawartości
CeglA

Co lepiej wymienic? -PILNE!

Rekomendowane odpowiedzi

Co bardziej oplaca mi sie wymienic w kompie,przy mojej obecnej konfiguracjii:

-processor na"Intel Pentium 4 2.53GHz FSB533 S.478 BOX" ,i plyte glowna

 

czy

 

-karta graficzna Radeon 9700 128MB Mint

 

Dopiero wrocilem do Polski i troche wypadlem z tematu.Chodzi mi glownie o wydajnosc w grach. Bede wdzieczny za kazda szybka odpowiedz,rano(sobota) jade po sprzet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał P4 teraz jadę awaryjnie na P4 2,66 i uwaga Geforce 256 PRO! i żadna gra nie rzęzi ani Flashpoint ani Mafia! Powaga aż sam byłem pod wrażeniem! Radka sobie i tak kiedys kupisz bo jak wyjdzie geforce FX to stanieją a to co masz w configu spokojnie CI starczy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co bardziej oplaca mi sie wymienic w kompie,przy mojej obecnej konfiguracjii:

-processor na"Intel Pentium 4 2.53GHz FSB533 S.478 BOX" ,i plyte glowna

 

czy

 

-karta graficzna Radeon 9700 128MB Mint

 

Dopiero wrocilem do Polski i troche wypadlem z tematu.Chodzi mi glownie o wydajnosc w grach. Bede wdzieczny za kazda szybka odpowiedz,rano(sobota) jade po sprzet.

szczerze to nic z tych rzeczy, obecny config masz spox tazke ja bym jesli juz walnalbym jakas fajna bude moze TT a jeszcze lepiej ze "zintegrowanym" watercoolingiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trudna sprawa...hmm.... pomimo wszystko ja bym bral P4 2.53GHz FSB533 S.478 BOX, w procach jak na razie zadna rewolucja sie nie szykuje wiec ceny jaj na razie nie pospadaja, natomiast jak wejdzie FX to grafy momentalnie stanieja i Radej do 1200 zeta moze spadnie, amoze i nizej wiec popieram Interlopera, Proc i plyta to wiekszy wydatek wiec jesli wydasz teraz na niego tzn w sobote jak napisales to jak ceny graf spadna to bedziesz w lepszej sytuacji tak mysle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałbym P4 + Płyta główna . Ale dlaczego chcesz coś wymieniać ?

Jeśli teraz coś kupisz to itak niezauważysz wiekszych różnic w grach .

No chyba że chcesz bić rekordy w 3dMarku. . . . . . . ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po cholerę chcesz Antka zmieniać??? Jak już musisz coś zmienić, bo Cię kasa w kieszeni swędzi :P, to kup Radka, tylko jak Mint, to lepiej go wcześniej przetestuj, jak możesz, a za kilka miesięcy może się ucieszysz, że nie kupiłeś P4, jak bartony będą wchodzić na rynek...w zasadzie ja na Twoim miejscu nic bym nie zmieniał, grafikę też masz spox...powiedz mi, która to gra tak Ci skacze, że aż musisz coś wymienić :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuje jednak P4 2.8GHZ-dzieki wszystkim za opinie.

Plyte wybralem Asus P4PE-tylko powiedzcie czy warta ja kupic i czy warto wydac dodatkowa kase dla AGPx8!!

zastanów sie 3 razy

 

wydawac na to grubo ponad 2000zł to moim zdaniem bezsens a co najsmieszniejsze w stosunku do swego obecnego konfigu nie odczujesz praktycznie zadnej zmiany(no chyba ze jestes fanem benchmarków a zwłaszcza syntetycznych np.sandra)

 

co do agpx8-nie bądź naiwny, przeciez nie masz chyba grafy z jej obsługa a jakbys nawet miał to róznica wynosi 0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuuuuuuuuuuuuuuuuuu

 

 

Zajebiste pytanie!!!!!!!!!!!!

 

 

Chciałbym Wam chłopaki zadać kiedyś takie pytanko:)

Osobiście uważam żebyś se walnął proca.......

Bo jego sie zadziej zmienia jak grafike:)

Szacuneczek

 

Strasznie śmieszne pytanie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haaaaaaaa ludziska !!!!! Kolega napisal ze potrzebuje zmiany ktora przyniesie mu lepsze "chodzenie" gier ! A wiec od razu mowie ze wedlug mnie zmieniaj grafe, grafe i jeszcze raz grafe i tylko grafe !!!!!!!! Niewiem czy reszta ludzi wie o tym ze w GRACH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzisiejsze karty grafiki przejmuja prawie cale obliczanie grafy z proca na siebie a <span style="color:red;">[ciach!]</span>lki i IQ postaci w grach zostawiaja prockowi, wiec wlasciwie procki dzisiaj w GRACH to wlasciwie nic nierobia !!!! Wiec wniosek sie sam wysuwa !

Rozumiem jeslibys mial jakies rozne cele zmiany sprzetu ale do gier ??????? Skonczyla sie era Riva TNT 2 itd. (do pierwszego GEFORCA) ze jak dobra karta w kompie to musi byc przedewszystkim baaaaaaaardzo szybki procesor, bo inaczej ta karta to sobie bedziesz mogl pozucac po pokoju :D ! Dzisiaj to wlasciwie odwrotnie !!!! Jak mam PIV 4.0 Ghz i kurde GF mx to sobie moge puscic Pasjansa 2 i 1/2 w windowsie i cieszyc sie tym ze bardzo mądre ruchy wykonuje w 16 bitowych kolorach i przy 640x480 rozdzialce :D

Tak to wedlug mnie wyglada na dzien dzisiejszy ! :D (ofkoz w przenosni mowilem hie hie hie)

Tak wiec, jak wolisz... 1700 Ath. XP (jeszcze przetaktowany na 2000...) jest bardzo dobrym procem, jak ktos zrzuci na niego wine jakichs "zaklocen", plynnosci w grach to mu powiem ze pewnie tak, a przez to ze z nudow sobie niekiedy pierda pusci, a taki P IV 2.8 czy ile tam milionow gigahercow to sie chyba juz calkowicie z e s r a, posprzata i jeszcze raz z e s r a.... he he he... takze na procy to winy nie zrzucac !

 

Btw. Chyba kazdy wie ze te Mircroshitowe produkty to jakies buble zwieszajace sie.... Jak ci tylko przerywa to sie ciesz :D A sprzet zostaw w spokoju bo dobry jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Konczac topic-kupuje Radka9700pro i procka 2200+. Dzieki wszystkim za pomoc w podjeciu decyzjii :D

no i to chyba jest najrozsadniejsza decyzja ale po ci jeszcze ten xp 2.2+ :D

Ja tez mam dylemat co dokupic do kompa ale stwierdzam ze sprzet i tak mam mocny jak narazie wiec chyba se kupie monitor nowy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwni ludzie chodza po tym swiecie ;-)), kupil najszybsza obecnie grafike, bo mu jedna gra od M$ (sic!) sie 'zacina', a ze mial za duzo kady przy sobie, to kupuje procesor, ktory nie jest znacznie szybszy od tego co teraz ma (szczegolnie, ze go podkrecil), jak ja mialbym cos wymieniac, to monitor bym sobie kupil jakis bardzo dobry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...