Skocz do zawartości
JAzZzz

Jak Wyciąć Białe Tło Z Obrazka ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam pytanko, jak zapisać w corelu obrazek, lub jakis napisa albo cos bez tego bialego tła ?? żeby byla sama postać zapisana albo jakis tekst albo cos tam jeszcze innego... bo na strone potrzebuje a niewiem jak to zrobic :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanko, jak zapisać w corelu obrazek, lub jakis napisa albo cos bez tego bialego tła ?? żeby byla sama postać zapisana albo jakis tekst albo cos tam jeszcze innego... bo na strone potrzebuje a niewiem jak to zrobic :((

w IE nie wypali bo zdaje mi się że nie obsługuje przezroczystości i zawsze daje białe tło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utwórz nowy obraz o odpowiednim rozmiarze bez tła lub z przezroczystym tłem (nie wiem czy w Corelu jest coś takiego, ale to przecież zaawansowane narzędzie), skorzytaj z takich narzędzi jak "Różdżka", która zaznaczy cały jednolity biały obszar, później odwracasz obszar i kopiujesz zaznaczenie, wklejasz do nowo utworzonego obrazka i zapisujesz w formacie obsługującym przezroczystość (GIF, PNG itp., ale nie JPG ani BMP).

Edytowane przez GordonInc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utwórz nowy obraz o odpowiednim rozmiarze bez tła lub z przezroczystym tłem (nie wiem czy w Corelu jest coś takiego, ale to przecież zaawansowane narzędzie), skorzytaj z takich narzędzi jak "Różdżka", która zaznaczy cały jednolity biały obszar, później odwracasz obszar i kopiujesz zaznaczenie, wklejasz do nowo utworzonego obrazka i zapisujesz w formacie obsługującym przezroczystość (GIF, PNG itp., ale nie JPG ani BMP).

no nie z wektorami tak nie poćwiczysz różdżek i innych brak :D po prostu przy eksporcie obrazka masz opcję przezroczystość zaznaczasz i wsio :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakladac nowego watku wiec spytam w tym juz jakze leciwym temacie. Jak uzyskac efekt widoczny pod tym linkiem http://www.cyberfoto.pl/minolta-konica/412...owe-zdjecia.htm post nr #176. Chodzi mi o to czarne tło... Wiem że pytanie nieco głupie ale naprawde nie wiem jak to sie robi, a nigdzie nie moge znalezc zadnych hintow. Dzieki bardzo:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...