Skocz do zawartości
Przemol^N

Onanistasprzetowy.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze nask trzma mi domene nukleon.pl to robie cos nowego.

Bede wdzieczny za wszelkie sugestie. Newsy bede dodawac od jutra wiec o tym prosze nie pisac.

Szukam osoby ktory wykona mi tanio grafike- baner z logiem.

Pozdrawiam

Onanista;) :unsure:

http://www.onanistasprzetowy.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem co tu oceniać. Stronka dopiero startuje wiec nie ma żadnej zawartości, a wygląd raczej nieciekawy.

 

Może napisz coś więcej o projekcie. Chyba że będzie to następna strona o komputerach, jakich wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Rocca

Gadżety - parasol przepowiadający pogodę - ok.

Odtwarzacze mp3 - onanistyczny futerał - to w końcu futerał z przystawką do kluczy, czy odtwarzacz? :)

 

Ogólnie spoko. Ten parasol mnie powalił Oo TYlko jedno - ALE - czy każdy nosi parasol przy sobie w każdej sytuacji? Po co mi taki bzdet w trakcie słonecznej pogody? Pada - biorę parasol. Jest zachmurzone niebo - biorę parasol, bo może padać deszcz.

 

BTW, fajna plazma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Rocca

Onanista - wnikliwy badacz swych narządów rozrodczych ;)

 

Onanista Sprzętowy - wnikliwy badacz swych narządów wewnątrz obudowy :)

 

Domena jest jaka jest i jest według mnie bardzo... przekonująca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem co tu oceniać. Stronka dopiero startuje wiec nie ma żadnej zawartości, a wygląd raczej nieciekawy.

 

Może napisz coś więcej o projekcie. Chyba że będzie to następna strona o komputerach, jakich wiele.

To nie bedzie strona o pecetach, bo one sa nudne (mnie zmudzilo pisanie o nich przez 5 lat. Chce sprobowac czegos nowego co ostatnio lubie. Glownie beda informacje na temat technologi mobilnych i rozne ciekawostki IT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Rocca

I bardzo dobrze, tego mi brakowało w internecie! Wszędzie jest o wszystkim, czyli o niczym. Taka stronka to jak dla mnie - trafienie w niszę. Brawo za pomysł. Zobaczymy jak to się rozwinie. Życzę powodzenia! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Onanista - wnikliwy badacz swych narządów rozrodczych ;)

 

Onanista Sprzętowy - wnikliwy badacz swych narządów wewnątrz obudowy :)

 

Domena jest jaka jest i jest według mnie bardzo... przekonująca ;)

Tylko jesli strona powiekszy sie kiedys o mozliwosc rejestracji to po zarejestrowaniu zostanie sie czlonkiem onanisty ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Rocca

Mysle tez o darmowych kontach pocztowych dla zarejestrowanych osob:)

Ja się zapisuję na konto pocztowe. TYlko nie widzę nigdzie rejestracji :rolleyes:

 

BTW, może chcesz, żeby zaprojektować jakieś logo? :rolleyes:

Idę na Grafikę Komputerową, zbieram doświadczenie :razz:

Edytowane przez Rocca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Rocca

Podaj mi tylko sugerowany rozmiar logo, kolor,a ja zajmę się resztą. Jaki ma być tekst? Sugeruje jakiś krótki ;) Np. "onanistasprzetowy.pl" i wszystko. Lub z podpisem... "Uwazasz ze masz wszystko...?"

 

Rezerwuję sobię adres: Rocca@onanistasprzetowy.pl ;)

 

EDIT: logo is done: klik

 

 

 

 

Pragnę jeszcze zaprezentować logo na stronę Game Arena, która rusza za jakiś czas: klik

Edytowane przez Rocca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1. Wybrałeś sobie system blogowy WordPress (beznadziejny)

po 2. W internecie znajdziesz lepsze skiny niż użyłeś :wink:

po 3. Nie ma co oceniać pod względem graficznym leży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Wlasny system mialem 5 lat. - wordpress jest az nad to wystarcajacy.

2. Skin nie jest wazny. Wazny jest jedynie "tresc" o czym przekonalem sie na swoich innych stronach.

3. Im mniej grafiki witryny tym lepiej. Istotna jest TYLKO zawartosc. Idzie taka moda od roku.

Zjadlem zeby na stronach w necie a ty pewnie masz nascie lat i myslisz ze wiesz lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ile mam lat nie powinno cię interesować. A jak chcesz wiedzieć jaka jest "moda" to sobie zajrzyj link. Chciałeś znać zdanie innych to poznałeś. O ile się nie mylę to o to w tym dziale chodzi. Imo to jest nic nadzwyczajnego bo na systemie blogowym każdy może stworzyć stronę.

Edytowane przez XRLEO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na systemie blogowym kazdy moze stworzyc strone ale nie kazdy moze jej wowczas nadac taka forme jaka mu odpowiada. Poza tym co zlego jest w korzystaniu z gotowych rozwiazan jesli odpowiadaja one naszym potrzebom? Chcac uruchomic np. forum bedziesz pisal wlasne skrypty pomimo, iz te znajdujace sie w sieci sa zapewne duzo bardziej funkcjonalne i dopracowane bo postawic forum na phpBB czy IPB kazdy moze? Dla mnie to zwyczajny przerost formy nad trescia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm wizualnie taka sobie.Wiecej zycia tchnac w nia :) Ale jest dosc czytelna i oto chodzi. Narazie malo co tam jest. Ale juz mnie ten parasol rozbroil... Ta plazma .. mniam chialbym taka :)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie ta stronka, ciekawe newsy, layout prosty, ale nie jest zły. moim zdaniem kolorystyka wpływa na to że dobrze się czyta, a mi dobrze sie czytało... życzę powodzenia w rozwoju :)

 

pozdrawiam

mystery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...