Skocz do zawartości
mateuszC93

Jaka Kożyyść Z Pci E

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie czy warto podjąć trudy związane odejściem od agp (tzn sprzedaż płyty k8ns rev1.0 i grafiki r 9550 256mb w dodatku bylby problem z gwarom bo mam ją na jednym papierze dla całego sprzętu )

zamierzam kupić 6600 naprzykład tego asusa z allegro za 400 zł na agp i myśle że do tego kompa w przyszłości zainwestuje jedynie w ram 512

sprzęt to:

a64 2800@2400mhz max ,

ga k8ns rev1.0

ddr512 elixir@230 2.5-3-3-8,

120gb,

Czy odczuliście jakieś wyrażne różnice po przejściu z agp na pci pozostając przy takim samym procesorze graficznym np. gf6600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

max to ze 200-250zl+dochód ze sprzedarzy sprzętu

nie jestem baardzo zapalonym graczem ale czasem spędzam w porywach po 3-4 godz nad nową grą

ale przeciętnie jest to ok 1-2 godzinki dziennie

nie zależy mi na 7800 gtx

złupełnie zadowala mnie gra w 800x600 AAx2 i średnie lub wysokie detale lub 1024x768 na medium

Edytowane przez mateuszC93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Korzyśc jest taka ze sa tansze grafy i to chyba jest wystarczalne a za jakis rok juz nie bedzie jakichs nowych kart na agp (mi sie tak wydaje) A ja sam teraz przechodze z AGP na PCI-e :]

Edytowane przez Bari

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: Zgadzam sie ale wiadome ze ludzie zmieniaja na PCIe majac nadzieje ze kupia taniej grafe a tu najpierw trzeba miec kase na mobo :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest jeszcze jedna korzysc wynikajaca z posiadania kart PCI-E, mozliwosc laczenia kart w trybie SLI i Crossfire co wczesniej nie bylo stosowane (nie biore pod uwage Voodoo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe no mowilo sie tak, ale stalo sie tak tylko i wylacznie dzieki sztucznemu dzialaniu rynku, no i po czesci naiwnosci ludzi...

rynek w domyśle wolny rynek nie może działać sztucznie tzn przeszlibyśmy na pci-e z agp tylko wtedy gdyby to się kalkulowało ze względu na wydajność ewentualnie nasze upodobania, to z czym mamy do czynienia na rynku kart graficznych to jest sterowanie sprzedażą przez 2 monopolistyczne firmy :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...