Skocz do zawartości
Yeti666_PL

Armed Assault

Rekomendowane odpowiedzi

Wlaczylem frapsa i nie jest tak kolorowo jak myslalem. Dołączona grafika

 

Praktycznie to lustrzana kopia OF, wiadomo lepsza grafa, [ciach!]lki itp. , wieksze wymagania. Ja w to gral na pewno nie bede, nic mnie do tego tutulu nie przyciaga. Wole polatac sobie smiglowcami w bf2. :D

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlaczylem frapsa i nie jest tak kolorowo jak myslalem. Dołączona grafika

 

Praktycznie to lustrzana kopia OF, wiadomo lepsza grafa, [ciach!]lki itp. , wieksze wymagania. Ja w to gral na pewno nie bede, nic mnie do tego tutulu nie przyciaga. Wole polatac sobie smiglowcami w bf2. :D

Hehe. Przepraszam, że tak bez związku praktycznie z samym tytułem ale te cyferki w rogu , mogą narobić bigosu. Jest płynnie... zapodajemy fraps'a... O ja! Nie jest płynnie... nie da się grać.

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Przepraszam, że tak bez związku praktycznie z samym tytułem ale te cyferki w rogu , mogą narobić bigosu. Jest płynnie... zapodajemy fraps'a... O ja! Nie jest płynnie... nie da się grać.

:lol:

No na oko bylo wiecej fps, akcja gry nie jest tak szybka jak w innych fps i stad takie zludzenie. ;]

Nie napisalem nigdzie, ze jest plynnie, wszystko 'plywa' to wlasnie oznaka granicy plynnosci i niedoboru fps, przynajmniej na moje, glodne fps oko. ;]

Takze lepiej nie wlaczajcie frapsa, popsujecie sobie zabawe. Dołączona grafika

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No demko zainstalowane

i zaczynaja sie schody ,

pierwszy test wszystko jak na screenie ponizej AA na normal

1024x768 fraps niechce pokazc wiecej niz 22-24 fps

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

przy takim framerate to mozna tylko ogladac widoki

i pewnie jak wejsc gdzies wyzej framerate spadnie do 15 fps

 

niby w max detalach grafa calkiem przyzwoita ,ale grywalna tylko na kartach klasy GF 8800GTX :[

 

 

UPDATE:

 

obszar gry jest chyba porownywalny tylko z tym co ma byc w CRYSIS

ogolnie to nawet w ustawieniach normal/low nie ma mowy o graniu w multiplayer

30-35 fps to troche za malo ,zreszta demo jeszcze strasznie niedopracowane

ustawienia grafiki same mi przeskakiwaly do jakis dziwnych wartosci

Edytowane przez Bemx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, nie da sie grac komfortowo na ustawieniach normal. Po nocnych bojach z demkiem , wysokim pingu ( ustawienie w filtrze nic nie daja ), wkurzajacym podwojnym laczeniu z serwerem ( po wejsciu na serwer i wybraniu klasy, ogladamy dlugo, bardzo dlugo okno Receiving Data), moge powiedziec ,ze narazie w takiej postaci, demko jest prawie niegrywalne ( dla mnie). Moze dzis posiedze dluzej i zobacze co oferuje z gameplay, nastepca Operation Flashpoint .

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i miejscami jest przeciętna, ale jak wielki otwarty teren masz do dyspozycji! To nie jest RS:Vegas gdzie idziesz i zwiedzasz poszczególne lokacje jak po sznurku.

Bynajmniej o gameplay mi nie chodzi bo ten jest (nie liczac paru bugów) bardzo dobry. Chodzio mi głowie o syfiastą optymlizacje dzisiejszych gier ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko idzie w zlym kierunku , zeby do ustawien w trybie normal potrzebowac GF8800GTX ???

przypuszczam ze w max ustawieniach na owej karcie tez cudow nie bedzie :/

narazie pozostaje walczyc w BF2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

na 8800gtx w tym miejscu i ustawienia z screena jest jakies 55fps. 33fps (SLI 58)mam w 1680x1050 wszystko na max w opcjach - aa normal

btw: na nv wyglada to "inaczej"

Dołączona grafika

chyba, ze masz brightness zmieniony

Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sulaco

 

Tak ,oczywiscie ze brightnes i gamma podniesiona ,mam takie specyficzne ustawienia

monitora ze w wszystkich grach musze podnosic gamme i brightnes

 

 

jesli dobrze rozumiem to tam gdzie u mnie bylo 30 fps na GF8800GTX jest 55fps ???

czyli mozna zagrac calkiem przywoicie w multi :)

Edytowane przez Bemx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ,oczywiscie ze brightnes i gamma podniesiona ,mam takie specyficzne ustawienia

monitora ze w wszystkich grach musze podnosic gamme i brightnes

tak wlasnie cos kojarzylem :)

 

jesli dobrze rozumiem to tam gdzie u mnie bylo 33 fps na GF8800GTX jest 55fps ???

tak. w temacie 8800 tez ktos sie "podzielil" uwagami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Boze jak to chodzi... ustawilem na med/low i nie da sie grac, a wyglada to to jak quake 1. To jakis zart?

 

Sterowanie tez jakies dziwne. Tabela wynikow pod "i" jest chyba, ciezko sie skapowac, najlepiej samemu wszystko od podstaw ustawic bo chyba po pijanemu ktos rozmieszczal rozne funkcje po klawiszach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ta gra bedzie tylko ciekawostka :) bynajmniej przez najblizszy rok

zanim ludziska nie zaczna kupowac/uzywac kart DX10

 

Klawiszologia to istne cudo techniki ,trza nic tylk o helpa wydrukowac

fakt ze to niby symulator

 

Ja podziekuje i ide pykac w BF2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Boze jak to chodzi... ustawilem na med/low i nie da sie grac, a wyglada to to jak quake 1. To jakis zart?

 

Sterowanie tez jakies dziwne. Tabela wynikow pod "i" jest chyba, ciezko sie skapowac, najlepiej samemu wszystko od podstaw ustawic bo chyba po pijanemu ktos rozmieszczal rozne funkcje po klawiszach.

Też się zawiodłem :wink: nic się w mechanice nie zmieniło od OF1 a grafika się zmieniła ale jakim kosztem.

 

Pograłem trochę coraz bardziej mi się podoba może gramy jakiś COOP?

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem z demkiem pc jak w sygnaturce najnowszy dx stery 93.71 ,demko sciagne z filefront i gdy ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m pokazane sa wskazówki dotyczace sterowania i juz ma wchodzic do meu i... sie wysypuje ze wystapil bład ,wraca do windowsa .Co może byc przyczyną prosze o pomoc :(

pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

generalnie to nie rozumiem dem gier w wersji mp. Na dodatek w sytuacji gdzie praktycznie nigdzie sie polaczyc nie mozna. Zawsze nienawidzilem demek mp. Przeciez demo ma dac okazje spokojnego przetestowania produktu. Jak tu testowac gre w takich warunkach? Co chwile "kicked off" albo sie wiesza na reciving data. Ustawilem opcje graficzne i ich nie moge sprawdzic bo jeszcze mi sie ani razu nie zaladowala mapa a probuje juz 30 minut - krew mnie zaraz zaleje. Paranoja. Po co wogole to demo. Trzeba bedzie wykombinowac wersje pelna (zaraz lookne gdzie trzeba ;) ) i tych imbecylow z bohemia interactive wyreczyc. Co za chora mentalnosc. Zly jestem. Sciagnalem demo i prawde mowiac to opis pliku byl taki ze wcale z niego nie wynikalo ze to demko mp bo pewnie bym odpuscil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na lapie to samo... chodzi cieniutko tzn średnio 20-30 fps (40 to na terenach bez budowli i rzadki lasek ;) ). Spada też poniżej 20... Ustawienia max prócz shading'u i AA.. Najgorzej jest przy zoomie z dragunova :o FPS spada 2x, nie wiem o co chodzi :| widać przecież mniej terenu niż bez zoom'a... Szkoda że po ustawieniach na low gra wygląda tak samo a może gorzej niż OF... Za rok może sobie pogramy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Poza tym wkurzajacy jest motyw z przyblizaniem obrazu. Mozna to zrobic nie przykladajac lufy do oka (po co to?) ale mozna tez najpierw przylozyc lufe do oka, przyblizyc obraz i dopiero celnie strzelac. Super. Zamiast zrobic to pod jednym przyciskiem myszki to ja musze wykonywac karkołomne akrobacje na mojej klawiaturze. Moze chcieli zrobic zeby to bylo bardziej realistyczne, ale jezeli juz tak chcieli zrobic symulator to dlaczego nasz wojak podaje SAM pozycje wroga (jezeli kogos zobaczy)? To juz w takim bf2 sami zaznaczalismy miejsce chowania sie wroga, a tutaj prosze jakie uproszczenie.

Do tego jezeli juz celuje przez muszke/jakis mega pr0 nowoczesny celownik to fps spada masakrycznie. Gra jest niegrywalna na multi, fps 15-20 w porywach :lol: na med/low - wielka kupa po prostu, szkoda, moze full wersja chodzi lepiej, zwlaszcza ze wyszly jakies tam patche.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema szans na zanaczna poprawe plynnosci

Widac ze chyba utopili kase wydawcy tej gry , powinni poczekac z rok czasu :)

z drugiej strony sa masochisci ktorzy zjada detalami do zera i beda mlucic po sieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema szans na zanaczna poprawe plynnosci

Widac ze chyba utopili kase wydawcy tej gry , powinni poczekac z rok czasu :)

Nie powinni czekać rok czasu.Wystarczyło odpowiednio zoptymalizoawać silnik gry,lecz jak widać producenci mieli to głęboka.Ta gra w multi na 7900GS powinna śmigać ultra płynnie a dlaczego tak nie jest-przez lenistwo programistów :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Jak wyjdzie jakis patch poprawiajacy wydajnosc to biore te gre. POgralem dluzej i musze powiedziec ze przyjemnie sie pyka, ale jest MASA bugow i ten brak optymalizacji :/.

Np. jezeli otworze kompas albo zerkne na zegarek w grze to nagle wszystko do okola robi sie jasniejsze, jakbym podkrecil gamme o 100 procent do przodu - schowam zegarek/kompas i juz jest normalnie. Co to niby ma byc?

 

Moze mi ktos powiedziec jakim klawiszem sie pisze do innych na multi? Patrzalem w controlsy i nic nie moglem znalezc...

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym wkurzajacy jest motyw z przyblizaniem obrazu. Mozna to zrobic nie przykladajac lufy do oka (po co to?) ale mozna tez najpierw przylozyc lufe do oka, przyblizyc obraz i dopiero celnie strzelac. Super. Zamiast zrobic to pod jednym przyciskiem myszki to ja musze wykonywac karkołomne akrobacje na mojej klawiaturze.

Szybkie, dwukrotne naciśnięcie PPM daje ten sam efekt co klawisz V.

Gra ogólnie może być, na sprzęcie z sigu żeby pograć rozsądnie muszę zjechać ze wszystkim na normal podczas gdy w BFa2 mogę grać 1600x1200 z AA i AF. No comments....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest ciekawa a engine ten sam co w OFP.

 

JA juz od ponad miesiaca pykam w multi i powiem ze po 5 latach gry w OFP i nuace wychwytywania najmniejszego ruchu w lesie ogrywanie poczatkujacych az przykre jest :P

 

Chat jest pod "/" a kanaly zmieniasz "," i "." - bialy widza obie strony (amerykance i ruscy), niebieski tylko ta strona ktorej jestes czlonkiem a zielony to czat oddzialu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafa 1024x - all low i tylko 28 klatek

na A 2800+, GF 6600 GT, 1786 MB RAM

 

engine widziałem, że ten sam co w OFP już na trailerach

jest specyficzny - więc wiedziałem czego się spodziewać

 

dostałem również trochę uproszczone sterowanie ale nie tak jak tego bym chciał

 

nie wiem też po co komplikować menu i łączenie z serwerem przez dziwne ekrany ładowania skoro są sprawdzone rozwiązania..

i dlaczego pingi są tak wysokie ?

Operation Flashpoint 2 może nas zawieść, wierzcie mi.. :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...